Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Tajomné novinky

3.august 2021
Tajomné novinky

"Poď!" začal ma ťahať do spálne a dával dole zo mňa šaty, sotva som odložila tašky s nákupom. Podvolila som sa jeho ťahu a ľahla si na posteľ (už nahá). "Čo to robíš ?!" vykríkla som, keď ma chytil za ruku, nasadil mi na ňu kožené puto a uviazal ho na čelo postele.

"Psssst! Uvidíš, ako sa ti to bude páčiť!" dal mi vášnivý bozk a rovnako upútaval aj druhú ruku. Keď jeho pery schádzali stále nižšie a nižšie, začala som vzdychať vzrušením. "Ááááá!" vykríkla som, keď sa jeho pery prisali k mojej, už premočenej, kundičke. Zdvihla som nohy a široko ich roztiahla, aby mi tam mohol lepšie zájsť jazykom. Celá vzrušená som snáď ani nevnímala, že mi podobné putá nasadzuje aj na členky. Potom mi nohy upútal tak, že som mala kolená skoro pod bradou, zadoček sa mi zdvihol a nohy boli roztiahnuté tak, až to bolelo.

Prisal sa mi ku kundičke a zašiel do mňa jazykom tak, ako to mám najradšej. "Úúúáááííí!" začala som, zatiaľ ticho, kvíliť slasťou. Preto som ani neprotestovala, keď mi pusu prelepil širokou náplasťou. "Aspoň tá baba odvedľa zase nebude mať reči, že pri tom jačím!" pomyslela som si. Ale hneď vzápätí mi, tentoraz zaplaťpánboh vakúšovou náplasťou, zalepil aj oči. "Uuuhu!" chcela som protestovať. "Neboj, bude to niečo, čo si ešte nezažila!" povedal a jeho jazyk mi opäť zašiel do kundičky. "Ááá-áéééííí!" náplasť účinne tlmila moje jačanie, keď som konečne dosiahla odkladaného orgazmu. "Kde si?" chcela som kričať, keď sa jeho ústa odtrhli od mojej roztúženej kundičky, ktorá sa toľko tešila na jeho horúcu kopiju. Ale náplasť tlmila všetky zvuky, ktoré som sa snažila vydávať. Namiesto toho som počula zaklapnutie dverí a potom desivé ticho. "Uhuuhuhu!" chcela som kričať a snažila sa zbaviť pút. Ale držali tak pevne, že som nemala žiadnu šancu. "Ten hajzel ma tu nechal a niekam išiel!" hučala som do náplasti a márne premýšľala, čo urobiť.

Napnuté ruky aj silne roztiahnuté nohy už ma začínali hrozne bolieť a on stále nikde. Márne som sa snažila zbaviť pút, až som, úplne vysilená, zaspala. "Si to ty?" chcela som sa opýtať, keď ma zobudil nejaký zvuk. Nevedela som, ako dlho som tam ležala, ale niekto mi znovu lízal mušličku. Jeho horúce telo bolo pritlačené k môjmu a jazyk mi vystrájal v kundičke. Bol to on, to som s istotou spoznala! Nikto iný to určite nevie ako on! A keď mi jazykom zabrnkal o klitoris, bolo to úplne jasné. Z kundičky sa mi valila úplná Niagara a cítila som, ako mi hladne mľaská. "Tak už mi ho tam vraz!" môjmu hučaniu síce nebolo rozumieť, ale jeho pery sa, síce zúfalo pomaly, posunuly nahor. Keď mi začal žužlat bradavky, už som sa neovládla a cítila som, ako mi z kundičky tryská moč. "Ty zviera!" stačila som vykríknuť, keď mi strhol náplasť z pusy a prisal sa mi k nej. Zároveň mi horúcou kládou zašpuntoval mušličku a tá ho nedočkavo zasiala, ako tú najlepšiu lahôdku. "Ááá-úúíí!" chcela som jačať slasťou, ale jeho jazyk mi vchádzal snáď až niekde pri mandlí. "Nieee! To niééé!" chcela som vykríknuť, keď mi ho vytiahol z kundičky a oprel o análik.

Erotická poviedka Tajomné novinky

Ale znovu ma umlčal bozkom a jeho doslova rozžeravený úd mi zašiel do zadočku ako po masle. "Prečo som sa tomu stále bránila, keď je to tak pekné?" pomyslela som si, prekvapená tým nezvyklým pocitom. Síce to trochu bolelo, ale keď mi palcom opäť zabrnkal o klitoris, znova mi musel upchať pusu jazykom. "Pusť maaaa!" vykríkla som, keď mi na chvíľku uvoľnil pusu a plnil mi čreva. Nebolo to len semeno, ale poslal za ním aj vriacu tekutinu, ktorá mi črevá naplnila na prasknutie. "Kľud, nebráň sa tomu!" chlácholil ma a znovu mi jazykom robil inventúru ústnej dutiny. Márne som zadoček zvierala, rovnako sa z neho, hoci bol uzatvorený jeho čurákom, všetko sa začalo nezadržateľne púšťať. "Ty si sa zbláznil! Ako to tu bude vyzerať!" vykríkla som, ale umlčal ma ďalším bozkom. "Pššššš!" hladil ma po hlave, prechádzal nižšie, k bradavkám, až jeho ruka znovu zavadila o klitoris. To už som vedela, že som znova stratená!

Tvrdnúci úd prudko vytrhol, a než som stihla protestovať, otočil sa a dal mi ho do pusy. Zároveň sa mi prisal k klitorisu a ja som si vôbec neuvedomila, odkiaľ ten úd vytiahol. Cítila som ho až pri mandliach a on mi zase tak nádherne lízal mušličku, že som nevnímala svet... Keď som sa prebrala, ležala som voľná vedľa neho a ten zážitok mi pripomínala len bolesť v natiahnutých bedrách a chuť jeho spermií v ústach. "Páčilo sa ti to?" s úsmevom sa spýtal. Oblizla som sa, aby som vychutnala poslednej kvapky tej lahôdky na svojich ústach a tiež sa usmiala. "To stále ležíme v tom, čo zo mňa vytieklo ?!" náhle som si s hrôzou uvedomila, odhodila som deku a pozrela sa pod seba. "Nie, ty si vôbec nevnímala, keď som to upratoval, odpútaval ťa a utieral!" smial sa môjmu zdesenému pohľadu. "A čo si s tým urobil?" znova som sa zdesila, čo všetko by sa mohlo stať. "Ty by si nemala pokoj, tak poď do kúpeľne, rovnako sa musíme osprchovať!" Vstal, chytil ma za ruku a vytiahol z postele. Vo vani bolo prestieradlo a starý uterák, ktoré už boli osprchovaní od všetkých zvyškov našich hrátok a tiež kus silného igelitu. "Prestieradlo a uterák hodíme do práčky a igelit usušíme, aby bol pripravený na ďalšie hrátky!" privinul ma k sebe a dal mi pusu, po ktorej sa mi zase začali podlamovať kolená...

Registrácia na online erotickej zoznamke vám prinesie veľa podobných zážitkov...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.