Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy veterinár - 2. diel

21.november 2018
Sexy veterinár - 2. diel

Celá som sa rozklepala a začala slabo stonať. Jazdil mi rukami zatiaľ len po chrbte a ja už som bola na vrchole vzrušenia. Jemne ma masíroval a ja som hltala teplo z jeho dlaní každým pórom. Keď sa to zdalo nekonečne dlhé, pomaly mi pretiahol blúzku cez hlavu.

Jeho ruky teraz zišli na môj hrudník a pokračovali v masáži, tentokrát mojich pevných pŕs. Ešte viac sa ku mne pritisol, zaľahol ma svojím vypracovaným telom a bozkával ma na krku. Moje už pred tým obrovské vzrušenie sa ešte zvýšilo. Presunul sa rukami nižšie a zasekol ich o lem nohavičiek. Po centimetri ich začal sťahovať dole a pritom bozkával každý moj stavec nižšie a nižšie. Už bol pri kotníkoch, len som z nich vystúpila a on pokračoval svojími rukami opäť nahor. Nežne mi prešiel po lýtkach, cez stehná a akoby náhodou zavadil palcom o moju mušličku. Celá som sa zachvela a nahlas vzdychla. On už na nič nečakal a jedným rychlým pohybom strhol ten posledný kúsok látky, ktorý som na sebe mala.

Chcela som sa k nemu otočiť, ale on ma zadržal. Len mi nadvihol jednu nohu tak, aby sa oprela kolenom o stôl a priblížil sa k mojej svätyni. Čakala som na ten dotyk jazyka ako na zmilovanie, ale on nepríchádzal. Miesto toho som cítila len jeho horký dych a cítila jeho pootvorené  ústa tak blízko, že sa skoro dotýkali. To sa nedalo vydržať. Posunula som zadoček teda kúsok dozadu a narazila priamo na jeho ústa. On sa hladne prisál k mojím vejárikom a nežne ich cmúľal v ústach. Po chvíli zapojil do hry aj svoj šikovný jazyk a predral sa ním až k mojej jaskyni. Začal divoký tanec, v ktorom spolu tancovali jeho jazýček s mojím hráškom. To nazbierané vzrušenie vo mne explodovalo nevídanou silou a keby ma včas nechytil, zosunula by som sa pod tým náporom k zemi.

Keď som sa trošku spamätala, konečne som sa k nemu otočila. Stretla som sa z jeho očami. Krásnymi hlbokými očami plnými túžby. Tým sa nedalo odolať. Ako zmyslov zbavená som z neho strhla oblečenie a hĺtala pohľadom jeho vztýčený klacek. Tak krásny penis sa vidí málokedy, príroda bola k nemu vo všetkých smeroch priamo rozhadzovačná. Zaplavila ma nová vlna vzrušenia. Pokľakla som pred ním a hladno ho vsala do úst. On len vzdychal a vzrušene sledoval ako vsávam najviac jeho pýchy. Musela som si pomáhať rukami, jednou som mu ho honila spoločne s pohybmi úst, druhou som sa hrala s jeho semeníkmi. Fajčila som tak chtivo ako nikdy v živote. Hrala sa s ním, ako s najobľubenejšou zmrzlinou. Jeho vzdychy narastali na intenzite. Keď už bol kúsok od vyvrcholenia, zastavil ma.

Erotická povídka Sexy veterinář

Spýtavo som sa naňho pozrela, on chytil moju bradu a naznačil mi, aby som vstala. Vlastne po prvýkrát za tú dobu sme sa pobozkali. Naše jazyky spolu zvádzali súboj na život a na smrť. Naše ruky putovali všade po tele toho druhého. Len od jeho pýchy ma stále odstrkoval. Náhle, bez toho aby čokoľvek naznačil ma silou prevalil na stôl. Ako zmyslov zbavený mi roztiahol nohy a prudko do mňa vnikol. Bola som tak mokrá, že do mňa na prvýkrát zašiel až po gule. Len som zastonala pod náporom jeho mužstva a začala si užívať ten pocit plnosti. Zúrivo vo mne jazdil a ja som si tú náhlu brutalitu užívala na celej čiare. Odrazu som sa začala opäť chvieť a vykričala som na celú nemocnicu svoj druhý orgazmus.

On do mňa neprestával búšiť a ja som cítila jeho penis až na samom dne mojej mušličky. Ale ja som ho chcela ešte o kúsoček ďalej. Prudko som ho odstrčila. Pozeral na mňa a nevedel, čo sa deje. Ja som len zoskočila, otočila sa a hrudníkom sa položila späť na stôl. Ihneď ku mne priskočil a zarazil ho späť do horúčav môjho tela. Teraz som ho v sebe mala celého. Zarážal mi ho tak hlboko, že hlbšie by to už nešlo. Stláčal mi moje prsia a zarýval do nich nehty. Obaja sme sa chveli, ako sa blížilo naše vyvrcholenie. Ešte zrýchlil, urobil pár prudkých prírazov a s cukánim toho krásneho macka do mňa začal púšťať svoje semeno. Cítila som tú horúčavu plniacu moju kundičku, cítila som, ako je plná až po okraj, cítila som, ako sa vo mne krásne šklbe a pod náporom toho všetkého som sa prehla v chrbte, narazila čo najviac na jeho úd a po tretíkrát prežila nádherný orgazmus.

Ubehlo niekoľko minút, kedy som tam stála opretá polovicou tela o stôl a on zosunutý na mne. Nemohli sme sa ani pohnúť, len sme vydýchávali ten krásny, intenzívny zážitok. Keď sme sa skľudnili, obliekli sme sa a odišli každý do svojej izby, vyspať sa aspoň na pár zostavajúcich hodín. A ja už som sa tešila na ďalšiu nočnú. Práca ma naozaj baví!

Pokiaľ vy také šťastie na kolegov nemáte ale aj tak by ste si chceli užívať, tak sa zaregistrujte na sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.