Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy doučovanie

24.január 2023
Sexy doučovanie

Kedysi som do práce nejaký čas jazdieval s kolegyňou Barčou, pretože bývala po ceste, tak som ju vždy doma vyzdvihol a zhruba polovicu cesty sme išli spolu. Bolo to mladé dievča krv a mlieko - nebola nijako tučná, len po rodičoch zdedila robustnejšiu postavu, takže mala širší zadok a trochu väčšie bruško, ale zato tiež poriadne vyvinuté prsia.

Samozrejme sme sa cestou vždy rozprávali, a tak som sa okrem iného dozvedel, že popri zamestnaní robí školu, akúsi pomaturitnú špecializáciu. Blížila sa k štádiu príprav na skúšky a mala celkom problémy s matematikou, ktorú som ja naopak vždy ovládal bez problémov. Pri popisovaní, čo vie a čo nevie som si z nej trochu robil srandu a to tak dlho, až zrazu vyhŕkla: „Tak ma to nauč, ty chytrák!“ Povedal som si prečo nie, a tak sme sa dohovorili, že si pripraví, čo všetko potrebuje vysvetliť a dá mi vedieť. Ubehol zhruba týždeň a Barča prišla s tým, či by som sa k nej teda zastavil cez víkend na tú matematiku.

V sobotu po obede som teda vyrazil k Barči. Bývala s manželom v domčeku na okraji mesta, celkom na samote. Keď som k nej prišiel, opaľovala sa na záhrade a na deke už mala nachystané učebnice a poznámky ako vzorná študentka. Než som si k nej ľahol na deku, zavtipkoval som, či to nebude vadiť manželovi, ale odpovedala, že manžel nie je doma, pretože išiel k rodičom na Moravu a ona zostala doma, aby sa mohla učiť. A tak som si ľahol na deku a začali sme sa učiť. Teda presnejšie povedané ona sa učila a ja som jej to vysvetľoval a machroval, ako to viem a pritom som po nej pokukoval, aby som si ju prezrel. Po pár hodinách si chcela Barča urobiť dlhšiu prestávku, takže zašla na pitie, a keď sa vrátila, tak sme sa rozprávali.

Po nejakej dobe sa ma spýtala, či mi nie je trápne, ležať na deke oblečený, zatiaľ čo ona leží len v plavkách. Začal som sa teda vyzliekať, a keď už som bol len v trenkách a chystal sa ľahnúť si, tak sa ma spýtala, či by som ju ešte nenamazal na chrbte. Samozrejme som neodmietol a pustil sa do toho. Suverénne som jej na chrbte rozopol plavky a začal na nej roztierať krém. Ďalej sme sa pritom rozprávali a ja som si dával záležať, aby som v nej pri tom zobudil príjemné pocity. Začal som sa v hlave pohrávať s erotickými myšlienkami, tak som sa musel krotiť, aby sa mi nepostavil.

Natieranie krému som spojil s masážou a Barča evidentne nebola proti, takže som usúdil, že jej asi nebude vadiť, keď rukami zídem aj na nohy. Prechádzal som od stehien cez lýtka až na chodidlá a zase späť a Barča len vrnela blahom, že to je paráda. Rozhodol som sa pridať, a tak keď som išiel rukami po stehnách hore, zašiel som pod nohavičky, prešiel po zadočku, ľahko ho stisol a zase išiel dole po stehnách. Barča sa ani nepohla a to bol pre mňa jasný signál - pokračoval som v tom ďalej a navyše zakaždým, keď som išiel po stehnách hore, zašiel som po vnútornej strane až medzi nohy a až potom som vyšiel hore na zadok.

Erotická poviedka Sexy doučovanie

Ešte chvíľu Barča robila, ako že nič, a potom sa zrazu otočila na bok a povedala „To ma asi budeš chcieť namazať aj spredu, nie?“ a už sa ani nesnažila zakryť prsia, ktoré sa jej odkryli pri preguľovaní na bok. Vyzerala božsky. Pohľadom zároveň skĺzla k mojim trenkám, v ktorých sa skrýval môj stoporený penis. Nemalo už cenu hrať sa na zvádzanie. Preguľal som ju na chrbát, začal jej bozkávať bradavky a pritom jej zašiel rukou pod nohavičky. Bola už poriadne vlhká, chvíľku som ju dráždil jedným prstom a po chvíli hneď pridal druhý. Ona mi medzitým cez trenírky naháňala penis. Zložil som jej nohavičky a začal lízať jej mokrú broskyňu.

Keď na ňu začal prichádzať orgazmus, prestal som ju lízať a pristrčil jej k puse penis. Najskôr mi ľahko jazdila jazykom po žaludi a potom si ho vzala do pusy. Veľmi ďaleko si ho nezasunula, ale dráždiť ma jazykom na žaludi vedela fantasticky, takže keď mi ho pritom zároveň aj začala naháňať, musel som ju prerušiť, aby som sa neurobil. Znova som jej začal lízať broskyňu, a keď už to na ňu zase prichádzalo, zašiel som do nej penisom, a tým sa urobila takmer okamžite. Lenže ja som sa chcel samozrejme urobiť tiež, takže som do nej zachádzal aj po orgazme – chvíľu pomaly, chvíľu rýchlo, chvíľu len na krajíčku, chvíľu až po gule.

Takto som to striedal k spokojnosti oboch. Potom som si kľakol a Barču si na seba posadil a vyzdvihoval si ju za zadoček tak, že sa o mňa pri tom trela klitorisom alebo sa na mňa prirážala sama a ja som ju držal za jej veľké prsia a zároveň som jej tak mohol jazykom dráždiť bradavky. Potom už to netrvalo dlho a obaja sme sa urobili.

Potom sa jej už učiť nechcelo a tak sme sa dohovorili, že budeme musieť v učení pokračovať aj v nedeľu. Samozrejme to zase nemohlo skončiť inak, ako sexom. Barča manželovi nikdy nepovedala, že ju doučuje kolega, takže mu vôbec nevadilo a nebolo divné, že ho Barča začala posielať k rodičom na Moravu každý víkend. Bol rád, že sa zlepšuje v učení. No a keď Barča urobila skúšky, museli sme vymýšľať iné zámienky a miesta na sex, napr. v aute po ceste do práce, na stole vo firemnom archíve atď. Potom ale Barči začali tikať biologické hodiny, a tak je momentálne na materskej dovolenke, pretože manželovi porodila dvojčatá. Našťastie sa aspoň sem tam zastaví v práci navštíviť kolektív...

A čo tak doučovanie zo sexu? Zaregistrujte sa na sex zoznamke a nájdite svojho učiteľa!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.