Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Si strašne sexy keď sa hneváš

8.máj 2018
Si strašne sexy keď sa hneváš

Mal som sto chutí vynadať jej. Ponížiť ju, ublížiť jej, povedať čosi, čo ju zloží na zem. Ak by som nebol tak dobre vychovaný, na jej líci by už teraz skončili minimálne tri poriadne facky. Normálne ma prekvapovalo, aký talent tá ženská má, že pokojné nedeľné ráno dokáže za pár minút premeniť na vojnovú zónu.

Ani som nevedel, o čo jej išlo. Začala sa oháňať kuchynskou utierkou a kričať po mne, aby som opravil sprchovú hlavicu, namontoval nejaké sprosté poličky a vyčistil kocúrovi záchod. „Celý týždeň sa vyhováraš, že na nič nemáš čas, že si unavený. Sobotu prechlastáš s kamarátmi a mňa tu môže aj roztrhať!“ Preafektovaná krava. Zo žartu som sa jej spýtal, či nedostala krámy, tým som prakticky otvoril pandorinu skrinku. Začala po mne bliakať, že som neschopný, že mala radšej zostať so svojim bývalým. Toto som miloval najviac, pri každom probléme ma k nemu začala prirovnávať. „Ako keby si mala na výber, veď on poslal do piče teba, ja sa mu vlastne vôbec nečudujem!“ Zatínal som zuby, ona rozhadzovala rukami a trieskala dvierkami na kuchynskom kabinete. Vždy to vyzeralo takto, každá maličkosť sa vždy zmenila na obrovskú teatrálnu hádku a nikdy sa nič nevyriešilo, vždy sa len rozrevala a zavrela sa do kúpeľne.

Nehádali sme sa vždy, na začiatku som mal pocit, že je to celkom fajn baba. Až na toho bývalého samozrejme, ale chlapca som poznal osobne, z jej strany to boli všetko len silné reči. Vedel som, že nemám prečo žiarliť. Bože, aká len bola sprostá. Hlavne teraz, pár týždňov po tom, čo sme si spolu prenajali byt. Aj hluk motorky z ulice dokázala premeniť na niečo, za čo môžem ja, za čo by som sa jej mal ospravedlniť. Prestávalo ma to baviť.

Nesúhlasne som potriasol hlavou, prestal som počúvať, čo hovorí. Nemal som silu, zvyšok jej nasratých výlevov som celkom ignoroval. Chytil som rýchlovarnú kanvicu a začal do nej napúšťať vodu, chcel som si vychutnať aspoň dobrú kávu, kým sa slečna vybúri. Silný prúd vychádzajúci z kohútika jej slová efektívne prehlušoval. „Prestaň sa láskavo tváriť, že tu niesom!“ Zakričala mi do ucha, útlymi prstami sa zaryla do môjho ramena a s prekvapivou silou ma odsotila do strany. Voda sa odrazila od vyklopeného vrchu kanvice a ostriekala polovicu kuchyne. Neminula ani nás dvoch, na bruchu som cítil studené mláčky presiakajúce cez tričko. „To čo zas doriti robíš?!“ Pohotovo som otočil kohútikom a pozrel sa za seba. Stála tesne vedľa mňa, nielen nahnevaná, teraz ešte aj v poriadnom šoku. Tenké tielko mala premočené, na krku a kľúčnych kostiach lesklé kvapky, pár pramienkov vlasov tiež mokrých. „To si upraceš sám, idiot!“ Rozzúrene zvraštila tvár, pohľadom prebehla kaluž na podlahe a zahľadela sa mi priamo do očí.

Nevedel som si pomôcť, ťažko sa udržiava očný kontakt s niekým, kto práve vyzerá ako miss mokré tričko. Látka sa jej prilepila na prsia, dokonale ich obopínala, bradavky mala od zimy vztýčené. Moja neukojená ranná erekcia bola ako na povel späť. Bolo to vlastne celkom vtipné, obaja sme mali strašné nervy, naraz sme si však uvedomili, že sme poriadne nadržaní. „Pokojne mi nadávaj ďalej, ak ťa pri tom môžem vyjebať.“ Povedal som kľudnejšie, dokonca s letmým úsmevom. „Neznášam ťa.“ Zavrčala tesne pred tým, než mi strčila jazyk do úst.

Výhodou bolo, že som ju nemusel nijako spracovávať, na žiadnu predohru nemala chuť. Cestou do spálne si vyzliekla tielko, inak celkom hanblivé dievčatko, teraz však predo mnou svoj nahý hrudník vyzývavo pretŕčala. „Ani mi tak nevadí, že si neustlal posteľ.“ Vyliezla na ňu a dala si dolu tepláky aj nohavičky. Otočila sa mi chrbtom a na štyroch s vystrčeným zadkom čakala, kým do nej vojdem. „Keby si ma vyfajčila hneď ráno, nemuseli by sme sa sem teraz vracať a malo by význam ustlať tu.“ Rýpal som do nej ďalej, kým som sa vyzliekal. „Keby si ma hneď ráno vylízal, možno by som nebola taká odporná.“ Ten jej podráždený hlas bol strašne sexy.

Chcel som to teda vyskúšať, miesto rýchleho zásunu som ju otočil na chrbát a roztvoril jej nohy. Hladne som sa vrhol medzi jej pysky a začal lízať ako o život, bola strašne vlhká a očividne sa jej to páčilo. Vzdychala nahlas, živočíšne, ani trochu sa nekontrolovala. Panvu dvíhala jemne do výšky v pravidelných intervaloch, tak ako pred každým orgazmom, priviedol som ju tesne pred cieľovú pásku a prestal. Vystrel som sa a dal jej medzi nohy jemnú facku, dívala sa na mňa prekvapene, prosebne a s jasnou výčitkou. „Strašne si neschopný.“ Prevrátila očká. To radšej hovoriť nemala, prudko som ju otočil na psíka a vrazil do nej až po koreň. Neudržala sa na lakťoch, spadla bradou na posteľ a kričala do matraca. Jebal som ju s hnevom sériového vraha, oveľa drsnejšie, než to mala rada.

Jednou rukou som ju držal za ľavý bok, druhou za okrúhli zadoček, palcom som nahmatal jej zadnú dierku. Chvíľu som ju len masíroval, dal som jej šancu vycúvať, ona sa však vôbec nebránila. Napľul som zhora medzi jej polky a vošiel palcom do zakázanej zóny. Zapišťala a zodvihla hlavu, chcela sa otočiť, asi som ju poriadne vyviedol z miery. Celkom som jej reakcie ignoroval, nahol som sa tak, aby som jej mohol chrbát pritlačiť o posteľ. Poriadne stiahla svaly, takže sa jej obidve dierky poriadne zúžili. To som už sám cítil, že to dlho nevydržím.

Po pár prirážkach zo mňa vyšla poriadna dávka semena, ani som sa neobťažoval vytiahnuť z nej vtáka. Všetko skončilo v nej. Zvoľnil som tempo, cítil som ako z nej vytekajú všetky šťavy. Palec som z nej vytiahol zarovno s penisom, mal som poriadne lepkavé gule aj stehná. Ku podivu mala stále dosť energie, svižne sa otočila pripravená na zmenu polohy. Asi by si ani nevšimla, že som sa urobil, keby nevidela obrovský fľak na obliečkach. „Upraceš si to sama, aj tú kuchyňu.“ Ironicky som sa usmial a odišiel do sprchy.

Hádky môžu končiť príjemne pre oboch, bez ohľadu na to či dostanete nervy v Košiciach alebo v Žiline.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.