Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy veterinár - 1. diel

13.november 2018
Sexy veterinár - 1. diel

Strašne sa teším do práce! Som veterinárna sestrička v jednej väčšej nemocnici a dnes mám nočnú. Nie, niesom workoholik - nedávno k nám pribudol nový doktor - asi tridsať ročný, vysoký, tmavé vlasy a úžasné vytrénované telo... práve dnes má mať svoju prvú nočnú smenu a zrovna so mnou!

Už sa nemôžem dočkať, prípravám neobvykle dlhú dobu, všetko musí byť dokonalé. Predstavu dokonalosti mi ale kazí predstava, keď sa navliekam do neforemného pracovného odevu skladajcého sa z dlhej zelenej blúzky a bielých nohavíc, ktoré o niekoľko čísel prevyšujú moju konfekčnú veľkosť... Snažím sa preto urobiť čo najviac aspoň s mojími vlasmi a tvárou. Keď som konečne hotová s prípravami a spokojná zo svojím zovňajškom, beriem si nevyhnutné veci a vyrážam do práce. Cestou si predstavujem, aké by to s ním mohlo byť. Ani nevnímam okolie, len svojú fantáziu a jeho ruky na mojom tele.

Cesta do práce ubehla rýchlejšie než inokedy. Chvíľu si musím v pokoji sadnúť a ukľudniť sa, aby na mne nebolo vidno moje vzrušenie. Nohavičky mám úplne premočené, a tak si musím obliecť nové. Pri tom sa na seba pozerám do zrkadla. Som spokojná - ploché bruško, pevný zadok a kozičky a krásna, voňavá, skoro úplne vyholená kundička. Už musím končiť, začína mi smena. Oblečiem na seba rýchlo to neforemné oblečenie a ponáhľam sa do kuchyne schovať nejaké to jedlo do chladničky. On tu není. Pozriem do kamery a s povzdychom zisťujem, že je na ambulancií a točí sa okolo malého psíka. Idem teda k nemu a s úľavou sledujem, že majitelia aj psík práve odchádzajú ukľudnený jednoduchým nachladením. V tomto chladnom počasí je to častá diagnóza.

Vraciame sa teda do kuchyne, sadáme na kresla a sledujeme nejaký film v televízií. Občas prehodíme komentár k deju, ale inak sa nič zvláštne nedeje. Len ja očkom sledujem toho krásneho chlapa. Cez košeľu odhadujem krivky jeho pŕs a pohľadom mierim ku krivke na nohaviciach. Som tak zaujatá, že si až na poslednú chvíľu všimnem, že on otáča hlavu, aby sa spýtal niečo k deju filmu. Rýchlo stáčam pohľad na obrazovku a dúfam, že si nič nevšimol. Zrejme nie, po mojej odpovedi sa opäť otočil k televízií a sledoval ďalej, čo sa tam odohráva. Ja som sa zatiaľ mučila urputným vymýšľaním, ako pritúpiť k útoku. V tomto duchu sa odvíjal celý zvyšok večera a ja k svojej smole som na nič neprišla. Film skončil a my (teda skôr on) sme sa rozhodli ísť spať. Ľahla som do svojej izby a v nápore myšlienok nemohla zaspať.

Erotická povídka sexy veterinář

Zavrela som aspoň oči a predstavovala si, ako prišiel do mojej izby, sadol si vedľa mňa na posteľ a rukami začal blúdiť po mojom tele. Pri tej predstave som sa začala hrať so svojími kozičkami, najprv som len jemne prechádzala cez celé prsia, potom som pritvrdila, začala ich stláčať a ťahať sa za bradavky. Po chvíli mi jedna ruka skĺzla medzi nohy. Pomaly krúžila okolo buchtičky a oddiaľovala okamih stretnutia s ním. Keď už sa to nedalo vydržať, vkĺzla som jedným prstom medzi vejáriky a pomaly sa blížila k tomu vlhkému otvoru. Naraz ma niečo vytrhlo z môjho snívania. Čo to bolo? Napoli ešte v ríši fantázie som počúvala. Potom prišiel šok - prudké, dlhé zazvonenie zvončeku pre pacientov.

Sklamane som vyskočila, obliekla sa a šla do ambulancie. Na chodbe som sa stretla s „mojím“ doktorom, ktorý vyzeral najmenej mrzute. Otvorili sa hlavné dvere a vyrhla sa na nás udýchčaná majiteľka s fenkou v náručí. Diagnostikovali sme pôrod a štena zaseknuté v pôrodných cestách. Nedalo sa nič iné robiť, než pristúpiť k okamžitej operácií. Bolo to zdlhavé a detaily tu popisovať nebudem, ale väčšinu šteniat sa nám podarilo zachrániť. Potom, čo sme už čiastočne prebudenú fenku dali majiteľke a pozvali ju ďalší deň na kontrolu, som sa zobrala, že pôjdem poupratovať tú spúšť na sále. On sa zdvihol s tým, že mi pomôže a budeme si môcť ísť skôr ľahnúť. Z vďaky som pomoc prijala, pretože som bola naozaj unavená. Na sále sme sa hneď pustili do upratovania - on umýval nástroje, ja som umyla podlahu a vrátila všetko na svoje miesto.

Tak, hotovo. Ešte utrieť stôl a môžme ísť spať. Ešte, že je to všetko za nami. Už mi chýbala posledná štipka stolu, keď v tom som ho ucítila za sebou. Robila som ako že nič. Chvíľu tam stál, a keď som už po druhý krát umývala už dokonale umytý stôl, pristúpil bližšie. Rukami ma chytil za boky a začal mi nimi prechádzať po tele. Únava bola tam a ja som sa chvela vzrušením. Snažila som sa ale zachovať kľud a ďalej predstierala vehementné mytie stola, ktorý sa teraz leskol ako zrkadlo. Naraz sa mi začala vyhŕňať blúzka a on vošiel svojími rukami na moje nahé telo. Bolo to šialene elektrizujúce.

Nenechajte si újsť ďalší diel tejto poviedky, ktorý nájdete priamo tu na sex zoznamke ďalšiu stredu.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.