Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex potajomky

22.apríl 2020
Sex potajomky

Dneska ráno ma zobudila moja krásna priateľka s tým, že musíme zájsť na stanicu vyzdvihnúť záujemkyňu o naše zvieratko. Keďže sme si kupovali nové, tak sme to pôvodné venovali dievčaťu, ktoré už podobné zvieratko doma má a chcela ich chovať do páru.

Tak som vstal obliekol som sa a s priateľkou sme odišli na vlakovú stanicu, kde už na nás čakali. To dievča nebolo samé, ale bola so svojim kamarátom, ktorý nám hneď padol do oka. Tmavovlasý, vyšší (to by bola trojka, pomyslel som si). Ešte som sa zabudol spomenúť, že ja a moja priateľka máme radi trojku, a to s druhým chlapom. Takže sme ich vyzdvihli, ja som ich odviezol domov a išiel ešte niečo pracovne zariadiť.

Asi po hodine som sa vrátil a našiel všetkých troch v družnom hovore o tých malých zvieratkách. Chvíľu som ich počúval a sledoval svoje dievča, ako maškrtne pozerá po tom chalanovi. Bolo mi jasné, že má na neho chuť, ale to jeho dievča bolo ukecané, takže som dostal nápad, ako to zariadiť. Povedal som tomu chlapcovi a svojej priateľke nech mu ukáže vo vedľajšej miestnosti, kde máme notebook, naše stránky a ja zatiaľ pustím jeho dievčaťu (hovorme jej Jana) na DVD naše CD v kvalite 5.1. Jana súhlasila, že naše stránky už videla, a tak zatiaľ čo moja priateľka (hovorme jej Katka) odvádzala chlapca (Petra) do vedľajšej miestnosti (mimochodom bola to spálňa), ja som pustil naše CD Jane. Tej sa to hrozne páčilo, tak som jej povedal, že to zosilníme. Spýtal som sa jej, či si dá niečo na pitie, prikývla, že áno, a ďalej počúvala našu hudbu.

Ja som sa zobral a potichučky som za ňou zavrel dvere a šiel sa pozrieť, čo robí Katka s Petrom. Priložil som ucho k dverám, začul som však len nejaké mľaskanie. Tak som pootvoril dvere a nakukol medzierkou čo sa deje. Uvidel som svoju priateľku, ako cucá Petrov penis, ktorý bol kratší, ale potom, čo ho vytiahla zo svojich úst, som uvidel, že to, čo nemá na dĺžke, má na šírke a jeho žaluď sa podobal akoby nejakému hríbu. Bolo vidieť, že sa to Petrovi páči, pretože v jeho tvári bolo vidieť rozkoš a na žaludi sa tvoria kvapôčky spermií.

Erotická povídka sex potají

Katka bola od pol pása nadol vyzlečená a sedela pri Petrovom úde a ja som si všimol, že pravou rukou drží Petrou penis a ľavou si sama mastí svoju vlhkú jaskynku. Jej veľké prsia sa jej hojdali pod tričkom a ja som si všimol, že si dala dole podprsenku. Nádhera. Mala orgazmus na krajíčku, pretože na zem kvapkali milostné šťavy z jej štrbinky. Zrazu sa Petrov úd napol a Katka začala prehĺtať jeho spermie. V tej chvíli sa urobila aj Katka a na zem sa z jej svätyne vyhrnula milostná šťava. Pozoroval som to so stoporeným penisom a chcel som sa vyhonit, ale potom som si spomenul na Janu vo vedľajšej miestnosti a okamžite som utekal pre sľúbené pitie. Katka ani Peter si ma nevšimli a keď som odchádzal sedeli spolu na posteli a rozprávali sa.

Jana zatiaľ počúvala asi 8. pesničku ja som jej nalial kolu a povedal som jej, že si idem urobiť kávu a či nechce ísť za Petrom sa pozrieť tiež na naše stránky. Odmietla to so slovami, že si radšej vypočuje hudbu a na stránky sa pozrie doma. Tak som ju nechal počúvať a šiel sa pozrieť čo robia vedľa Peter a Katka. Nahliadol som zase medzierkou vo dverách a videl niečo, čo ma nabudilo tak, že som vytiahol z nohavíc svojho vtáka a začal si ho honiť. Katka totiž sedela na Petrovi smerom ku mne a skákala na jeho hríbovitými žaludi ako posadnutá. Keďže bol kratší než bola Katka zvyknutá, tak občas vyšiel z jej roztiahnutej štrbinky a ja som videl jeho hríbovitý mokrý žaluď. Katka vzdychala rozkošou, a keď ma uvidela, tak dostala orgazmus.

V tú chvíľu z nej vyšiel aj Petrov vták a začal striekať jednu dávku semena za druhou. Ja s penisom v ruke som to už nevydržal, a začal som striekať cez škáru na Katkiné prsia. Keďže ležal a Katka mu zakrývala výhľad tak ma vôbec nevidel. Katka zliezla z Petra a ten zostal vyčerpane ležať. Ešte mu oblizla vtáka a nechala ho, nech sa oblečie so slovami, že sa ide opláchnu. Keď Katka prechádzala okolo mňa, tak mi dala obrovskú pusu a ja som ucítil jej jazyk vo svojich ústach. Ešte mala na jazyku zvyšky Petrových spermií. Potom sa okolo mňa pretiahla, ja som si späť natiahol nohavice a šiel som za Janou.

Zrovna dohrala posledná pesnička. Za chvíľu za nami prišla Katka, a keď sa jej Jana pýtala na Petra, tak jej povedala, že si odskočil na záchod. Asi za 10 minút prišiel Peter a my sme mohli naložiť naše zvieratko a odviezť ich späť na vlak. Rozlúčili sme sa a Katka navrhla Jane, že by mohli s Petrom prísť na náš koncert. Jana s nadšením súhlasila a my sme vedeli, ze na koncerte budeme robiť trošku väčšie pauzy, ako je obvyklé. Doma sme sa ešte pomilovali a ja som krásne lízal Katkinu pičku a s prekvapením som zisťoval, že z nej ešte vytekajú Petrové spermie. Takže Peter musel striekať trikrát, čo mi Katka potvrdila, že keď som išiel odniesť pitie tak Peter ju šukal zozadu a za pár minút bol urobený. Už sme sa tešili na náš koncert. Ale to už je iný príbeh ...

Skúste si niekoho na trojku nájsť na erotickej zoznamke, stačí sa zaregistrovať!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.