Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex úlet na druhú

29.august 2023
Sex úlet na druhú

Jána a Ján sa brali pred 10 rokmi z veľkej lásky, ktorá sa však v posledných rokoch z ich manželstva akosi vytrácala. Túžili po dieťati, ktoré však neprichádzalo a v posteli si pripadali ako šijací stroj. Pichanie, pichanie a zase pichanie, kvalita sexu však vyšumela.

Kde sú tie doby, kedy sa Ján s Janou pohrával ako s handrovou bábikou, Jana vrieskala a omdlievala rozkošou z dostavujúcich sa orgazmov a Honza striekal z chvosta ako hasičská striekačka do Janiny kundy snáď litre spermií!?

Práve dnes si Jana spočítala, že má plodné dni a netrpezlivo čakala na Jána, samozrejme úplne nahá a rozvalená v manželskej posteli. Keď Ján vošiel do bytu a zo spálne sa ozvalo: "Ján, poď, už na Teba čakám!" ani sa nevyzul a upaľoval z bytu preč.

Príbeh Jána: Na schodoch Ján takmer zrazil susedku z piateho poschodia, a keď jej pomáhal pozbierať nákup, ktorý sa po jeho zrážke vysypal, všimol si jej krásne prsia, ktoré sa dmuli vo veľkom výstrihu. Katka - odhadom 20-22-ročná krásavica - sa do ich paneláku prisťahovala len nedávno so svojím priateľom a Ján ju ešte nikdy samotnú nestretol, takže si ju nemohol ani zblízka prezrieť. Teraz to využíval dokonale a cítil, že mu vták v nohaviciach robí peknú melu a chcel by to krásne prsnaté stvorenie pekne tvrdo opíchať (ako predtým Janu).

Keď pomáhal Katke s nákupom až do jej bytu, pozvanie na pohár neodmietol. S Katkou sa dobre rozprávalo a na Janu si ani nespomenul. Keď sa potom Katka medzi rečou zmienila, že už 2 mesiace žije ako pustovník, lebo jej priateľ je na montáži v akejsi zapadnutej zemičke, využil Ján situáciu. Začal Katku bozkávať a cez obopínajúce tričko láskal jej veľké prsia. "Nie, nie to nemôžeme," šepkala Katka, ale svojou nežnou rúčkou už hladkala jeho vzdúvajúceho sa vtáka. Jano bol natešený na tie jej obrovské melóny a takmer drahé tričko roztrhal, len aby sa k nim už konečne dostal.

"Ty si pekný kanec, pozerám," zašepkala Katka a radšej sa sama začala vyzliekať, samozrejme, že sa pri tom nakrúcala ako profesionálna striptérka. Ján už tam stál úplne nahý, v ruke honil hrubé péro, ktoré mu Katka uznalo pochvaľovala a práve, keď sa vyvalili z podprsenky nádherné kozy, roztrhol Ján jej tangá a prudko zarazil čuráka do vlhkej kundy. Mrdal tak, ako bol predtým zvyknutý, pekne tvrdo. Katku častoval vulgárnymi nadávkami, ktorej to však vôbec nevadilo, naopak Janovi oplácala rovnakú mincu. Takže, keď Jano zakričal: "Prirážaj, ty suka premrdaná!" ona mu odpovedala: "Áno ty môj nadržaný čurák, narvi ho do mňa až po gule, roztrhaj mi tú dlho nemrdanú piču, ty prasa nadržané!"

Mrdali ako divá zver, a keď sa Katka zmienila, že momentálne neberie žiadnu antikoncepciu a Ján nepoužil gumu, uistil ju, že je neplodný a že nemusí mať obavy. Keď Ján od Katky odchádzal mala od neho kozy ocucané, ohryznuté a parádne označované a kundu v jednom ohni. Ján mal čuráka ako handru na podlahu - práve tak vyžmýkaného. Keď sa vrátil domov, Jana doma nebola - asi sa išla vyplakať k nejakej kamarátke...

Erotická poviedka Sex úlet na druhú

Príbeh Jany: Keď Honza vyletel z bytu ako guľový blesk, rozhodla sa Jana, že tentoraz nebude doma plakať do vankúša, ale odišla do neďalekej vinárne, kde chcela svoj žiaľ utopiť v alkohole. Jana je normálna, štíhla, celkom pekná žena s malými prsiami (mala dvojky a vedela, že Ján miluje veľké cecky, ale na plastiku, ktorú jej stále ponúkal zaplatiť sa nikdy neodhodlala). Už popíjala štvrtý "betón", keď si k nej prisadol neznámy muž. Predstavil sa ako Pavol a že už ju pozoruje dosť dlho a že nie je dobré, že do seba tak „leje“ svoj obľúbený mok ako o preteky.

Jana začala plakať a rozprávala svoj príbeh. Keď skončila, Pavol zaplatil a odvážal ju taxíkom k sebe domov. Odniesol ju do spálne, vyzliekol ju, položil na letisko a pozoroval jej malé, ale túžbou vzdúvajúce sa prsia, na ktorých sa týčili neuveriteľne bacuľaté bradavky, a teraz, už aj sám úplne nahý, roztiahol prudko jej stehná a pozoroval jej dlhé závojčeky, ktoré vykukovali z hladko vyholenej kundy. "Ako to máš rada, ty suka?" húkol na Janu a tá so slasťou začala triasť ako osikový list, keď si uvedomila, že takto s ňou zaobchádzal aj Ján (ale to už je veľmi dávno) a rýchlo mu odpovedala. "Pekne tvrdo, ty bejk, zmrdaj mi tú moju nadržanú kundu ako sprostej kurve!"

Pavol do nej zajazdil svojim dlhým chvostom a Jana sa na neho napichovala ako kura na ražeň. Keď sa blížil Pavlovi výron semena, stačil len zakričať: "Beréééš niečooo?" a keď Jána kývla na súhlas, nastriekal jej do jej hladnej kundy toľko semena, že keď z Jany vytiahol zvädnutého vtáka, ležala Jána v kaluži spermie zmiešané s kundou šťavou. Pavel Janu mrdal až do bieleho rána, vystriekal jej 5x kundu a ešte jej pri tom stačil vykonávať jemné SM hrátky, ktoré Jana milovala (kolíčky na veľké bradavky, na malé aj veľké pysky a prvýkrát dokonca zažila neuveriteľnú bolestivú rozkoš, keď jej Pavel pripevnil kolíček na klitoris - to kričala ako šialená a z kundy jej striekalo toľko "kundieho mliečia" ako ešte nikdy v živote).

Od Pavla odchádzala rovno do práce, kde sa zverila svojej kolegyni Marcele. Tá jej však poradila, aby neriskovala skazu svojho manželstva a prisľúbila jej, že je jej prvý a dúfa, že posledný, úlet u Jána ospravedlní tým, že povie, že prespala u nich.

Príbeh Jana a Jany: Popoludní sa obaja vrátili domov a ani jeden sa o včerajšom dni nezmienil. Odišli spolu do kúpeľne a potom vyčíňali do nočných hodín ako zvieratá - práve tak ako kedysi po svadbe.

Keď sa Jane nedostavili mesiačiky, bola v siedmom nebi. Ako to však prijme Ján, ako mu to vysvetlí? Jana odišla pre fľašu šampanského, aby tú radostnú novinu oznámila Jánovi a on mohol tú horkosť zapiť. Len čo odišla, zvonila pri dverách Katka. Vtrhla do bytu ako uragán, jačala na Jána, že mu ďakuje, že tvrdil, že je neplodný a ona je teraz v ináči. "Máš šťastie, že sa zajtra vracia Radek, hodím to na neho." A zase ako uragán z bytu vyletela a delilo jej len niekoľko sekúnd, aby ju nepristihla Jana.

Tehotenstvo urobilo z Jany a Katky nerozlučné kamarátky a Jana sa takmer raz Katke zverila so svojím úletom. Zabránila tomu náhoda, že sa k ich práve rozbehnutému rozhovoru priplietla zvedavá susedka. Obe ženy porodili v rovnaký deň, v rovnakej pôrodnici (Radek si myslel, že ich Janička prišla na svet o skoro dva mesiace skôr – vážila 3,20 kg a Ján sa domnieval, že Pavlíkovým otcom je on). Len obe ženy poznali pravdu a tú si uchovajú až do svojej smrti!

Príjemný sexuálny úlet môžete prežiť aj vďaka sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.