Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy brat mojej kamarátky

2.január 2020
Sexy brat mojej kamarátky

Volám sa Tereza, mám 21 rokov a už štvrtým rokom navštevujem jednu nemenovanú univerzitu. Už od strednej školy sa kamarátim s Janou a Luciou. Zámerne sme išli na rovnakú školu aj ďalej, hlavne vďaka našej spoločnej "úchylke". Všetky tri máme rady zábavu, sex a nenávidíme nudu.

Ovšem nie sme žiadne rádoby prima modelíny s nosom veeeľmi vysoko. Sme normálne dievčatá, ktoré majú svojho milovaného priateľa, väčšinou nejakého riaditeľa alebo dobre situovaného bankového poradcu.

Svojho Martina milujem a za nič na svete by som ho nevymenila, možno už preto, že je rovnako uletený ako ja. On nerieši moje "úlety", nežiarli na mňa a neobmedzuje ma. No a ja naopak akože nevidím jeho avantúry s jeho sekretárkou. Na môj vkus si s ňou užíva už moc dlho a chcelo by to nejakú zmenu. Už sa teším, až vtrhnem k nemu do kancelárie v tom najlepšom. Budem musieť Martinovi vnútiť myšlienku, že je úplne hlúpa a neschopná a že by potrebovala vymeniť.

Ja si však od minulého roka robím zálusk na Janinho brata. Neustále sa chváli, koľko mal dievčat, ako je dobrý v sexe a ako ho má veľkého. Už sa teším, až sa s ním pohrajem. Prečo vlastne nezačať hneď teraz. Ľahko od Jany zistím, či sú ich rodičia na služobnej ceste a či by mohla prísť domov až niekedy večer. Malá pomsta je pripravená. Ako suvenír mám priniesť jeho tangá a vibrátor, oboje je schované v jeho nočnom stolíku.

Po škole sa vydám domov. Musím sa upraviť a pripraviť na popoludnie. Bude to náročné. Moje prvé kroky vedú do kúpeľne. Musím sa osprchovať, oholiť a upraviť si svoje dlhé vlasy, na ktoré som po práve pyšná. Vyleziem z vane a na sebe nemám ani známku po nejakom chĺpku. Natriem sa telovým mliekom, samozrejme luxusným. Namalujem sa, nie moc výrazne a zvodne, musí to vyzerať, ako že je to náhoda. V podstate idem za svojou najlepšou kamarátkou. Potom zamierim do svojej šatne.

Vonku je horúco, ale šaty si brať nechcem, v niektorých veciach sú nepraktické, navyše šaty nosím výhradne, keď idem niekam s Martinom. Vyberiem si červený top s vystuženými košíčkami na špagetových ramienkach a s hlbokým výstrihom. K tomu si vezmem čiernu mini sukňu a maličké biele tangá. Nakoniec si navlním vlasy a som pripravená na odchod.

Sadám do auta, než naštartujem, ešte napíšem svojmu kocúrovi, že našu schôdzku musím odsunúť na deviatu hodinu, že mám nejakú "prácu" a že mu to potom porozprávam. Dôjdem o pár ulíc ďalej a už zvoním u Janiných dverí.

Prišiel mi otvoriť Matej. Je mu 18 rokov, má 25 cm v nohaviciach a je strašne namachrovaný. Ako som predpokladala má na sebe len pánske tangá.

Erotická povídka Sexy bratr mé kamarádky

Pozdravím ho a pýtam sa, či je Jána doma, keď mi odpovie, že nie je, ale že by mala každú chvíľu prísť, som spokojná. V zápätí ma pozýva ďalej. Objednám si u neho studenú vodu a sadám si na gauč v obývačke. Príde ku mne a podávam mi pohár. Trochu sa napijem a akoby omylom sa polejem zvyškom vody.

"Som to ale nemehlo," hovorím. Odpovedá, že to nevadí, že sa to stáva. Keď prinesie utierku na osušenie a nakláňa sa nado mnou, pobozkám ho a rukou mu prejdem po naakumulovanom rozkroku. Chvíľku je v šoku, ale potom pristúpi na moju hru. Bozkávame sa, hladkáme sa po tele. Odhodím utierku a vyhupnem sa na jeho lon. Začnem ho bozkávať a potom pomaly schádzam cez jeho krk, hruď, brucho až k jeho výbavičke. Dám na stranu tangá a nasajem jeho vtáka do pusy. Matej sa prehne a zastona.

Sledujem jeho reakcie a podľa tých súdim, že ženskú nemal poriadne dlho. Stačí chvíľka a strieka, tesne predtým jeho vtáka prikryjem tangami, aby sa urobil do nich. Klesne späť na sedačku. Chvíľku počkám, aby sa mohol vydýchať. Ako som predpokladala, vrhne sa na mňa. Brzdím ho a poprosím, či by sme nemohli ísť k nemu do izby. Som strašne zvedavá. Ťahá ma do schodov a vzápätí už ležím u neho na posteli s nohami do praku. Priľahol na mňa a začína ma bozkávať. Znovu ho zabrzdím.

"Počkaj chvíľku. Počula som od tvojej sestry, že by si tu mal mať niekde vibrátor, ktorým robíš dobre dievčatám. Urob ma s ním!" Prikážem mu. To ho znovu rozrajcovalo a sápe sa do nočného stola a vyberá super vibrátor. Hneď ho naštartuje a začne ma s ním pomaly dráždiť. Zachádza do mojej kundy, ja stonám zatiaľ len ticho. Druhou rukou mi miesil prsia, bradavky pekne nabiehajú a tvrdnú. Sleduje, ako vibrátor mizne v mojej jaskynke. Rukou mu zatlačím na hlavu a on sa mi prisaje na klitoris, krásne ho saje a cmúľa. Po chvíli pridá na otáčkach a ja začnem kričať slasťou.

"Anooooo, rob mi to, šukaj ma tým vibrátorom, poriadne to rozbehni. Ánoooooo, už budeeem." Vykríknem a už mu striekajú do tváre moje sťavy slasti. To ho trochu prekvapilo, ale v zápätí sa mi prisaje na klitoris a saje ho ďalej. Nehovorím, že to nie je príjemné, ale ja ho chcem cítiť v sebe. Preto zavelím: "Chcem ťa cítiť hlboko v sebe. Rob, narva mi ho tam! "

Poslúchne ma v tú chvíli. Pridáva na tempe a zase uberá. Baví ma to s ním, a tak začnem revať z plných plných pľúc. Stonám a vychutnávam si ho. Cítim, že sa obaja znova blížime k vrcholu.

"Ánooooooooooo, ánoooooooo, užžžžžžžžž!" Vykríknem a vzápätí obaja znova vystriekneme. Začneme sa bozkávať a vydychujeme. Ide sa osprchovať a ja medzi tým zbalím "suveníry", oblečiem sa a poviem mu, že to bolo veľmi fajn, že to bol najlepší sex, aký som kedy zažila, to muži totiž radi počujú, a odchádzam domov. Napíšem dievčatám správu, že úloha je splnená a že im to porozprávam zajtra v škole.

Erotické pomôcky spríjemňujú sexuálny život miliónom ľudí po celom svete, už ste ich skúšali?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.