Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Tajné stretnutia na chate

6.apríl 2021
Tajné stretnutia na chate

Čakala na dohodnutom mieste, kde jej vždy vyzdvihoval. Po chvíľke vedľa nej zastavilo auto a ona nasadla dovnútra. Pozdravili sa a chvíľu išli mlčky. Nebol to Vierin manžel. Bol to chlapík, ktorého poznala z práce. Mal na starosti marketing a niektoré večery v týždni aj Vierku.

Od začiatku spolu v jemných náznakoch flirtovali, a aj napriek tomu, že jej bolo o pätnásť rokov menej ako jemu, sa asi pred rokom dohovorili na schôdzke. Od tej doby sa celkom pravidelne schádzajú.

Došli k jeho chate a ona išla automaticky dovnútra. Pavol šiel za ňou a potom zamkol. Bol to chudší štyridsiatnik, na ktorom bolo vidieť, že sa o seba stará. Ľahko vyšportované telo, hladko oholená tvár, krátko strihané orieškové vlasy. Bol to taký ten anglický typ v kabáte a naleštnými topánkami. Keď sa usmial, odhalil rovné biele zuby. Jeho sivé oči sa smiali.

Pobozkali sa a zložil Vierke kabát. Zo začiatku sa pred ním necítila vo svojej koži. Prišlo jej, že je na ňu veľmi dokonalý. Ona bola skôr podsaditejší typ s okrúhlym pozadím a bokmi, ale menšími prsiami. Boli rovnako vysokí, a aj napriek tomu, že mala radšej vysokých mužov, sa jej tento zapáčil. Keď jej zložil kabát, rozviazala z drdolu svoje dlhé hnedé vlasy. Začali sa ďalej bozkávať. Pavol jej prechádzal rukou po šiji a do vlasov. Toto milovala. Ale dnes bola veľmi vzrušená na dlhšiu predohru. Už ho chcela.
Zahryzla ho do pery a jazykom začala viac podpichovať ten jeho. Rukami mu vošla pod sveter a hladkala po chrbte. Na chvíľu sa odtrhla a vyzliekla si blúzku a potom aj sukňu. Mala na sebe čiernu čipkovanú podprsenku ladiacu k nohavičkám a čierne pančuchy s čipkou.

Pavol si zložil sveter a stiahol nohavice. Cez tenkú látku trenírok bolo vidieť jeho vzrušenie. Vierka sa k nemu pritisla a rozkrokom sa otierala o jeho. Zasyčal vzrušením a mal privreté oči. Kľakla si a stiahla mu trenírky. Jazykom prešla po špičke jeho žaluďa. Penis nemal nijako obrovský, skôr útly, ale to, čo s ním dokázal... Jazykom mu dráždila zatiaľ len žaluď. Olizovala ho celou plochou zo všetkých strán. Potom ho vtiahla dovnútra a cucala. Pavol mal zaklonenú hlavu a plytko dýchal. Ruku mal vo Vierkyných vlasoch a snažil sa, aby si ho do pusy vzala celého. Pousmiala sa a naraz pohltila celú dĺžku. Pavol zalapal po dychu. Sála a rytmicky hýbala hlavou tak, aby kĺzal dovnútra a von. Rukou mu hladkala a jemne stískala semenníky. Cítila, ako má vlhké nohavičky.

Prestala a stúpla si. Dravo ju pobozkal. Presunuli sa k posteli, ktorá bola v rohu. Ľahla si na chrbát a on si obkročmo sadol nad jej tvár. Predklonil sa a prirazil jej do pusy. Toto mala rada. Tú jeho nadradenosť. To, že si robí čo chce. Rukami sa ho držala za stehná a zadok a on pomaly prirážali a postupne zrýchľoval. Už sa naučila dýchať aj pri tomto tempe. Cítila, ako jej naráža až do krku a semenníky jej narážajú do brady. Ešte párkrát prirazil a potom zliezol a presunul sa k nej. Chvíľu sa bozkávali a hladkali po telách. Zložil jej podprsenku a nohavičky. Pančuchy jej vždy nechal. Zašiel jej rukami do chĺpkov v lone. Mal rád, keď nebola úplne vyholená. Preberal sa nimi, zatiaľ čo sa otierali jazykmi. Posunul sa dole medzi jej nohy a zdvihol jej ich.

Pusou sa zaboril medzi jej pysky ohanbia a nasal kožu. Olizoval ju, občas zašiel špičkou jazyka dovnútra, zubami hrýzol do pyskov a dráždil klitoris. Pri tom jej stále držal nohy, aby mala lon vystrčený na neho. Občas jazykom zišiel aj na vstup zadočku.
Vierka sa zmietala, vzdychala a stonala. Nebola pri tom nikdy potichu. Akonáhle začali svoje hry, tak sa prestávala kontrolovať. Vypla a na nič nemyslela. Páčilo sa mu, ako je spontánna. Ako si to užíva. Ako hlasno reaguje na jeho dráždenie. Strašne ho to vzrušovalo.

Strčil do nej prst a snažil sa nahmatať jej miestečko. To, ktoré ju vždy priviedlo k orgazmu, keď po ňom bruškom prsta prechádzal. Už ho nahmatal a jemne po ňom začal krúžiť. Pri tom sa jej zase prisal na klitoris. Pár minút robil len toto. Zarývala nechty do pokrývky, na ktorej ležala. Zmietala hlavou a stonala. Potom sa trochu vyzdvihla a zakričala. Zovrela nohy a uväznila v sebe jeho ruku. Cítil, ako sa okolo neho tá vlhkosť a horúčosť sťahuje. Pulzovala okolo jeho prsta a on ju ďalej zvonku olizoval. Keď jej začali vlny orgazmu doznievať ľahol si vedľa. Bozkával ju mokrou pusou od jej štiav a jej to vôbec nevadilo. Otočila sa na bok a pritisla k nemu. Rukou mu stlačila zadok.

"To bolo pekné," usmiala sa.
"Snažím sa." Pobozkal ju s úsmevom. "Vzala si obojok?"

Obojok s vodítkom bolo jedno z ich spestrenia. Zdvihla sa a došla ku kabelke, z ktorej vytiahla semišový sáčok s koženým obojkom a retiazkou miesto vodítka. Dal jej ho Pavol k sviatku. Naozaj ju tým veľmi potešil. Niekedy sa s ním hrali viac, niekedy to bolo len doplnenie k sexu. Nechával si výsadu, že jej ho okolo krku zapne sám. Sadla si pred neho. Odhrnul jej vlasy cez rameno dopredu na prsia a nasadil obojok, ktorý zapol. K očku potom pripevnil retiazku, ktorá končila koženým pútkom.

Erotická povídka Tajné schůzky na chatě

Obtočil si retiazku okolo zápästia a potiahol smerom k sebe. Vierka zaklonila hlavu, aby sa jej obojok nezaryl do krku. Uhryzol ju do čeľuste. Do krku. Do ramena. A ona sa pri každom dotyku jeho zubov trochu vyzdvihla a vzdychla. Nebolo to vyložene BDSM, ale len taká menšia submisívna rola. Tlak obojku povolil a Pavol si ľahol na chrbát. Obkročmo si na neho sadla. Strhol ju za vodítko tvárou k sebe, aby ju mohol bozkávať. Agresívnejšie než predtým. Držal ju tesne pri svojej tvári, aby nemohla uhnúť. Po chvíľke začala Viera svojím ešte vlhkým rozkrokom prechádzať po jeho penise. Trela ​​sa o neho a snažila sa nasmerovať si ho dovnútra. Keď cítila žaluď na svojom vchode, rýchlo dosadla. Pavol zastonal.

"Ty potvora. To už si zase tak nadržaná?"
"Už som ťa chcela vnútri," usmiala sa. Skrátil jej vodítko zase tak, aby mala tvár pri jeho. Obhrýzal jej pery.
"Takto ma šukaj," povedal chrapľavým hlasom. Pohybovala len zadkom hore a dole, pretože hornou časťou tela ju držal pri sebe. Zrýchlila pohyby až bolo počuť melodické čľapkanie od toho, ako bola vlhká. Už ju začali bolieť svaly na stehnách, ale nechcela spomaliť.
"Stačí," ozval sa potichu Pavol.

Začala sa nabodávať pomalšie až úplne prestala. Pobozkal ju tým svojim drsným jazykom. Dal jej do pusy jeden prst, aby ho olízala. Snažila sa ho poriadne nasliniť, pretože keď ho vybral, začal jej ho pomaly zasúvať do zadočku. So stonaním vydýchla. Rozťahoval ju a kúsok po kúsku prenikal dovnútra. Po chvíľke pridal druhý prst. Ležala stále na ňom a vzdychala mu pri uchu. Pavol sa usmieval.

"Na štyri," povedal len.

Povolil vodítko, aby mohla zliezť a kľakla si pred neho na všetky štyri. Zadoček vystrčený na neho. Zase do nej začal prenikať prstami, rozťahovať ju, dráždil a pripravoval. Cítila tlak, ale nie nepríjemný. Úplne sa uvoľnila, predklonila a vystrčila zadoček vyššie. Vytiahol prsty a ona pocítila oblý hladký žaluď na svojom vstupe. Pomaly ho tlačil dovnútra. Věra zavrela oči a stonala. Už mal špičku skoro celú vnútri, keď náhle tvrdo prirazil. Vykríkla. Cítila, ako ju celú vypĺňa. Takto sa zdal ohromný. Ani sa nezastavil a začal do nej prirážať. Zo začiatku ju to pálilo a bolelo, ale čoskoro už cítila len slasť z toho vyplnenia. Pevne ju držal za vodítko a šukal ju ako fenu. Koža obojku sa jej zarývala do krku a tá ľahká bolesť ju napĺňala rozkošou.

Náhle prestal a rukami jej naznačil, aby si ľahla na chrbát. Pretočila sa a roztiahla pokrčené nohy. Už zľahka jej prenikol do zadočku a šukal ju ďalej. Nohy mu dala na plecia a ten prienik bol potom neskutočne hlboký. Každý príraz cítila až v bruchu. Palcom ju dráždil v kundičke a prírazy sa stali pravidelné. Stále kričala zakaždým, keď ho vytiahol a rýchlo do nej zas zašiel. Naľahol ňu celý, nohy mala za hlavou a prírazy boli plytké a tvrdé. Mal zavreté oči a napäté ruky. Ešte párkrát prudko a hlboko prirazil. Tvrdo a surovo. Napol sa a vydal zo seba tiahly a hlboký ston. Teplo sa jej rozlialo v útrobách, ako ju plnil svojím semenom. Pomaly a zotrvačne do nej prenikal, kým nebol úplne vyprázdnený. Cítila, ako mu v penise skáče a pomaly ochabuje. Ešte chvíľu na nej ležal a potom s mľaskavými zvukom vykĺzol von.

"To bolo...," ľahol si vedľa nej.
"Veľmi fajn," povedala a usmiala sa.

Bola zadýchaná ako on, ale bolo jej skvele. Ešte cítila, ako je roztiahnutá a trochu boľavá. Chvíľu ešte len tak ležali a rozprávali si. Ale už bol čas. Zložil jej obojok, obliekli sa a on ju odviezol tam, kde nastúpila.

Tajne sa s niekým stretávať môže byť pekne vzrušujúce! Čo napríklad tajné schôdzky v BratislaveŽiline alebo Košiciach?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.