Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Svokra nevie odolať

27.apríl 2017
Svokra nevie odolať

Andrej nervózne vystúpil z auta, zo zadného sedadla zobral kvety a nasledoval Sofiu k bráne rodinného domu. Bolo to prvý krát čo sa mal stretnúť s rodičmi svojej priateľky.

Všetky svoje známosti ochotne hostil vo svojom byte a prvé dva roky vzťahu so Sofiou to nebolo o nič iné – vyhýbal sa akýmkoľvek rodinným príslušníkom ako to len šlo. Na jej nekonečné naliehanie však nakoniec formálnu návštevu odsúhlasil. Aj tak mu to prišlo hlúpe, všetky tieto ceremónie, určite o ňom vedia viac než dosť z jej rozprávania. Poškrabal sa na líci a tváril sa najslušnejšie ako vedel.

Ivana sa naňho tešila oveľa viac než jej manžel. Ten nechcel svoje jediné dievčatko zveriť do rúk žiadnemu inému mužovi, aj keď mala pár rokov po dvadsiatke, stále oficiálne bývala pod jeho strechou a musela sa riadiť jeho pravidlami. Sofiina mama, Ivana, nadšene čakala pri dverách a nenápadne sledovala cez malé okienko zaľúbený pár. Dobre stavaný, slušne oblečený, s kyticou v ruke sa jej dcérin priateľ naozaj páčil. Sentimentálne zalomila rukami a skontrolovala sa v zrkadle.

Dvere otvorila s úsmevom a mladých rovno vtiahla dovnútra. Večera nebola ničím zaujímavá, Andrej sa snažil rozprávať čo najmenej, hlavne nepovedať nič čo by rodičov urazilo. Ak by sa mal zveriť so skutočným zamestnaním či vzťahmi v jeho rodine, súhlasné prikyvovanie by sa rázom premenilo na pohľady opovrhovania. Ženy zostali pri víne, Andrej do seba zo slušnosti kopol jedno domáce. Po dvoch hodinách stolovania a podrobného vypočúvania sa nálada konečne začala uvoľňovať. Podnapitý otec Sofii dokonca sám pripomenul, aby v noci nedržala nohy pri sebe. Pregúlila očami a strápnená prehlásila, že prítomní muži by to mali s alkoholom brzdiť.

Po večeri Sofia naložila umývačku riadu a odišli do spálne. „Vidíš, ani to tak nebolelo. Myslím že si urobil dobrý dojem, hlavne mame sa naozaj páčiš!“ Pochválila ho a na pery mu vtisla horúci bozk. Jeho dych smrdel po alkohole a oblečenie bolo trochu prepotené, proti sprche nemal žiadne námietky. Obaja však uznali, že kúpeľňové hry by si mali nechať radšej na neskôr, keď budú mať súkromie. Pod prúdom vody Andrej rýchlo vytriezvel, keď sa vrátil do izby Sofia už čakala zababušená v perinách. Nepotreboval veľa času na to, aby zistil že je nahá a otcovu radu si skutočne zobrala k srdcu.

Chvíľu sa s ňou hral rukou, aby pekne zvlhla, bozkával ju na krku a prsiach, šepkal jej ako ju ľúbi a ako je rád, že im to tak pekne klape. Roztopila sa pri ňom ako zmrzlina, vedel presne, ako na ňu. Milovali sa potichu, pomaly a krátko, Andrej sa neodvážil na žiaden výkon histórie no aj napriek tomu sa obom sex páčil. Zaspávali v objatí, každý myšlienkami vo vlastnom svete.

Andrej sa strhol, rozlepil oči, nevedel prísť na to, ako dlho mohol spať. V ústach cítil neskutočné sucho, nechcel Sofiu budiť no bez pohára vody by už zaspať nemohol. Pomaly vytiahol ruku spopod jej tela a opatrne prešiel v trenkách na chodbu. Všade bola tma, bol si istý že rodičia už spia. Keď sa však postavil do dverí kuchyne, uvidel Ivanu v nočnej košieľke opretú o kuchynskú linku. Bola mu otočená chrbtom, nemohla si ho všimnúť. Pod priesvitnou látkou sa rysoval pevný zadoček, až teraz si všimol jej široké boky prechádzajúce do dlhokánskych nôh. Vyzývavo stála na špičkách, akoby o ňom vedela, akoby ho volala bližšie.

Pootočila sa, urobila prvý krok ku skrinke s korením no strhla sa strachom keď zahliadla mužskú postavu vo dverách. Ruku si položila na prsia, odľahlo jej, keď si uvedomila že je to Andrej.  „Myslela som, že už všetci spíte, deje sa niečo? A prečo tam stojíš ako duch? Skoro ma porazilo.“ Rozprávala potichu tvárou otočená k Andrejovi. Prsia sa jej nadvihovali do rytmu jej dychu, Andrej od nich nemohol odtrhnúť oči. Cez tenkú fialovú látku presvitali jej vystúpené bradavky.

„Ja... Nechcel som vás rušiť.“ Zakoktal sa a bez pohnutia čakal, čo sa bude diať. V mysli mal už dokonalú mapu svokrinho nahého tela a mal čo robiť, aby zahnal nevhodné myšlienky. „Iste že nerušíš. Sofia už spí?“ Opäť sa postavila na špičky, snažila sa dosiahnuť na cukor v skrinke. Vystrčila pri tom zadoček jemne von, tentokrát oveľa vyzývavejšie.

„Áno, myslím že už dlho. Šiel som sa len napiť.“ Odhodlal sa prísť bližšie k nej. Až vtedy si všimol čaj položený na kuchynskej linke, asi nie je jediný kto skrátka nemôže spať. Bez slova napustil sklenený pohár vodou a nalial ho do seba zatiaľ čo Ivana miešala horúci nápoj. Mohol odísť naspäť do postele, alebo aspoň prerušiť to trápne ticho, niečo ho však nútilo neurobiť vôbec nič. S prázdnym pohárom v ruke sledoval jej krásne telo, to napätie ho vzrušovalo do nepríčetna.

Naozaj ho vzrušovalo. Tak veľmi, že sa preľakol keď sklopil zrak. Jeho vták trčal v plnej paráde cez trenky von, mieril priamo na Ivanu. Veľkosť za ktorú bol doteraz rád odrazu neznášal. „Ja...“ Chcel z nepríjemnej sitúcie vycúvať, vytratiť sa do izby. Len čo otvoril ústa, Ivana sa pozrela priamo naňho. Priamo na jeho veľký penis pripravený zasunúť. Na pokojnej tvári sa zrazu objavil nepatrný úsmev.

„Áno?“ Nabádala ho, aby pokračoval v začatej vete. Usmievala sa už celkom bez ostychu. „Je mi to... Je mi to tak trápne, prepáčte, mal by som sa vrátiť do izby.“ Celá tvár mu sčervenala a rukou s pohárom sa snažil zakryť si rozkrok. „Načo chodiť do postele, môžeme predsa zostať tu.“ Zvodne naňho zažmurkala a urobila pár krokov k nemu. Zmätene sa díval okolo seba, nechápal, čo sa deje.

„Bola by predsa škoda nechať ho zaspať, nemyslíš?“ Pošepkala a vybrala mu pohár z ruky. Pomaly ho začala hladiť, pritlačila sa celkom blízko k nemu a pobozkala mu hruď. „Je naozaj veľký.“ Pozerala mu do očí a silnejšie zatlačila pri koreni. Spustila sa na kolená a stiahla mu spodné prádlo.

Zavzdychal, pohľad na Ivanu hrajúcu sa s jeho vtákom mu spôsoboval neskutočné vzrušenie. Za posledné dva roky nespal s nikým okrem Sofie, cítil sa ako panic. Obzvlášť pred skúsenou mamičkou. Sledoval ako ho berie do úst, tak výborne nefajčí žiadna dvadsiatka. Hrala sa s ním dobrú chvíľu, ak by predtým nevypustil všetko do Sofie, bol by hotový raz-dva. Prechádzala po ňom jazykom a silno sala, privádzala ho do šialenstva.

Vyskočila opäť na nohy, bez slova si vyhrnula priesvitnú košieľku a lakťami sa oprela o linku. „No tak, budeš tam len tak stáť?“ Na jej pokyn k nej pristúpil zozadu a neisto ho zasunul do jej ružovej mušličky. „Robíš to snáď prvý krát?“ Ohlásila ho arogantne, konečne ho prinútila zrýchliť. Po pár minútach ju už držal za boky a silno prirážal. Snažila sa byť potichu, občas jej však ušlo hlasné zavzdychanie.

Jednu ruku presunul na jej plece, prirážal ju k sebe až kým sa neurobila. Bola poriadne mokrá a lapala po dychu. Otočila sa, stiahla ho na zem medzi svoje nohy a vyzvala ho, aby pokračoval. Zatvárala oči a stehnami ho objímala okolo pása. Pár krát prehodili svoje pozície, poskakovala na ňom s úsmevom na perách a nechtami zarytými do jeho hrude. Veľké prsia sa v košieľke natriasali s ňou, nemohol ju prestať sledovať. So zaťatými päsťami vystriekal celú jej jaskynku, hodil do seba ďalší pohár vody a čakal, kým mu srdce prestane búšiť ako šialené. Spokojne sa vrátil do postele a zaspával objímajúc svoju drahú polovičku.

Slobodné mamičky nájdete po celom Slovensku, napríklad v Trnave či v Prešove.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.