Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy náhrada za večierok

19.júl 2023
Sexy náhrada za večierok

Sme spolu v hotelovej hale na večierku tvojho manžela. Zatiaľ sa vôbec nepoznáme, ale občas po sebe pokukujeme. Evidentne sme si padli do očí. Dohovoríme si znamenie, že sa stretneme pri stole s pitím. Chceme byť na chvíľku spolu sami.

Ty povieš manželovi, že ti nie je dobre, a ja, ako jeho dobrý známy, ťa odveziem domov. Avšak hneď za rohom pri výťahoch sa spolu začneme vášnivo bozkávať. Pritlačíš ma na stenu medzi výťahmi a ja jeden privolám. Našťastie prišiel ihneď a my spolu v tesnom spätí do neho nastúpili. Po celý čas sme sa bozkávali a začali sme sa vo výťahu pomaly vyzliekať.

Než sme došli do môjho apartmánu na 20. poschodí, stačili sme zo seba navzájom zhodiť len pár kúskov oblečenia. Otvoril som kľúčom svoju izbu a neprestávali sme zo seba strhávať oblečenie. Keď sme dorazili k posteli, mali sme na sebe každý len spodnú bielizeň. Ja tmavomodré trenírky a tie biele tangá s bielou podprsenkou. Povalila si ma na posteľ, kľakla si si a stiahla si mi trenírky. Pod nimi si uvidela môj stoporený klacek trčiaci do výšky.

Chytla si mi ho pri koreni nechtíka a jazýčkom prešla po špičke. Ja som mal čo robiť, aby som predčasne nevystrekol. Začala si mi ho honiť. Predkožku mi sťahuješ až úplne ku koreňu čuráka a postupne zrýchľuješ. Teraz už ideš naplno. Ja sa začínam pomaly zadýchavať, ale nechcem, aby si prestala. Ty, akoby si to počula, stále zrýchľuješ. Poznáš, že sa blíži môj orgazmus. Trochu spomalíš, predkožku mi sťahuješ iba minimálne a čakáš na môj výstrek. Dočkala si sa. Ty ochotne k nemu prisaješ jazyk a prehĺtaš mi spermie. Ja striekam jeden nával za druhým a ty ich prehĺtaš. Troška spermie ti tečie po tvári.

Teraz si predo mňa stúpneš, zložíš si podpsenku a nohavičky a nasadneš na mňa. Rukou sa chopíš môjho penisu a pridržíš si ho pri kunde. Pomaly sa naňho nabodávaš. Mám ho v tebe až po gule. Rukami sa chytíš mojich ramien a začneš prirážať na môj chvost. Najprv pomaly, postupne zrýchľuješ. Ja ťa držím za stehná a pomáham ti. Teraz ideš nado mnou ako na koni 150km/hodinu. Rukami sa chytíš za prsia a začneš si ich masírovať. Poznám na tebe, že sa ti to páči, a ešte pridáme.

Sexy náhrada za večierok

Obaja pekne nahlas vzdycháme. Zrazu spomalíš a ja spoznám, že máš orgazmus. Pomaly sa nado mnou vrtíš a oddychuješ. Ja cítim okolo čuráka príjemné teplo tvojho urobenia sa.

Teraz sa ku mne sklopíš a začnem sa znova bozkávať. Preklopím ťa na chrbát a poviem, že by som ťa chcel ešte nejako inak. Ty to ihneď pochopíš a ochotne si kľakneš na všetky štyri. Vystrčíš na mňa tú svoju peknú riťku, kde sa pod ňou schováva tvoja pička. Trochu ti roztiahnem stehná od seba, aby sa pička poriadne napružila. Prejdem cez ňu ukazovákom. Je vlhká vzrušením z toho, čo teraz bude nasledovať. Jazykom začnem lízať tvoj análny otvor a prstíkami brúzdam po tvojej dierke.

Zrazu toho nechám. Chytím si čuráka pri koreni a pristavím ho k tvojej zadnej dierke. Ty teraz cítiš jeho veľkosť. Trošku cuknem a zaborím ho tam. Pomaly zasúvam čuráka ďalej a ďalej do tvojho analného otvoru. Chytím ťa za tvoje nežné boky a začnem prirážať. Najskôr pomaly, postupne zrýchľujem. Stačí chvíľka a ja sa do teba urobím. Cítiš, ako moja horúca sperma zaplavuje tvoju prdelku a ako steká po polovici až ku kolenu. Chvíľku zostanem takto nad tebou kľačať, po chvíli si ho vytiahnem a ľahnem si vedľa teba. Ty si ľahneš vedľa mňa.

Až teraz zisťuješ, že všade okolo (na posteli, na zemi, na nábytku) sú pohodené červené ruže. Pár som ti ich dal. Potom si sa išla osprchovať, obliekla si sa a odišla. Keď si prechádzala okolo hotelovej haly, večierok bol ešte v plnom prúde. Zamierila si rovno domov.

Chýba vám sex? Nie je jednoduchšie riešenie, než sa zaregistrovať na erotickej zoznamke a nájsť si niekoho na pekne horúce chvíľky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.