Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Správna manželka

6.apríl 2017
Správna manželka

Keď do osláv výročia svadby skočila manželova pracovná cesta, posteľné hry sme museli o pár dní odložiť. Rozhodne to však stálo za to!

Nervózne som sa prechádzala po dome, nevedela som sa dočkať, kedy sa Adam vráti z týždňovky. Kvôli jeho práci sa z nášho piateho výročia manželstva stalo iba pár pekných sms správ a prísľub, že si to vynahradíme hneď keď príde domov. Celý týždeň som sa nudila doma, okrem bežných nákupov a jedného pracovného obeda sa vôbec nič nestalo. Mala som veľkú chuť na trochu divočiny.

Zavolal mi okolo druhej poobede. Vraj ho ani nemusím čakať, skôr než pred polnocou doma nebude. Mala som čo robiť, aby som zahnala predstavy že je s inou ženou. Bol to dobrý chlap a naozaj ma ľúbil, celá táto jeho cesta ma však znervózňovala. Rozhodla som sa teda urobiť presný opak toho čo odo mňa žiadal. Počkám si naňho pokojne až do rána a dokážem mu že urobil dobre, keď si vybral mňa.

Osprchovala som sa, vybrala veci z práčky a pripravila drahé šampanské, ktoré v pivnici čakalo už pár dní. Niekoľko hodín som zabila pred telkou a stihla som aj povysávať, záležalo mi na tom, aby všetko vyzeralo čo najlepšie. Vyžehlila som si dlhé svetlé vlasy a prezliekla som sa do zvodného prádla. Vedela som, že keď manžel príde, dlho na mne nezostane. Čierne čipkové nohavičky ktoré sotva niečo zakrývali, podväzky a ľahká priesvitná košieľka robili radosť aspoň mne, keď som si ich obzerala v zrkadle. Mohlo byť niečo po desiatej a mne sa podarilo na gauči zadriemať. Prebudil ma hlasný výkrik z televízie a aj keď som si veľmi chcela ísť ľahnúť, rozhodla som sa radšej posilniť sa trochou alkoholu. Fľašu som vybrala z chladničky a pripravila rovno dva poháre. Zobrala som si do obývačky aj niekoľko jahôd a spokojne sledovala pokračovanie kriminálneho prípadu.

Podskočilo mi srdce, keď som konečne počula auto na príjazdovej ceste. Nenápadne som nazrela z okna, Adam vystúpil zo strany spolujazdca a z kufra vybral cestovnú tašku. Vypla som televíziu a náruživo čakala pri dverách. Nikdy nezabudnem na jeho úsmev, keď ma uvidel. Okamžite hodil tašku na zem a objal ma, kým sa vyzúval odišla som po šampanské. Podala som mu pohár a pripili sme si. „Nie si unavený?“ Spýtala som sa ho cestou do obývačky. „Po večeri som spal v aute ako bábätko. Ale čo ty?“ Sadli sme si na gauč a Andrej ma začal hladkať po nohách. „Nevedela som sa ťa dočkať. Už mi nikdy nemôžeš ujsť!“ Zasmiala som sa a pohladila ho po tvári.

Konečne ma pobozkal, milovala som chuť jeho pier. Pomaly mi vkĺzol do úst jazykom a držal ma okolo pása. Bolo to také krásne ako keď to urobil po prvý krát, nezmizla ani štipka tej vášne medzi nami. Pri bozkávaní dlho nezostal a začal mi vyzliekať košieľku, chvíľku len sledoval moje prsia. Perami poláskal moje bradavky a ja som si všimla, že je už poriadne nadržaný.

Naznačila som mu nech sa vyzlečie a zošuchla som sa na zem, presne medzi jeho nohy. Najskôr som ho vzala do rúk a pomaly začala honiť, pár krát som mu olizla žaluď a celý čas som mu pritom hľadela do očí. Celý som mu ho prešla jazýčkom a začala ho fajčiť. Odhrnul mi vlasy z tváre a rukou na mojej hlave udával tempo. Potichu vzdychal a privieral oči. Dovolila som mu vraziť mi ho hlboko do hrdla a užívala som si jeho uspokojenie. Nechcela som zájsť priďaleko, úplne mi stačilo že bol pripravený na ďalšie hry. Posadila som sa naspäť na gauč aj napriek jeho pohľadu, ktorým priam prosil aby som pokračovala. Stiahol zo mňa nohavičky, jednu nohu som vyložila na operadlo a on ma začal bozkávať na prsiach a brušku. Najskôr jedným prstom prešiel po mojej vlhkej pičke a vsunul ho do mňa. Potom pridal aj druhý a tretí, jazykom prešiel na klitoris a hral sa so mnou až kým som sa neurobila. Vždy presne vedel ako na mňa. Vzal moje nohy do výšky, položil si ich na plecia a tak do mňa konečne vošiel svojim tvrdým vtákom. Cítila som ho hlboko v sebe, nevedela som kontrolovať svoje výkriky a bola som si istá že on si to užíva rovnako.

Jedným pohybom mi zhodil nohy na zem a otočil ma na brucho, stála som a lakťami sa opierala o gauč. Vošiel do mňa zozadu, prirážala som k nemu a cítila prichádzajúci orgazmus. Celým telom mi prešli zimomriavky. Vzal ma na ruky, odniesol do kuchyne a posadil na stôl. Chvíľu ma bozkával, hral sa s mojimi prsiami a jemne plieskal po mojej vlhkej pičke. Jemná bolesť bola príjemná, stále som nemala dosť. Znovu do mňa začal surovo vrážať, zvíjala som sa v kŕčoch a zarývala nechty do jeho horúcej kože. Niekoľko krát som vykríkla jeho meno v ďalšej vlne orgazmu. Spomalil, usmial sa na mňa a odhrnul mi z tváre pramienky spotených vlasov. Opäť ma zobral na ruky a odniesol do obývačky. Zakryla som sa dekou a nalial nám ďalší pohár šampanského. S rukou medzi mojimi nohami rozprával o nudnej pracovnej ceste, občas pritlačil či zakrúžil prstom okolo môjho klitorisu. Myslela som že sa zbláznim. Dráždil ma čoraz viac a viac.

„Je neskoro. Mali by sme ísť do postele.“ Poznamenal s prázdnym pohárikom v ruke a ťahal ma do spálne. Ako mi to mohol robiť, znovu ma takto namotať a potom poslať spať? Musela som s tým niečo urobiť. Postavila som sa oproti nemu a bozkávala jeho hruď, začala som honiť jeho stále tvrdého vtáka a palcom som pár krát prešla po jeho špičke. Sotil ma na posteľ a zo županu hodeného pri nočnom stolíku vytiahol dlhý saténový opasok. Šikovne mi zviazal ruky a držal mi ich nad hlavou. Jazykom prechádzal po mojich prsiach, bozkával ich a jemne mi pohrýzol bradavku. Roztiahnutím nôh dostal pozvánku na ďalšie hry.

Keď do mňa znovu vošiel, cítila som jemný tlak v celom podbrušku. Znásobilo to rozkoš ktorú mi spôsoboval, pomaly som prestávala vnímať všetko okolo seba. Prekvapovala ma jeho výdrž. Nakoniec mi s hlasným vzdychaním ostriekal bruško a prsia, daroval mi ešte pár sladkých bozkov a rozviazal ruky. Spolu sme sa osprchovali a zaspávali v objatí. Bola som si istá že mám toho najlepšieho muža na svete.

Stále hľadáte svojho vysnívaného partnera do postele? Na erotickej zoznamke nájdete ľudí z celého slovenska.

[sta]

 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.