Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Tajomstvo na statku

11.apríl 2019
Tajomstvo na statku

Tento príbeh sa odohrával v polovici sedemdesiatych rokoch, žila som v tedy s mužom na statku kúsok za dedinou a s nami aj naše dve dcéry, ktorým vtedy bolo 17 a 16 rokov. Ja som mala 36 a muži sa za mnou v tej dobe stále otáčali, vydávala som sa skoro, tak, ako to vtedy bolo bežné, muž bol o skoro 10 rokov starší. Dievčatá študovali v meste a manžel pracoval na montážach, často nebýval doma.

Začali prázdniny, dievčatá odišli na tábori ako inštruktórky, muž bol na montážach v Česku, domov jazdil len občas na víkendy a ja som bola sama. Jedného horúceho dňa zazvonil zvonček, mala som na sebe len modré nohavičky a tričko po dcére, ktoré nosila na cvičenie v škole. Išla som otvoriť a za dverami stál urastený, vysoký, pohľadný mladý muž, predstavil sa ako Peter, spolužiak mojej staršej dcéry Anky zo strednej školy. Po prázdninach mali obaja nastúpiť do posledného ročníka a dcére dosť nešla matematika. "Dobrý deň, ja idem za Ankou, dohodli sme sa pred prázdninami, že jej pomôžem s matematikou," odpovedala som mu že obidve dievčatá sú na pionierskom tábore ako praktikantky. Zarazane sa pozrel. "To mi Anka nepovedala, to som nevedel, idem sem na bicykli dvadsať kilometrov.." "Tak nebudeme stáť vo dverách, poď ďalej," povedala som.

"Dáš si niečo na pitie alebo na jedenie? To je tým že nemáme telefón, Anka mala byť doma, ale moja sestra ich obe prehovorila pred týždňom, robí tam vedúcu a tak jej išli pomáhať, mali by sa vrátiť o mesiac. Pravdepodobne ti to nestihla povedať, bolo to dosť rýchle." Sadli sme si na terasu, Peter bol urastený mladík, veľa som o ňom od dcéry počula, leteli na ňho všetké dievčatá z triedy, bol premiant, dobre sa učil a veľa športoval. Bavili sme sa o škole, jeho záľubách, páčili sa mi jeho reakcie, boli kultivované, na jeho vek veľmi vyzrelé.

Čas bežal a vonku sa rýchlo zatiahlo. "Zmokne mi seno!" zakričala som. "Pomôžem vám ho upratať," povedal Peter. Bežali sme na lúku za domom, rýchlo ho zhrabali na hromadu a zakryli igelitom. Spustil sa dážď, okamžite sme boli mokrí, bežali sme späť do domu. "Do kúpeľne, musíme sa usušiť!" Cez mokré nohavičky a tričko mi priesvitali obrysy bradaviek a pičky. Peter na mňa pozeral a ja som videla, ako jeho penis reaguje. Mohla by som byť jeho mama, pomyslela som si, ale priťahovala ma túžba po nepoznanom. S mužom sme mali pekný vzťah, ale po narodení dcér sa nám nedarilo priviesť na svet jeho vytúženého syna. Lekár mi povedal, že ďalšie dieťa mať nemôžeme. Jazdil na montáže a milovanie tak bolo len občasným spestrením nášho vzťahu.

Erotická povídka Tajemství na statku

"Musíme sa okúpať, sme špinaví až za ušami," povedala som. "Choď prvý, prinesiem uterák," odišla som z kúpeľne pre uterák, počula som, ako sa spúšťa sprcha, vzala som ho zo šatníka a vošla som do kúpeľne. Peter sa sprchoval, otočil sa ku mne a ja som videla, ako mu jeho penis zmohutnel na dobrých dvadsať centimetrov. "Nesiem ti len uterák," povedala som, chvíľu sme na seba pozerali. "Umyjem ti chrbát," povedala som, zobliekla som si tričko a nohavičky a vliezla som za Petrom do sprchy. Mydlila som jeho chrbát hubkou, zašla na zadok a Peter zčervenal. "Anka hovorila, že sa okolo teba motá veľa dievčat," nadhodila som, "už si s nejakou niečo mal?" Peter bol červený ako rak... "No, ešte nie," priznal. "Anka sa ti páči? Anka sa páči mnohým chlapcom, aj starším. To je fakt, je po mne." "To je pravda pani Novotná." "Vieš, myslím, že ti môžem pomôcť, som staršia žena, mám skúsenosti, ale musí to zostať v tajnosti len medzi nami, si fajn chlapec," povedala som a pobozkala som ho na tvár.

Rukou som prešla po jeho naliatom penise, zasyčal, bolo vidieť, že sa mu to páči. Nesmelo skúmal moje telo, jeho pery splynuli s mojimi, zacítila som, ako jeho prsty našli moju kundičku a prst vstupuje tam, odkiaľ prišli na svet moje dcéry, Zrýchlene som dýchala, boli sme obaja veľmi vzrušení. Chytila som jeho penis a chcela som ho zaviesť do seba, bol mohutný, mohutejší, než môjho muža. Peter divoko prirazil, štiplo to, ako keby som prišla o panenstvo, moje lono prijalo jeho mužstvo v celej jeho dĺžke. Peter ma oprel o stenu, kropila na nás voda zo sprchy, prudko prirážal a za chvíľu ma celú zaplnil svojim semenom. "Bol si skvelý," pochválila som ho a bila po zadku. "Pani Anna, bolo to moje prvé milovanie," povedal. "Neboj, bude to lepšie a lepšie, keď získaš skúsenosti." Jeho penis vždy stal, to manžel by dal raz a koniec, pomyslela som si. Oprela som sa o stenu, Peter našiel cestu do môjho lona a za chvíľu opätovne prirážal z plných síl, jeho penis ma privádzal k orgazmu, po chvíli opäť vyplnil moju studničku svojim semenom.

Strávila som s ním celé prazdniny. Okrem víkendov, kedy prišiel manžel, ma Peter navštevoval a miloval, naučila som ho všetko, čo som ako zrelá žena o milovaní vedela. Prázdniny skončili, dcéry sa vrátili do školy, začala som mať ranné nevoľnosti, nedostala menštruáciu. Navštívila som gynekológa. "Tak pani, čakáte bábätko." Hrklo vo mne, verila som tomu, že ďalšie deti s mužom mať nemôžeme, bolo mi jasné, že ide o následok dobrodružstva s Petrom, čo teraz? Našťastie som sa pri manželových návštevách milovala aj s ním, a tak prijal správu o mojom tehotenstve radostne a dieťa považoval za svoje. Dcéra maturovala a ja som porodila zdravého syna, dali sme mu s manželom meno Peter, myslel, že po dedovi, ale ja mám svoje tajomstvo... Dnes má tridsať, je úspešný pracovník v počítačovej firme. A jeho otec? Peter po strednej vyštudoval vysokú, začiatkom osemdesiatých rokov emigroval, dcéra vravela, že do Kanady, potom som už o ňom nepočula, keď sa však pozriem na syna, je to celý on...

Ste mladý muž a rád by ste si našiel staršiu "kamarátku" na sex? Vyskúšajte sex zoznamku!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.