Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Tajomný striptér

21.júl 2022
Tajomný striptér

Tento príbeh sa stal asi pred rokom, bola som vtedy prvýkrát na erotickej šou pre ženy. Prišli sme sem s priateľkou, pretože sme obidve boli strašne zvedavé, čo tu pre nás majú. Obe sme boli vydaté a život v manželstve sa stal skôr nudným stereotypom. A tak sme vyrazili na dámsku jazdu.

Klub pre dámy sme našli rýchlo. Vstúpili sme dovnútra a museli sme uznať, že sme si vybrali dobre. Klub bol nádherne zariadený a príjemné prítmie nás okúzľovalo svojou neopakovateľnou atmosférou. Vnútri bolo mnoho žien a všetky sa usmievali a popíjali. Pódium bolo zatiaľ opustené, ale netrvalo to dlho.

Presne o desiatej večer program začal, pestrá a vtipná estráda. Muži, ktorí boli na pódiu, boli skvelí, tancovali, usmievali sa na ženy a potom sa vyzliekali. Bola som vo vytržení, pretože chlapci boli mladí a mali nádherné telá a táto práca jednoducho bola len pre nich. Večer vrcholil a ja som bola príjemne v nálade a páčilo sa mi to. Potom sa mi ale začalo chcieť cikať. No, aká pomoc, pôjdem na toalety. Vydala som sa teda smerom k východu, ale akosi som nemala šťastie.

A potom som uvidela panáčika na dverách, domnievala som sa, že hneď vedľa budú dámy a tak som vpadla dovnútra. Aké bolo moje prekvapenie, pretože to neboli toalety, ale šatňa a v nej stál nahý chlap. Musela som byť červená až na zadočku. Ale on sa usmial a rozpráva, čo si prajete, a ja na to, no viete, prepáčte ja nerada. Hľadala som WC. No to je v poriadku, môžete použiť moju kúpeľňu. Nemohla som to vydržať, a tak som ho poslúchla.

Ach, to bola úľava. Pri zrkadle som sa ešte upravila a ešte som na chvíľu myslela na to, že tento pán má naozaj veľmi pekné telo, škoda. Vrátila som sa späť do miestnosti a muž sedel oblečený v župane na pohovke. Poďakovala som a chcela som odísť, ale stalo sa niečo nečakané, pretože sa ma spýtal, či sa s ním nechcem niečoho napiť. Prikývla som, vzrušovalo ma byť s ním a sama. Bol skvelý hovorili sme o všetkom možnom a pritom sme popíjali. Sedeli sme tak blízko seba. Voňal jemnou vôňou drahej kolínskej a bol dohladka oholený.

Náhle sme v rozhovore zmĺkli a ja som vstala a chcela odísť a on urobil niečo neuveriteľné, stál za mnou a bez slova ma pobozkal jemne na krk. Zavrela som oči a skoro som omdlela. Položil ma na pohovku a pokľakol predo mnou, ľahučko ma hladil po vlasoch, ako by ma chcel trochu upokojiť, ale bolo to zbytočné, pretože som bola voľná a mohol si so mnou robiť, čo chcel. Pobozkal ma hebko, tak jemne, že som myslela, že sa mi to zdá. Radšej som zavrela oči.

"Miláčik, prosím, vyzleč sa, urob to pre mňa." Stúpla som si pred neho a začala som voľne a pomaly, moje telo bolo ešte pevné, a tak som sa nehanbila. Keď som stála pred ním nahá, povedal len, že som skvelá, kľakol si predo mňa, rukou dal moje nohy ďalej od seba a hádajte, čo mi začal robiť. Jeho ústa boli drzé a jazyk obratný, páčilo sa mi to, rukami som stimulovala jeho hlavu, bolo na tom niečo zvláštne. Snáď to, že sa naše role vymenili. Zrazu som myslela na to, že som ja striptérka a on je môj klient. Vzrušovalo ma to a to, že mi to teraz robil pusou, tento pocit ešte viac umocňovalo.

Erotická poviedka Tajomný striptér

Chcela som ho ochutnať a mať ho v ústach. Pokľakla som na zem a vyzliekla som mu župan, jeho telo bolo úchvatné. Vtláčala som do neho svoje prsty a hnetla jeho svaly. Bolo to už strašne dlho, čo som bola s takým mužským. Bozkávala som ho a vzrušovalo ma to, videla som, ako sa jeho penis zväčšil. Jeho erekcia bola silná a veľkosť jeho penisu bola neuveriteľná. Bol horúci a chcel určite do mojej pusy. Neváhala som a rukou som ho začala honiť a potom pomaly som olízla jeho žaluď a potom som ho začala fajčiť, vždy som to robila veľmi rada a môj muž to zbožňoval.

Išlo to strašne rýchlo a ja som v ústach cítila, ako v ňom jemne šklbe a potom nasledovala ejakulácia. Silná a priamo do mojej pusy, prehltla som všetko a ďalej som ešte chvíľku sála jeho penis. Ešte som chvíľku vnímala, ako sa muž chveje a oddychuje a potom som si na chvíľku ľahla na chrbát a on ležal vedľa mňa. Muž sa ku mne pritúlil a chvíľku sme len tak voľne ležali a boli spolu. Bolo mi pekne, ako už dlho nie, ale aj tak som chcela aspoň o trochu viac. Aspoň raz sa milovať.

Ako som na to myslela, vzrušene som oddychovala, on sa len pozeral a potom sme sa začali opäť vášnivo bozkávať. Rukou som hladkala jeho penis, aby znova dostal silu a netrvalo to ani dlho a bol zase veľký a sadla som si na neho. Vrazila som jeho kolík do môjho vnútra a potom som divoko prirážala. Kričala som, pretože jeho péro bolo veľké a cítila som trochu bolesť, keď bol tak hlboko vo vnútri v mojej pošve. Chcela som, aby ma ošukal zozadu a tak som zliezla a kľakla som na štyri, pochopil to celkom rýchlo a šupol mi ho dovnútra, chytil ma za boky a divoko mi ho vrážal dovnútra.

Cítila som, ako som vo vnútri tela horúca a ako moja šťava tečie von z mojej mačičky. Bola to kozmická súlož storočia a ja som bola iba jeho minimálnou súčasťou. Kričala som: "Rob, urob ma, chcem sa urobiť!" A potom to zrazu prišlo, bolo to ako výbuch odisteného granátu a ja som mala ten najbáječnejší orgazmus. Telom mi prebiehalo mrazenie a podivné slastné kŕče, pokračoval ďalej a potom pár sekúnd po mne sa urobil tiež, vytiahol toho svojho vtáka z mojej mačičky a striekal a striekal na môj chrbát. Stonal rovnako ako ja. Boli sme obaja vzrušení a spokojní. Potom chvíľku na to zaspal a ja som sa potichu vytratila rýchlo preč z jeho šatne.

Vrátila som sa späť do sály k mojej kamarátke a všetko som jej rozprávala, bola strašne nadšená a rozhodli sme sa, že si z času na čas urobíme radosť a trochu si povyrazíme. Ešte chvíľku sme popíjali a potom sa stalo niečo, čo ma prekvapilo, na pódiu sa objavil muž oblečený do blýskavých šiat s flitrami a mal na tvári masku. Začal sa pomaly vyzliekať a predvádzal ten najfantastickejší striptíz. A keď sa vyzliekol, spoznala som, že je to môj tajomný hrdina, pozerala som sa na neho a bolo mi dobre. Mala som pocit, že ho poznám o trochu lepšie, než všetky tieto ženy.

Vzrušujúce zážitky môžete zažiť aj vďaka online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.