Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Skoro sa pocikala... A to by sa mi páčilo

29.september 2022
Skoro sa pocikala... A to by sa mi páčilo

Táto príhoda sa mi stala v lete, keď som v nedeľu navštívil požičovňu videokaziet. Ale nech radšej rozpráva Zuzana. Pracovala v požičovni už nejaký čas, a pretože bola mladá a sama, dostávala často nedeľné služby.

Nevadilo jej to, ale občas nastal taký banálny problém. Keď si potrebovala odskočiť, musela zavrieť. Snažila sa, aby si s tým jednoducho nejako poradila, alebo využila občasné návštevy niekoho známeho, zatvárala veľmi nerada, ale niekedy sa to inak nedalo vyriešiť. Mala už pripravenú ceduľku, prídem hneď.

Záchod bol vo vedľajšej budove, kam sa chodilo spojovacou chodbou a zadným východom. Tú nedeľu mala práve nejaký horší deň a cítila, že bude musieť čoskoro zavrieť. Žiadna známa ako naschvál nešla a ľudia sa stále trúsili. Snažila sa na to veľmi nemyslieť, ale cítila, že to začína byť čím ďalej horšie.

V požičovni boli dvaja mladí chlapci a Zuzka bola čím ďalej nervóznejšia. Pohrávala sa s kľúčmi, ceduľku mala pripravenú a poposedávala na stoličke. Už aby vypadli, pomyslela si a sama sebe vyčítala, že si už dávno neodskočila... Napokon. Nervózne prechádzala kód na kazete, čo si požičali. Podávané peniaze rýchlo prevzala a zdvihla sa chvatne zo stoličky, aby mohla za odchádzajúcimi zamknúť. Zmena polohy však vykonala svoje a ona musela prekrížiť nohy, pritom jej vypadli kľúče a zväzok zapadol pod pult. Chvatne sa ho snažila vyloviť a tým nezaregistrovala vchádzajúceho muža. Tým mužom som bol ja... Pochopiteľne ma Zuzana uvidela. Vtedy som nevedel ako sa volá.

Mieril som bezmyšlienkovite bez toho, aby som čokoľvek sledoval do oddelenia pre dospelých za záves. Podvedome som si všimol dievča, ktoré stálo v akejsi podivnej polohe a akoby mi chcela niečo povedať... Zuzka horúčkovito premietala... Povedať, že musí zavrieť? Ako dlho tu bude? Vydrží to ešte chvíľu? Než si uvedomila, že už naozaj dlho nie, muž zmizol za závesom. Rýchlo sa vrátila za pult na stoličku, ale posledné pohyby vyprovokovali lavínu pocitov... Musí ísť. Musí mu povedať, že na chvíľu potrebuje zavrieť. Rýchlo než bude neskoro a vážne sa pociká. Uff. Došla k závesu a začervenala.

Erotická poviedka Skoro sa pocikala... A to by sa mi páčilo

Bol som otočený chrbtom a v ruke som držal kazetu s témou pissing. Zuzka čosi zablekotala a ja som sa otočil. Keď som videl jej zúfalý výraz v tvári a postoj, hneď mi bolo všetko jasné... Vpredu už bolo zatvorené a Zuzka mierila k zadnému východu a ja za ňou. Zámok zacvakol a ja som stál pred dámskou toaletou, ktorej dvere práve Zuzka prudko rozrazila. Nejako sa zašprajcli a aj ďalšie dvere zostali pootvorené. Neodolal som a vstúpil. Zuzka nevnímala a zápolila zo zipsom nohavíc. Zavrela oči a prudko dosadla. Vsunul som ruku medzi jej krásny chlpatý lon. Horúci prúd mi zmáčal dlaň a Zuzka údivom otvorila oči.

Nedalo sa však nič robiť. "Kľud," povedal som, ale napodiv ani nevykríkla, ani som nedostal facku a ani prúd jej zlatého dažďa sa nezastavil. Len jej ruky zablúdili k môjmu rázporku a zručne uvoľnilo to, čo sa dralo von. Na záchode to síce nebolo veľmi pohodlné, ale o to vzrušivejšie. "Tebe sa páči, keď dievčatá pri tom cikajú?" spýtala sa ticho. "Áno," odvetil som úprimne prekvapený jej prístupom. "Tak sem choď v nedeľu častejšie. Poď," vzala ma za ruku, "musím otvoriť, uteká mi tržba."

Nenavštívil som ju až v nedeľu, ale hneď v stredu a pri nej doma. Pekne sme sa pri vínku porozprávali a ona sa šibalsky spýtala. "Potrebovala by som si odskočiť, môžem sama?" Ale vedel som, že to tak nemyslí. On sa jej pissing totiž po tej príhode začal celkom páčiť. A nebol pre ňu problém vidieť všetky kazety, čo mali o tom v požičovni. Smiala sa spoločne so mnou nad tým, že sa vtedy v nedeľu fakt skoro pocikala...

Chceli by ste pissing zažiť v realite, alebo vám stačia sexy erotické fotky?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.