Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Spoločenská hra a jej následok

22.september 2016
Spoločenská hra a jej následok

Tiež radi hráte hry?

Obyčajný večer... Oddychujeme po večeri s priateľkou na sedacej súprave... Spánku bráni len skutočnosť, že nás má navštíviť naša spoločná kamarátka, s ktorou som sa zoznámil v rovnakej chvíli, ako so svojou slečnou - len som si, ako je zvykom v našej kultúre, musel vybrať len tú jednu. Liehoviny sa ochladzujú v chladničke, na stole robím miesto pre spoločenskú hru - Dostihy a stávky... A tá to všetko odštartovala...

Kamarátka je vysoká, štíhla, milá a veľmi pekné dievča - práve prichádza! Po úvodných frázach známych ako "vítanie návštevy", usadzujem kamarátku na gauč... Hra začína. Moja predstava o tom, ako obe prehrajú, a spolu s prvou dopitou fľašou myšlienka na stávky v podobe skôr vyzliekaceho pokeru, berú nazmar vo chvíli, keď už kruto prehrávam a celkom sa zlostia. Ale vzdávam sa len pomaly... Hra končí neskôr, ako sme čakali - kamarátke odišli všetky mysliteľné spoje - obaja, ja s mojou slečnou, ponúkame nocľah u nás. Po krátkom váhaní je dohodnuté, že ÁNO. Padli asi tri fľaše pitia, ideme spať. Ja v triku a boxerkách, obe dámy v nohavičkách a tielku. Na našom letisku je dosť miesta - nie je teda nutné prehovárať kamarátku, aby spala spoločne s nami na posteli. Je to všetko veľmi nevinné. Ľahám si doprostred, hlavu dávno plnú predstáv... Rozkrok nemenej - prichádzajú slečny. Kamarátsky si obe priviniem na hruď. Skoro zaspávame, len moja slečna začína šmátrať rukou pod deku... Viem, čo príde.

Cítim, ako jej ruka začína dráždiť môj rozkrok, ktorý rastie stále viac a viac... Usmeje sa a pohladím kamarátku po vlasoch..? Áno, skúsim to! Usmiala sa!!! Skúšam, čo urobí, keď zídem s rukou trochu nižšie... hmmm... Bradavka je tvrdá! Moje prirodzenie je náhle o mnoho tvrdšie, než som si myslel, že snáď kedy bude... Otočený chrbtom k svojej slečne schádzam tej druhej čoraz viac tam, kedy už tuším vzrušenie - som tam!!! Ruka kopíruje švy nohavičiek - a vlhne - je celá mokrá! Otáčam sa k tej svojej a kamarátka mi začína nežne bozkávať chrbát... Nie je už, čo skrývať... Sťahujem deky z oboch slečien.

společenská hra

Keď moja slečna vidí, čo sa deje u všetkých z nás, náhle sa dvíha. Niečo šepká kamarátke a náhle sa začínajú bozkávať! Som na najvyššiu mieru vzrušený a tak obe pomaly vyzliekam... Netrvá to dlho a lížem svoju slečnu tak, ako to má rada... Ona zamilovane olizuje prsia kamarátke a spálňou začína byť poznať, že tam prebieha veľký a výnimočný koncert vášne... Stonanie a vzdychanie pomaly pridáva na hlasitosti a ja už zozadu šukám svoju priateľku, ktorú kamarátka stále objíma a bozkáva.

Vyťahujem svoj klacek a ponúkam ho kamarátke, ktorá k môjmu veľkému prekvapeniu ani trochu neváha a pomaly zasúvala hlbšie a hlbšie do svojich krásnych úst... Moja milá sa presúva z dobytých pozícií a konečne si líha do vyhriateho rozkroku kamarátky, ktorá sa celá prehne po prvom ataku jej jazyka. Nechávam sa fajčiť a len sa kochám tým neuveriteľným pohľadom! Niečo mi nedovoľuje vymeniť v súloži partnerky a tak len vidím, ako prichádza na kamarátku jeden orgazmus za druhým... Moja slečna to vie! Blaženosť výjavu, na ktorý som pozeral a moje stoporené teleso spôsobuje, že teraz... teraz... A už len striekajú do oboch pusiniek, ktoré sa po mojom varovaní pripravili a olizujú ma do poslednej kvapky - to, čo ešte zostalo, si vymieňajú medzi vzájomnými bozkami , do ktorých som sa teraz pripojil aj ja... Nehľadajte v tom tvrdé porno - bolo to oveľa viac.

Čo tak pozvať kamarátov z Košíc alebo z Prešova a zahrať si nejakú spoločenskú hru...?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.