Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexuálne polohy pre trojku

6.február 2018
Sexuálne polohy pre trojku

Chystáte sa splniť si fantáziu sexu v troch? V dnešnom článku vám poradíme, aké polohy sú ideálne pre sex v troch.

Pri sexe v troch nie sú polohy zďaleka tak dôležité, ako výber tretej osoby, ak máte partnera alebo výber vhodného páru či ďalších podobne zmýšľajúcich single ľudí, ktorí by do toho s vami išli. Nehľadiac na to, že bude potrebné si stanoviť určité pravidlá. Napriek tomu je však lepšie byť pripravený a približne vedieť, čo vás bude čakať, až toto konečne vyriešite. Čo potom? Sex v dvoch je klasika a nepokúšate ak sa o rôzne akrobatické kúsky, viete presne, čo robiť so svojimi telami. Ako je to však u sexu s dvoma ďalšími osobami? Uvedieme si sexuálne polohy, ktoré sú predovšetkým vhodné pre dve ženy a jedného muža, môžete ich ale aj vyskúšať v iných variáciách trojky.

69 + 1

U tejto polohy jedna žena leží na chrbte a druhá si ľahne rovnako ako u klasickej polohy 69. Muž následne môže vstúpiť do ktorejkoľvek z nich zozadu. Poloha 69 + 1 vyžaduje snahu a balans, čo môže byť spočiatku docela ťažké s toľkými časťami tela. Napriek tomu je táto poloha vzrušujúca polohou pre troch.

Nedarí sa vám nájsť rovnováhu v tradičnej polohe 69, môžete sa všetci otočiť tak, aby ste ležali na boku. V tejto polohe sa obe ženy môžu sústrediť na vzájomne preskúmavanie svojich tiel. Muž sa medzitým môže chvíľu pozerať alebo zapojiť do hry svoje prsty.

Kovbojka krát 2

V tejto polohe musí muž ležať na chrbte a pod hlavu si umiestniť vankúš. Jedna zo žien sa nad ním rozkročí tak, aby mu čelila tvárou v tvár, zatiaľ čo sa bude hrať s jeho penisom. Medzitým druhá žena kľačí nad jeho tvárou a hlavou smeruje k jeho nohám a sedí čelom k druhej žene.

Kým sa muž venuje orálnemu uspokojeniu jednej zo žien, obe ženy sa môžu vzájomne dotýkať a bozkávať, keď sedia oproti sebe. Obe ženy však majú tiež možnosť otočiť sa druhým smerom, ak túžia po stimulácii z iného uhla. Toto tiež môže pomôcť, ak bude partnerka žiarliť pri sledovaní druhej ženy na svojom partnerovi. Stačí sa len otočiť a vyhýbať sa kontaktu. Avšak ak vás trojka niekedy znepokojuje, mali by ste svoj názor vyjadriť a včas to zastaviť alebo sa do toho vôbec nepúšťať!

Švédska trojka je pomerne bežna variácia sexu v trojici

Dvojitý dip

Pri dvojitom dipe obe ženy ležia na sebe rovnako ako v misionárskej polohe. Muž si čupne medzi ich nohy a môže tak striedať obe ženy pri prenikaní. Táto poloha dáva ženám hojnú príležitosť zamerať sa na preskúmavanie svojich tiel. Muž môže medzitým voľne sledovať a podľa svojej vôle sa zapojiť, aby zvýšil sexuálne potešenie. Táto poloha je tiež skvelá pre sex v troch bez penetrácie, pretože muž môže využiť svoje prsty na oboch ženách zároveň.

Doggy Deluxe

Pri tejto polohe sú muž a jedna zo žien v polohe na psíka. Druhá žena leží na chrbte pred párom a užíva si orálne uspokojovanie od druhej ženy. Ak sú ženy fanynkami orálneho sexu, bude to pre všetkých zapojených obľúbená poloha. Každým prírazov muža je žena tlačená na klitoris druhej ženy. Rovnako je možné sa vystriedať.

Tag team

Jedna z dvoch žien pri tejto polohe leží na chrbte, blízko okraja postele. Jej nohy visia cez okraj, muž má tým pádom priestor pre kľačanie medzi jej nohami a preniká jej vagínou. Druhá žena sedí na tvári ženy a užíva si orálny sex. Táto poloha je ďalšou obľúbenou polohou pre fanúšikov orálneho sexu. V tejto polohe môžete byť stredobodom pozornosti, zatiaľ čo stále skúmate svoju túžbu po orálnom sexe. Žena, ktorá je hore, sa rovnako ako u polohy kovbojka krát 2 môže zapojiť do bozkávania a dotýkania, tentoraz s mužom naproti sebe. Je to skutočne výhra pre všetky zapojené!

Hľadáte niekoho do trojky? Skúste sa mrknúť na zoznamku, či nenájdete niekoho s rovnakou fantáziou.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.