Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Spoločnosť v sprche

3.august 2023
Spoločnosť v sprche

S Tomom šťastne chodím už vyše dvoch rokov. Sex s ním ma neustále baví, ba by som povedala, že je čím ďalej lepší. Stále ma dokáže prekvapiť niečím novým a zďaleka ešte nevyčerpal všetky možnosti, ako mi ozvláštniť intímne chvíle.

Tak napríklad: raz popoludní cez víkend som sa chcela osprchovať. Tom sa sprchovať nechcel, ale ja som chcela spoločnosť, tak nakoniec súhlasil, že bude v kúpeľni so mnou a že si tam bude čítať.

To áno, ani tú knižku neotvoril. Keď ma videl ako sa vyzliekam, rozhodol sa, že sa na mňa bude radšej pozerať, ako sa sprchujem. Chvíľu som sa hanbila, ale potom som sa začala predvádzať. Začala som si jemne hladkať prsia a šúchať bradavky, tie mi začali pod prstami rýchlo tuhnúť.

To upútalo Tomovu pozornosť ešte viac. Nemohol odo mňa odtrhnúť oči a videla som, ako mu svietia vzrušením. To sa mi páčilo a povzbudilo ma to k ďalšej aktivite. Jednou rukou som si ďalej hladkala prsia a druhou som začala pomaly schádzať nižšie... Hladila som si bruško a stehná. Najskôr spredu, potom som zišla na vnútornú stranu stehien. Začala som obkružovať svoju mušličku, ale stále som si nechcela dráždiť najcitlivejšie miestečko. Občasným pohľadom som skontrolovala, či dáva pozor.

Nesklamal, jeho oči boli ako pribité k mojej ruke. Musela som jeho pozornosť odmeniť. Zišla som si rukami medzi nohy a poriadne som si roztiahla vonkajšie pysky, aby bolo všetko pekne vidieť. Pozrela som sa na Toma, pod nohavicami sa mu rysovala pekná hrča. Povedal mi, či by som mu už konečne nechcela predviesť svoje hranie so sprchou. To som už bola riadne nadržaná, tak som súhlasila.

Znížila som intenzitu sprchy a nastavila som teplotu, ktorá mi vyhovuje. Pomaly som si cez mušličku začala prechádzať hore a dole, na klitorise som sa vždy zdržala trochu dlhšiu dobu. Cítila som, ako vlhnem a ako sa môj dych zrýchľuje.

To zabralo aj na Toma.

Erotická poviedka Spoločnosť v sprche

Začal dýchať v rovnakom rytme ako ja. Ďalej som si dráždila mušličku sprchou, ale orgazmus stále v nedohľadne. Ale Tom našťastie zachránil situáciu. Podal mi pomocnú ruku. Ja som si sprchou dráždila klitoris a on mi zároveň pomaly zasúval a vysúval prstík do dierky a pritom sme sa bozkávali.

To zabralo. Ale nielen na mňa. Tom si vytiahol z nohavíc svojho macka a začal si ho honiť druhou rukou. To už na mňa bolo príliš, všetko sa vo mne stiahlo a ja som prežila nádherný orgazmus. Tom nechcel zostať pozadu. Rozkročil sa cez vaňu nado mnou a pridal na tempe. Veľmi sa mi páčilo ho pozorovať a sledovať ako v ňom stúpa vzrušenie.

Musela som si naňho siahnuť, ale aby som mu pomohla, začala som mu hladkať gule. Dýchal čím ďalej rýchlejšie a prerývanejšie. Roztiahla som nohy a povedala som mu, nech mi ju poriadne postrieka. Tom mi veľmi rád vyhovel a s hlasným zamručením ma celú postriekal až na prsia.

Takže sme si napokon predsa len dali spoločnú sprchu a navzájom sme sa umyli. Bol to veľmi fajn nečakaný zážitok v sprche.

Je pekne vzrušujúce mať v sprche spoločnosť. Na erotickej zoznamke určite nájdete niekoho, kto by vám ju rád robil...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.