Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Spoznajte kúzlo erotickej masáže

19.september 2016
Spoznajte kúzlo erotickej masáže

Chcete pocítiť niečo extrémne príjemné? Vyskúšajte erotickú masáž...

Za erotickou masážou nemusíte nutne do erotických centier a podobných podnikov a utrácať za ne tisícky. Aj doma si môžete vyskúšať erotickú masáž a čím častejšie ju budete skúšať, tým lepšie vám to pôjde a partnerovi (a samozrejme aj vám) sa to bude tým viac páčiť...

U erotickej masáže ide o relaxáciu, uvoľnenie a navodenie vzrušenia. Človek sa môže (ale nemusí) dostať do orgazmu. Môže prežiť akýsi orgazmus celotelový a duševný, kedy sa človek nedostane ku klasickému orgazmu, ale pocíti veľmi nádherné pocity všade na tele a aj na duši. Takže sa zbavíte stresu, napätia, odpútate sa od všetkých problémov a stereotypu všedného dňa. Môžete ju brať ako predohru alebo si ju užiť pokojne miesto sexu.

Vhodná chvíľa a prostredie

Najskôr si rozmyslite, kedy svojmu partnerovi chcete erotickú masáž pripraviť. Najvhodnejší je asi voľný podvečer alebo večer, kedy nebudete mať žiadne starosti, nikam sa nebudete ponáhľať a hlavne vás nebude nikto rušiť. Ak klope dieťa na dvere v polovici masáže, pravdepodobne už sa do rovnakej nálady nedostanete a prídete tak o ten správny pôžitok. Prostredie hrá tiež úlohu. Najvhodnejšia sa môže zdať spálna. Tá určite vhodná je, ale ak sa chcete vyhnúť stereotypu, zvoľte napríklad obývačku. Dobrou voľbou potom môže byť aj hotel na horách alebo na dovolenke pri mori.

Pripravte si všetko dopredu

Pravdepodobne budete potrebovať veci, ktoré doma bežne nemávate (oleje, vôňa). Nakúpte si ich všetky dopredu. Potom v miestnosti stlmte svetlo alebo zatiahnite závesy, zapáľte sviečky (myslite na bezpečnosť) a pustite potichu peknú relaxačnú hudbu. Miestnosť môžete navoňať kvapkou éterického oleja v rozprašovači. Tiež miesto, kde bude partner ležať (posteľ, rozložený gauč, pokojne aj zem) by malo byť pripravené. Mäkká deka a vankúšik pod hlavu by mali urobiť partnerovi pohodlie. A potom už nezostáva nič iné, než aby ste mali obaja dobrú náladu. Do príprav by ste mali zaradiť tiež kúpeľ, popr. sprchu, telo je potom uvoľnenejšie a viac pripravené na masáž.

Pomalý rozjazd

Partnera vyzlečte donaha. Vy sami môžete byť buď tiež nahí alebo v nejakej sexi bielizni, to už je na vás. Partner sa položí na brucho tak, aby mu to bolo pohodlné. Rozotrite si do dlaní olej, ruky trením zahrejte, aby ste nespôsobili partnerovi teplotný šok, to nie je účelom tejto masáže. Najvhodnejšia vôňa oleja pre erotickú masáž je ruža, jazmín, santalové drevo, pačuli, neroli alebo ylang-ylang.

erotická masáž

Pustite sa do toho

Erotická masáž začína ako klasická masáž. Olej rozotrite po celej ploche chrbta od bedier až ku krku a šiji. Nejako netlačte, skôr sa snažte o príjemné hladenie a dotýkanie. Pri krku môžete zájsť až do vlasov, čo bude partnerovi veľmi príjemné. Potom môžete prejsť k masáži tváre, ktorá je tiež veľmi uvoľňujúca. Aby ste ale mohli namasírovať tvár, partner by sa musel pretáčať na chrbát, čo môže byť vcelku rušivý efekt a paradoxne to tak môže trochu pokaziť partnerovo uvoľnenie. Potom prejdite k chodidlám. Chodidlá sú veľmi citlivé a tak sa pre erotickú masáž hodia. Sú zabúdanou erotogénnou zónou. Chodidlo jednou rukou držíme a druhou hladíme od päty k prstom. Ak je partner šteklivý, snažte sa vyvarovať dotykom, ktoré by ho mohli štekliť, celá masáž sa tým môže pokaziť. Lepšie je potom skôr masírovať vašimi palcami od päty až k prstom. Následne pokračujte na lýtka a stehná. Potom sa pomaly dostávajte k zadočku, ktorý je tiež potrebné namasírovať, jemne masírujte časť okolo ritného otvoru, čo privodí partnerovi ľahké vzrušenie.

Potom už je čas, aby sa partner otočil na chrbát a vy ste mohli začať masírovať hrudník. Netlačte, iba zľahka prechádzajte po tele a zamerajte sa na bradavky. Pomaličky sa presúvajte na intímne miesta, brucho ale veľmi nemasírujte. S intímnymi miestami sa ľahko pohrávajte, nesnažte sa však nutne partnera uspokojiť. Vyvrcholenie môže prísť, ale tiež nemusí, nie je to nutné, potešenie má partner mať hlavne z masáže ako celku. Okrem rúk môžete využiť na masáži celé vaše telo, medze sa nekladú, či už to budú prsia, chodidlá alebo zadoček. Dôležité je, aby sa partnerovi masáž páčila a nespôsobovali ste mu nepríjemné pocity. Ak sa niečo také stane, partner by vám to mal hneď povedať a nie snažiť sa to "pretrpieť", čo platí snáď u všetkých intímnych vecí, ktoré spolu partneri prevádzkujú.

Experimenty

Pre nevšednú erotickú masáž môžete vyskúšať aj rôzne experimenty, pomôcky, vďaka ktorým nebude masáž zakaždým rovnaká. V sexshopoch nájdete veľa erotických pomôcok alebo vecí priamo určených k ľahkému dráždeniu, ale postačia aj veci z domova - pierka, šatky, masážne pomôcky. Pridať môžete aj rozpustenú čokoládu alebo šľahačku.

Vyskúšajte s partnerom erotickú masáž a dajte tak svojmu sexuálnemu vzťahu novú iskru. A ak by ste erotickú masáž radi zažili, ale nemáte žiadneho partnera, skúste šťastie na erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.