Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexuálne úchylky - 2. ČASŤ

28.november 2016
Sexuálne úchylky - 2. ČASŤ

Ľudia môžu mať najrôznejšie sexuálne túžby. Niektoré z nich by ostatných ľudí ani vo sne nenapadli. Chcete vedieť, aké to sú? Zistíte to v tomto pokračovaní článku o sexuálnych úchylkách.

Prvý diel priniesol zoznam sexuálnych deviácií podľa abecedy do písmena J. Dnes si môžete prečítať pokračovanie až do konca abecedy.

Kandaulizmus - Táto úchylka spočíva v tom, že partner sa sexuálne uspokojí, keď ukáže svoju partnerku na verejnosti nahú.

Katagelofília - Katagelofil sa vzruší, keď ho niekto zosmiešňuje.

Kakorrhafília- Úchylka, pri ktorej sa osoba sexuálne vzrušuje vlastným sexuálnym neúspechom.

Koczwarizmus - Je nebezpečná sexuálna úchylka, ktorá spočíva v tom, že si človek navodzuje sexuálne vzrušenie škrtením. Bohužiaľ existujú prípady, keď koczwarizmus skončil smrťou.

Kinefóbia - Čiže strach z pohybu. Pre takto postihnutého človeka z toho vyplýva z hľadiska sexuality jeden zásadný fakt, a to taký, že je kvôli svojmu panickému strachu z pohybu schopný súložiť len s osobou úplne pasívnou.

Klyzmafília - Ide o análne či vaginálne dráždenie klystírom.

Koprofília - Sexuálne vrušenie spôsobujú výkaly, najčastejšie ľudské. Môže ísť o ich ňuchanie, sledovanie defekácie, zbieranie použitého toaletného papiera, defekácii pri pohlavnom styku alebo zbieranie a sušenie vlastných výkalov.

Kynofília- Je sexuálna úchylka, prejavujúca sa túžbou po pohlavnom styku so psom. Môže sa tiež týkať orálneho sexu so psami a felácie. Alebo dokonca túžby byť sám psom.

Latrinálna felácia - Spočíva v tom, že sedíte na záchode, vykonávate veľkú potrebu a partnerka vám zároveň vykonáva orálny sex.

Maiesiofília - Veľmi obľúbená sexuálna úchylka, ktorej vychádza v ústrety bezpočet webových stránok. Spočíva v rozkoši zo sledovania tehotných žien.

Makrofília - Úchylka pri ktorej muža alebo ženu vzrušujú extrémne malí alebo naopak veľkí partneri. Ľudia s touto úchylkou si často predstavujú, že ich partner je napříkald 30 metrov vysoký (vďaka fotomontážam, môže uspokojiť ich chúťky internet).

Masochizmus - Sexuálna úchylka, kedy jedinec k sexuálnemu uspokojeniu potrebuje, aby ho niekto týral a mučil (opak sadizmu).

Menománia - Sexuálna náklonnosť k menštrujúcim ženám. Prejavuje sa u žien i mužov.

Mysofília - Jedná sa o deviáciu spadajúcu do fetišizmu. Jedinec sa vzruší zo zapáchajúcich nečistôt (výkali, zvratky, špinavé prádlo) na svojom či partnerovom tele. Lákajú ich tiež použité hygienické potreby, akými sú napríklad skrvavené vložky, tampóny či toaletný papier, ale aj spotené oblečenie alebo pot samotný.

Naratofília - Vzrušenie navodzujú vulgárne slová a výrazy, buď pri akte samotnom alebo rozprávaním erotických príbehov.

Nepiofília - Ide o sexuálne zameranie na dojčatá. Niekedy radená ako podskupina pedofílie.

Nozofília - Objektom záujmu nozofilov sú ťažko chorí ľudia. Niekedy túžia sami byť nevyliečiteľne chorí.

Odaxolagnia - Je jedna z úchyliek, ktorú skoro všetci poznáme a ktorú mnoho z nás veľmi rado prevádzkuje. Odaxolagnika vzrušuje, keď je hryzaný alebo keď ho niekoho hryzie.

Ofidiofília - Ofidofilov vzrušujú hady a ukájanie sa nad nimi, popr. s ich pomocou.

Osfreziofília - Ide o sexuálne vzrušenie z určitej vône alebo zápachu.

Passiofília - Je to ľahšia forma sadomasochizmu prežívaná skôr citovo a v predstavách.

Parcializmus - Jedinec, ktorý trpí touto poruchou voľby sexuálneho objektu, výrazne preferuje konkrétnu časť partnerovho tela. Takto "posadnutý" človek vyhľadáva len pohľad či dotyk, možnosť bozkávať alebo masturbovať pomocou preferovanej časti tela.

Penilinctománia - Chorobná túžba lízať a sať mužský úd.

Pikacizmus - Je extrémny prejav vyššie spomínanej mysofílie. Vzrušenie tu nastáva pri jedení ľudských výlučkov akými sú výkaly, moč, pot a podobne, ale aj jedením nejedlých materiálov (hlina, piesok, papier, krieda atď.).

sexuálne úchylky

Presbytofília - Úchylka na výrazne staršie osoby.

Pseudonekrofília - Núti jedinca, trpiaceho touto deviáciou vyžadovať po partnerovi, aby predstieral smrť. Partner môže byť namaskovaný ako mŕtvola a pri sexe je nehybný a neaktívny. Kto nemá odvahu o niečo také svojho partnera poprosiť, ukája sa väčšinou pri myšlienkach, že súložia s ozajstnou mŕtvolou.

Pyrofília - Úchylka, pri ktorej sa sexuálne vzrušenie vyvoláva ohňom.

Pyropubizmus - Veľmi vzácna praktika, ktorú prevažná väčšina žien odmieta a nie je sa čomu diviť. Prebieha tak, že muž tesne pred svojím vyvrcholením vytiahne penis z pošvy a ohňom zapáli partnerkine pubické ochlpenie. Cieľom je uhasiť šľahajúce plamene mocným výstrekom semena. Nie je asi nutné dodávať, že je to veľmi nebezpečné.

Retifizmus - podskupina fetišizmu, kedy sú erotickým stimulom ženské topánky.

Sadizmus - Nutkavá potreba trýzniť, trápiť a mučiť partnera (partnerku) v priebehu sexuálneho aktu i mimo neho. Bolestné výkriky sadistu ihneď sexuálne stimulujú. Sadistické sklony môžu byť kontrolované (v rámci BDSM - podľa vopred dohodnutých pravidiel) alebo patologické (bez kontroly nad svojím konaním).

Salirománia - Sexuálne vzrušenie je provokované alebo umocnené znečistením partnera rôznymi látkami, ale predovšetkým výkalmi, močom a pod.

Sitofília - Zneužívanie potravín na sexuálne účely. Najčastejšie sa jedná o masturbáciu žien s pomocou uhoriek, mrkiev, kukurice atp.

Skatofília - Je sexuálna úchylka, u ktorej skatofil dosahuje vzrušenie anonymnými telefonátmi s erotickým obsahom.

Somnofília- Somnofil sa ukája nad spiacim partnerom. Často aj nad úplne cudzím spiacim človekom, napríklad v kempoch alebo ubytovniach.

Spektorfília- Sexuálna náklonnosť k duchom alebo démonom.

Stigmatofília - Fascinácia z čerstvej krvi (nehody a i.).

Symforofília - Sexuálna úchylka, vyznačujúca sa sexuálnym ukájaním pri automobilových nehodách alebo iných nešťastiach a nehodách.

Trapling - Táto úchylka je naprieč verejnosťou pomerne dobre známa. Ide o záľubu takmer čisto mužskú, ktorej zmyslom je chôdza a šliapanie ženy alebo žien po mužskom tele.

Tušérstvo - Tušér dosahuje vzrušenie dotykmi intímnych miest anonymných ženských objektov. Obvykle akoby náhodou siahne v dopravnom prostriedku alebo v parku na prsník, zadok či genitálie okoloidúcej ženy. Ide o miernejšiu formu priamej sexuálnej agresie.

Urofília - Úchylka na močenie (močíte na niekoho, ste pomočovaný, pijete moč atď.).

Urtikácia - Ďalšia pomerne neznáma sexuálna úchylka. Jedinca, postihnutého týmto neduhom sexuálne uspokojuje, keď ho niekto šľahá cez nahé telo žihľavou.

Velvetizmus - Dospelí muži sa ukájajú tým, že sa prezliekajú za postavičky z rozprávok a kreslených seriálov. Úchylka sa tiež vzťahuje na vyhľadávanie chlpatých hračiek vhodných k "maznaniu" genitálií.

Voyeurizmus - Voyeur dosahuje vzrušenie tajným pozorovaním milostných hrátok druhých ľudí alebo pozorovaní nahých ľudí bez ich vedomia. Podobná zvedavosť je bežná u každého z nás. Úchylkou sa stáva, až keď je taký spôsob sebauspokojovania uprednostňovaný pred partnerskými sexuálnymi aktivitami.

Watertorture - V preklade mučenie vodou. Ide o naozaj nezvyčajnú úchylku, pri ktorej sa dotyčný nechá týrať vodou. Buďto tým spôsobom, že si cez látku, natiahnutú na tvár nechá liať vodu alebo je tu určite dosť bolestivé mučenie tlakovou vodou, alebo už trochu extrémne kúrenie, kedy je dotyčný spravidla spútaný a ponorí sa pod vodou.

Zoofília - Zoofilovia sú jedinci, ktorých uspokojuje pohlavný styk so zvieratami. Môže mať rôznu podobu - človek sa môže zameriavať na určité zvieracie druhy, na pohlavie alebo sa môže rozhodnúť žiť so zvieraťom ako s partnerom. Zoofília môže byť sexuálna alebo nesexuálna. Pasívny zoofilik sa rád pozerá na to, ako má niekto so zvieratami pohlavný styk, ale sám po ňom netúži.

Hovorí sa, že každý má nejakú tú sexuálnu úchylku. A aká je tá vaša?

Radi by ste našli niekoho pre vaše sexuálne hry a plnenie vašich sexuálnych snov? Založte si účet na sex zoznamke, či už ste z Bratislavy, Nitry alebo napríklad Žiliny a nájdite tú pravú osobu!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.