Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Súkromná obhliadka

7.jún 2017
Súkromná obhliadka

Kvety, sušienky, osviežovač vzduchu... Niekoľko krát som skontroloval všetky maličkosti, ktoré mi mohli pomôcť predať tento dom. Opakoval som si pripravenú reč, listoval v poznámkach, napriek nervozite som sa pokúšal pôsobiť príjemne a dôveryhodne.

Už iba desať minút, v zrkadle pri vchodových dverách som si upravil kravatu a prebehol šikovne formulovaný zoznam dôvodov, prečo je táto nehnuteľnosť najlepšia na svete a prečo by za ňu mal niekto zaplatiť takmer dvojnásobok jej skutočnej hodnoty. Prvá skupina ľudí prišla skoro na minútu presne.

„Po pravej strane sa nachádzajú dvere do priestrannej kuchyne, prosím, nasledujte ma...“ S úradníckym úsmevom som začal vypĺňať hodinový badžet prvej z troch prehliadok, ktoré ma dnes čakali. Kupujúcim však stačilo prvých desať minút, väčšina z nich sa ani neobťažovala so zakrývaním absolútneho nezáujmu. Znervózňovali ma, všetci, omnoho viac než obvykle. Druhá, o čosi väčšia skupinka nereagovala o nič lepšie. Začínal som to vzdávať. Posledná skupina pozostávala zo štyroch ľudí, starší pán v drahom obleku ktorý mi dnes ako prvý urobil radosť svojou zvedavosťou, manželský pár a žena zhruba v mojom veku, slobodná, súdiac podľa nahého prstenníku.

Prešli sme v uvoľnenej atmosfére kuchyňu, obývačku s východom na terasu, dve spálne na poschodí a luxusnú kúpeľňu. Odpovedal som na všetky otázky, zdôraznil každý plus pozemku a použitých materiálov, odviedol záujemcov k dverám a dúfal, že budem mať tento príšerný deň čo najskôr za sebou. Žena v červených lodičkách a úzkej sukni ma však pri formálnej rozlúčke zastavila. „Zaujímalo by ma... Bolo by možné dohodnúť sa na súkromnej prehliadke? Musím si to nechať uležať v hlave ale... Rada by som sa vrátila s ponukou.“ Bola odo mňa značne nižšia, vďaka blízkosti, v akej pri mne stála, jej veľké hnedé oči pôsobili podradene, možno až prosebne. Diár som mal na najbližšie dva týždne plný, vizitku som jej však podal s prísľubom, že urobím čo bude v mojich silách.

Zavolala mi na druhý deň. Bolo už celkom neskoro v noci, ospravedlnila sa za vyrušovanie a navrhla piatkové popoludnie. Musel som odmietnuť, napokon sme sa dohodli na sobote. Nebol som z toho síce nadšený, no obetovať hodinu z víkendu mi nijako neublíži. „V poriadku, sme dohodnutí. Pekný večer.“ Po ukončení telefonátu som jej hlas nepočul až do sobotného večera.

Čakal som s kľúčmi pred bránou. Z diaľky som uvidel prichádzajúci taxík, zastal pár metrov od môjho auta a vyložil slečnu – dokonale upravenú, vyzbrojenú dobrou náladou a širokým úsmevom. Miesto podania rúk ma priateľsky objala, rozhodol som sa preto, že jej pár minútové meškanie odpustím. Vošli sme spoločne do domu a chvíľu sme si neisto hľadeli do tvárí. „Takže... Čo presne by ste chceli vidieť ešte raz?“ Mierne som sa zakoktal a prerušil mučivý očný kontakt. „Rada by som sa tu skrátka prešla... Chápete, trochu uvoľnenejšie, preskúmať skryté miesta.“ Jej úsmev sa zmenil, zvodne na mňa žmurkla a vošla do obývačky. Postavila sa do stredu miestnosti a vyzliekla si sako.

Bola nízka, útla, aj napriek tomu však zapĺňala celú izbu. Takmer úplne ignorovala moju prítomnosť, sám som sa nezmohol na nič iné než stáť vo dverách a sledovať ju prechádzať sa po izbe. Postála pred terasou a sledovala výhľad na zadný dvor. „Všetok nábytok je v cene?“ Prudko sa otočila a zodvihla jedno obočie. „Áno, až na kuchynský servis. Ten je tu iba vrámci prezentácie.“ Usmiali sme sa na seba a ja som sa konečne odvážil urobiť krok dopredu. „Prečo si tu teda neurobíme pohodlie?“ Sadla si na koženú sedačku a čakala, kým sa k nej pridám. „Myslel som že chcete vidieť celý dom.“

„Musím priznať že dom ako taký ma príliš nezaujal.“ Sklopila zrak a pravou rukou prešla po svojom ľavom ramene. „Prečo sme teda tu?“ Naklonil som sa bližšie k nej a prinútil ju pozrieť sa mi do očí. Ten jej prenikavý pohľad... Náhle vzrušenie ktoré medzi nami vzniklo som nedokázal ignorovať. „Ukážte mi, čo tu ostatní bežne nevidia.“ Približoval som sa k jej perám a sledoval, ako uvoľňuje viečka.

Jej bozky boli príjemne teplé a vlhké, pootvorila ústa a nechala ma vojsť do nich jazykom. Sotva som si stihol uvedomiť, kedy mi uvoľnila kravatu a sako stiahla do polovice ramien. Obaja sme zo seba nedočkavo vyzliekli nepohodlné oblečenie a znovu sa vrhli na svoje telá. Rozopol som jej podprsenku, stlačil jeden prsník a druhou rukou vošiel do jej nohavičiek. Ruky položila na môj krk a medzi bozkami z nej vykĺzlo pár vzdychnutí, pomaly som sa prstom pohyboval zhora na dol medzi jej vejárikmi a venoval dosť pozornosti jej pevným kozičkám.

Cítil som ako rýchlo vlhne, vzdychala čoraz viac a pohybovala panvou v rytme slastných kŕčov. Vykĺzol som jej z rúk a putoval perami po jej odhalenom torze až k lemu nohavičiek. Vyzliekol som jej ich, jednu nohu zhodil dolu zo sedačky a druhú vyložil na opierku. Bozkami som vytváral cestičku z jej stehna až k poriadne vlhkej mušličke. Vošiel som do nej hneď tromi prstami a surovo ich do nej vrážal, najhlbšie ako som vedel. Jazykom som dráždil jej klitoris a druhou rukou pridŕžal jej stehno, aby nohy držala pekne od seba.

V nohaviciach som už cítil poriadne silnú erekciu, vyzliekol som si aj spodnú časť obleku a rozkročmo som sa postavil pri sedačku. Chytil som ju za boky a surovo natočil k sebe, nohy som jej držal roztiahnuté vo vzduchu a pomaly som ho do nej začal vsúvať. Bol tak tvrdý, že som si asi nemusel pomôcť rukou. Zadržala dych a celé jej telo zostalo v jemnom kŕči, keď som do nej vošiel. Netrápil som sa s nežnosťami, okamžite som začal prudko prirážať. Sotva lapala po dychu. Keď som z nej už takmer vyšukal dušu, ľahol som si na ňu, medzi jej roztiahnuté nohy. Stále som sa v nej hýbal, teraz už o čosi pomalšie a pery som prisal na tie jej.

Po krátkej „pauze“ som z nej vyšiel a ľahol som si na najširšie miesto sedačky. Vyštverala sa na kolenách za mnou, sedela obkročmo na mojich nohách a začala ma honiť. Mala naozaj šikovné ruky, vyplazila jazyk, pri honení oň plieskala mojim žaluďom. Pomaly pery posunula nižšie, jednu ruku stále držala pri koreni a hýbala ňou zarovno s ústami. Pár krát mi prebehla okolo vtáka jazykom a nakoniec ho celý oblízala. Otočila sa mi chrbtom a nasadla na môj pulzujúci penis, rukami sa oprela o moje nohy a začala dorážať. Zakaždým o mňa pleskla zadočkom.

Ruky presunula na moju hruď a celú panvu nadvihla do výšky. Surovo som ju chytil jednou rukou za zápästia, druhou som sa podoprel o sedačku a začal do nej odspodu prirážať. Po niekoľkých výkrikoch na moment onemela, celé jej telo sa uvoľnilo a s hlbokým výdychom na mňa dosadla. Opäť sa začala pomaly hýbať, panvou opisovala drobné osmičky a rozdýchavala dozvuky orgazmu. Pomohol som jej na nohy a odtiahol ju k najbližšej stene.

„Tak a táto obývacia zostava,“ nadvihol som ju do vzduchu a oprel vedľa poličiek, „vám svojimi funkciami zaručene vyrazí dych!“ Obaja sme sa na seba usmiali cez kvapky potu a mokré pramienky vlasov. Perami som tlmil jej hlasné prejavy rozkoše a neprestajne do nej silno vrážal. Objímala ma nohami, silno ich tlačila k sebe a rukou mi vošla do vlasov.

Preniesol som ju naspäť k sedačke, bez slova sa dala na štyri a nechala ma vojsť do nej zozadu. Ťahal som ju za vlasy k sebe, nahnutý k nej som jej vzdychal do uška a bozkával krk. Schmatol som jej ruky, nečakala to, takže sa s výkrikom zvalila bradou na sedačku. Držal som ich tesne nad jej zadočkom a pokračoval v prirážaní až kým som necítil svoj prichádzajúci vrchol. Vyšiel som z nej, za vlasy som ju potiahol k svojmu vtákovi a strčil jej ho do úst. Vystriekal som sa jej na jazyk, s úsmevom prehltla a darovala mi ďalší spaľujúci pohľad.

„Možno to tu nakoniec nie je až také zlé.“ Poznamenala pri odchode. „Mohol by som vám ukázať viac domov ktoré máme momentálne v ponuke. Budúci víkend?“ Dlaňou som chytil jej tvár a usmial sa na ňu. „Ak sa dovtedy stihnem vrátiť z Košíc, určite sa ozvem.“ Žmurkla na mňa a natiahla ruku k prichádzajúcemu taxíku. 

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.