Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy koža

4.október 2016
Sexy koža

Návšteva u kamarátky nemusí byť nuda...

Je sobota pred poludním a stojím pred poloprázdnou chladničkou s myšlienkou, čo budem variť na obed. Keď v tom mi zazvoní mobil: "Ahoj, tu je Jana, nechceš prísť popoludní k nám? Ja a Sandra sme obe v čiernej koži, pekne nadržané a tak sa maznáme a máme chuť na tvoje teplé mliečko. Nenecháš nás tu predsa samé. Prídeš?" Z jej hlasu bolo poznať, že sú so Sandrou pekne rozbehnuté a že jej Sandra najskôr pri hovore líže mušličku. "To vieš, že prídem. Kto by odolal dvom nadržaným dievčatám v koži." Potvrdil som svoju účasť v ich hrátkach.

Po krátkom a rýchlom obede som dorazil k Jane a Sandre. Jana mi prišla otvoriť dvere od ich bytu a uvidel som, že mi neklamala. Mala na sebe vysoké čierne kožené čižmy nad kolená, čierny kožený korzet a dlhé čierne kožené rukavičky nad lakte. Jej vyholená kundička bola krásne vlhká. Pobozkala ma a ruouk skontrolovala môj rozkrok a len maškrtne zamľaskala. "Kde si bol tak dlho? Poď ďalej, už na teba čakáme. Než sa vyzlečieš, ešte sa so Sandrou chvíľku pomazlíme. "Zvlhčila dva prsty vo svojej nadržanej kundičke a dala mi ochutnať z koženej rukavičky jej šťavičku. Potom sa otočila a šla za Sandrou.

Zostal som stáť pri dverách a kochal sa Janiným nádherným telom vytvarovaným koženým korzetom. Elegantne sa pohybovala na ihlových podpätkoch svojich vysokých čižiem a vrtela pri tom holým zadočkom, z ktorého vytŕčal červený análny kolík. Rovnako odetá Sandra ležala na veľkej posteli, mierne pokrčené nohy v kolenách. Taktiež ona mala v zadočku análny kolík a svoju pičku obrábala elastickým obojstranným robertkom. Jana si ľahla oproti nej, roztiahla nohy v čižmách a druhý koniec robertka si zaviedla do kundičky. Jedna k druhej sa jemne prirážala, robertko kĺzal a čvachtal v ich vlhkých kundičkách a dievčatá si vzájomne pri tom lízali čižmy. Pri pohľade na tú krásu by sa postavil snáď aj mŕtvemu. Nohavice v rozkroku som mal napnuté na prasknutie. Dlho som neotáľal a v okamihu som sa vyzliekol donaha. Dievčatá sa medzitým vzájomne uspokojili.

"Poď si sem ľahnúť," vyzvala ma Jana "poriadne sa s tebou pohráme, dnes tu totiž rozhodujeme my!" Ľahol som si na chrbát a Jána vybrala putá a pripútala mi ruky aj nohy k posteli. Môj vzrušený penis vytŕčal ako televízny vysielač. "Nie že budeš hneď striekať." Vravela Sandra. "Chceme poriadne tvrdý klacek pre ukojenie našich nadržaných dierok, všetkých dierok." A navliekla mi na péro stimulačný krúžok. "To by malo udržať tvojho vtáka dlho v pozore." Povedala Sandra a hneď to začala skúšať, že mi ho honila rukou v koženej rukavici. "Neboj sa," povedala Jana, "nebudeš na to sám. Máme veľa pomocníčkov, čo svoju prácu tiež poctivo zastanú." Jana vzala dva vibrátory, väčší a menší. Menší zaviedla Sandre do zadočku miesto kolíka a väčší do jej nadržanej kundičky. Potom si Sandra navliekla latexové nohavičky, ktoré pasovali k týmto vibrátorom, ktoré k nohavičkám zvnútra pripevnila. Spredu si potom ešte pripevnila veľký vibrátor, ktorý jej Jana krátko pofajčila.

"Už sa teším, až ma s ním pretiahneš." Vravela vzrušene. Potom vytiahla ďalšieho robertka s koženým popruhom a pripevnila mi ho okolo hlavy. Zadný koniec robertka mi vsunula do úst. Z pusy mi vytŕčal dobrých 20 cm dlhý umelý penis, na ktorom sa počas chvíľky nabodávala Janina kundička. Jej sladká šťavička mi stekala po robertkovy priamo do úst a pred očami som mal jej zadoček s análnym kolíkom vo vnútri. Sandra s dvoma penismi v nohavičkách mi honila chvíľu vtáka a potom ho vášnivo fajčila. Jana vzala ovládač k Sandriným vibrátorom a zapla vibrácie. Tá len zahekala do môjho penisu a zrýchlila frekvenciu fajčenia. Jane sa tá hra náramne páčila a tak zrýchľovala svoje nabodávanie sa na umelú kladu trčiacu z mojich úst. Postupne zvyšovala Sandre vibrácie na maximum a poriadne nadržaná Sandra sa oddávala ukájaním svojho zadočku a pičky. Orgazmus nenechal na seba dlho čakať a Sandra sa začala zmietať pod vlnou rozkoše a narvala si celý môj stoporený úd hlboko do krku. Ten však bol znecitlivený stimulačným krúžkom, a tak som si vychutnával Sandrinu feláciu. Jana sa medzitým urobila na robertkovi, ktorý som mal v puse.

"Na začiatok to nebolo zlé." Vravela vzrušene Sandra, ktorej ďalej brneli vibrátory v oboch dierkach. Vzala Jane ovládač a znížila si vibrácie na minimum. "Poď si Jani presadnúť, myslím, že som ti ho už pripravila." Jana zosadla z umelého penisu a presadla na moju k prasknutiu stvrdnutú kládu. Jemne sa na ňom pohupovala a Sandra Jane vytiahla zo zadočku análny kolík. Bozkala ju na krku a hladkala jej prsia zovreté v koženom korzete. Potom nagelovala vibrátor, čo mala pripnutý k nohavičkám z vonku, uchopila Janu v páse a umelý penis zasunula Jane do zadočku. Cítil som cez stenu pošvy ako jej robertko jazdí vo vedľajšej dierke. Jana aj Sandra pomaly zrýchľovali tempo prirážania, vibrátory v Sandriných nohavičkách tiež neotáľali. Jana zaplnená dvoma penismi, mojim a umelým, pod vplyvom rozkoše ešte fajčila umelého robertka trčajúceho z mojich úst. Môj stoporený penis bol len jeden z mnohých nástrojov pre ich neskutočné orgie v koži.

Po sérii ich niekoľkých orgazmov mi dievčatá uvoľnili putá a dali dole z hlavy pripnutého robertka. Taktiež krúžok z penisu mi dali dole. Jana si potom nasadla na Sandrin umeľák, ich prsia v kožených korzetoch sa o seba treli, zvyšovala pri tom Sandre vibrácie na vibrátoroch vo vnútri nohavičiek a Sandra jej rozkoš oplácala prstom dráždiacim zadoček. Dlho som to nevydržal a honil som si klacek. Obrovskú dávku spermií som potom začal striekať Jane do pusy. Nestačila hltať mohutné prívaly mojej tekutiny, čoho Sandra využila a prebytky slízávala Jane z tváre. Striekal som ako o život, nekonečný prúd teplého ejakulátu baby hladne hltali, aj ony sami boli milo prekvapené množstvom.

Po dostriekaní mi obe dievčatá neustále honili péro rukami v kožených rukaviciach, ako by im nestačila moja explózia spermií. Penis som mal stále napnutý k prasknutiu. "Tak sa nám páčiš, s poriadne tvrdou palicou." Vravela Jana a opäť mi na penis nasadila stimulačný krúžok. Sandra si medzitým dala dole latexové nohavičky a vytiahla zo seba oba vibrátory. Kľakla si k sediacej Janke a začala hladkať jej čižmy, potom ju jemne bozkávala a vášnivo lízala po celej dĺžke. Bolo vidieť, že sa to obom dievčatám veľmi páči. Jana potom Sandre nastavila čižmy, Sandra si na ňu nasadla a začala si trieť kundičku o Janinu holeň. To už mi Jana v tú dobu fajčila péro. Dívala sa pri tom na mňa, ako sa mi to páči a postupne si zasúvala môj klacek až po koreň do pusy. Keď jej penis zmizol celý v puse, drobným kmitavým pohybom mi ho masírovala hlboko v krku. Bolo vidieť, že táto technika jej vôbec nerobí problémy. Ešte že som mal stimulačný krúžok, inak by som Jane v hrdle explodoval ďalšou dávkou ejakulátu. Keď sa Sandra urobila na Janinej čižme, všetku svoju šťavičku z čižmy zlízala a potom sa presunula k Janinemu klínu a mrštným jazýčkom spracovávala jej nadržanú mušličku. Bolo nádherné vidieť obe dievčatá v čiernej koži, Sandra zaborenou hlavou v Jankinom rozkroku, kde vášnivo lízala jej pičku, Jana sa zmieta pod vlnou orgazmu a hučí do môjho klacku, ktoré má hlboko v krku.

Potom sa dievčatá zvalili na posteľ, vášnivo sa bozkávali, hladkali svoje telá v koži a prstami si vzájomne hladkali pičky. Chvíľu sa takto hrali, až nakoniec každá vzala strieborný vibrátor, Jana si ľahla na chrbát a Sandra na ňu v polohe 69. Baby si vzájomne začali lízať kundičky a vibrátorom jedna druhej obšťastňovali análik. To už som nevydržal, vytrhol som vibrátor zo Sandrineho zadočku a napchal jej tam svoju tvrdú kládu. Tvrdo som mrdal Sandrin anál, pekne som narážal na jej zadok. Jana šikovným jazýčkom lízala jej klitoris a Sandra hekala do Janinej pičky a brniacím vibrátorom jej obšťastňovala zadoček. Zabodával som sa do Sandrinej prdelky ako šijací stroj a dievčatá stonali slasťou a prežili krásne orgazmy. Klacek som mal napnutý, ako by mal explodovať a vyvrcholenie stále nikde.

Mrdal som rýchlymi pohybmi Sandrin análik, že sa konečne aj ja urobím. Penis kĺzal dovnútra ako po masle, od žaluďa po koreň som cítil sťahy Sandrina zadočku. Uštedril som jej takto ďalšie dva orgazmy, až potom vzdychavo prosila, aby som už prestal, že chce chvíľku pauzu. Sandra potom zliezla z Jany a s trasúcimi sa nohami sa zložila na posteľ. Jana si kľakla a nastavila zadoček: "Poď šukať mňa, kundička aj zadoček čakajú na poriadnu kládu." Schmatol som Janu v páse za kožený korzet a na jeden zásun som priplával do jej mokrej pičky. Desaťkrát som jej pretiahol lastúrku a potom som jej narval chvost do zadku. Znovu desať prírazov a späť do kundičky a potom zase do análu. Veľmi sa jej to páčilo, slastne vzdychala, prirážala k môjmu neúnavnému pilieru a pri tom Sandre lízala čižmy. Tá sa na nás pozerala a rukou v koženej rukavici si už zase masírovala mušličku. Nakoniec Sandra zakľakla vedľa Jany, vysunula zadoček, že chce tiež. Tak som svojou tvrdou palicou striedavo mrdal dievčatám kundičky a prdelky a všetci sme si to parádne užívali.

Keď po nekonečnom pichaní ich večne nadržaných pičiek a zadočkov sa aj u mňa konečne domáhal orgazmus, obe dievčatá si kľakli pred môjho bitkára. Honili mi ho rukami v kožených rukavičkách, obe s pripravenými ústami zachytiť moju striekajúcu mrdku. Ešte niekoľkokrát mi ho pohonily a potom som začal striekať na Janin jazyk a do pusinky a ďalšiu dávku pre Sandru a späť Janke a poslednú Sandre. Baby mľaskali ako mačky a maškrtne hltali moje teplé mliečko a moja pulzujúca kláda postupne mäkla v zovretí ich kožených rukavičiek.

Všetci traja sme unavení upadli na posteľ vyčerpaním. Dievčatá sa objímali a hladkali svoje telá v zovretí čiernej kože a ja som pochopil, že svoju úlohu som splnil a je čas na odchod. Keď som bol už pri dverách, Jana na mňa zavolala: "Vďaka za krásne spestrenie dnešného popoludnia. Za týždeň by sme mohli dať opakovanie. Tak si ho veľmi nehoň, nech máš dostatok mliečka pre svoje mačičky."

Celý týždeň som sexuálne abstinoval a tešil sa na svoje dve mačičky v čiernej koži a na divoké šustanie v troch...

Takéto dve mačičky z Bratislavy alebo iného mesta nájdete určite aj na sex zoznamke...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.