Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex na letnom festivale

23.máj 2017
Sex na letnom festivale

Stalo sa to počas letných prázdnin po skončení gymplu. So spolužiakmi sme boli dobrý kolektív, aspoň väčšina z nás, chceli sme sa spolu zabaviť skôr než sa rozlezieme do sveta. S účasťou na jednom festivale súhlasili desiati, okrem iných aj Katka. Dajme tomu že rozlúčku so strednou som si užil viac než ostatní...

Za chrbtom ju všetci volali Labužníčka. Žiaden chlap jej nebol dosť dobrý. Pri pohľade na ňu sme všetci dostávali stojáka, ona však k sebe nepustila nikoho. Každý vedel, že má toho našukaného dosť, jej kritériá však nikto nepoznal. Časom z toho vznikla akási výzva či súťaž o to, kto z našej partie sa jej napokon dostane do nohavičiek. Všetky doterajšie pokusy skončili neúspešne.

Rozložili sme stany, deky, vytiahli prepašované fľaše a pomaly sme sa všetci začali dostávať do nálady. Pred pódiom sme preskákali polovicu dňa, napriek minimu oblečenia bolo všetkým príšerné teplo. Celý čas som nespúšťal oči z Katky. Mala na sebe šortky odhaľujúce slušný kus zadku a vršok ktorý vyzeral ako časť erotického spodného prádla. Bola krajšia ako ostatné, s dokonalou postavou a krásnou tváričkou na seba prilákala nejeden pár očí.

Vedel som, že nech skúsim akékoľvek baliace metódy, odbije ma tým svojim hadím pohľadom a zaleje slušnou dávkou sarkazmu. Bol som však odhodlaný dostať čo som chcel. Na nejaký čas sme sa oddelili, všimol som si ju pri pódiu až okolo polnoci. Ako inak, tancovala v skupinke troch cudzích chalanov a doslova sa kúpala v ich pozornosti. Čo povieš na toto, ľadová princezná?

Predral som sa medzi ľudí k nej, chytil som ju pevne za ruku a ťahal preč. Chvíľu jej trvalo než si uvedomila že som to ja, prestala sa brániť, nasledovala moje kroky preč od hlasnej hudby a davu ľudí. Držal som ju zápästie a viedol k našim stanom. Dohodli sme sa síce, že pri nich vždy niekto zostane strážiť veci, teraz tam však nikto nebol. Dalo sa to čakať, za týchto okolností ma to potešilo. Rozopol som svoj stan a vtiahol Katku dnu.

„O čo sa to preboha pokúšaš?“ Spýtala sa so smiechom keď jej telo dopadlo na spacák. „Ako čo to vyzerá?“ Mykol som plecami a zapol zips. Bola tu takmer úplná tma, unavené oči si na ňu zvykali pomaly a ja som dlho váhal, či to naozaj chcem urobiť. „Mám ti prečítať rozprávku na dobrú noc?“ Posadila sa a dlaň si afektovane priložila na hruď. Bola spotená a zadýchaná, nijako jej to však z krásy neubralo. Stačilo chvíľu sledovať tú jej podprsenku preplnenú trojkami a cítil som ako mi rastie.

 „Máš ma vyfajčiť.“ Po mojich slovách úplne zamrzla. Na nič som nečakal, zvalil som ju na chrbát a vrhol sa na jej pery. Otáčala hlavu na strany, musel som ju preto chytiť pod krkom aby som sa dostal k jej krásnym ústočkám. Stehnom som zatlačil medzi jej nohy a penisom začal šúchať o jej brucho. Prestala sa brániť, ležala podomnou takmer bez pohybu.

„Cítiš aký je tvrdý?“ Hrdlo som jej zovrel silnejšie. Panvou som napodobňoval pohyby ako pri sexe, prudko som do nej narážal a snažil sa cez vrstvy tenkej látky trafiť tie správne miesta. Konečne zavzdychala a privrela oči, začala si to užívať. Ruku som jej šikovne strčil pod čipkovaný top a začal stláčať tie veľké kozy. Vzdychala čoraz viac a bozky mi jasne opätovala. Z polovice som mal vyhraté.

Tak čo bude s tým fajčením?“ Zašepkal som jej do tváre. Rukou vošla medzi moje nohy a začala mi neisto šúchať vtáka. Rozopol som sa a nohavice aj so spodkami stiahol na stehná. Pevne chytila môj tvrdý penis do ruky a pomaly ňou jazdila zhora na dol. Nechcela sa odlepiť od mojich pier, ruku ktorou ma honila som jej prudkým pohybom presunul nad hlavu a spojil s druhou. Obe zápästia som jej tlačil do zeme aby sa nemohla pohnúť. Na kolenách som sa presunul k jej tvári, sedel som obkročmo na jej kozičkách a sledoval ako ma konečne ochutnáva jazykom. Najskôr iba špičku, potom dlhý pohyb jazykom na jednej strane, o niečo kratší na druhej.

Poriadne mi vtáka vyoblizovala, keď ho mala v ústach, pritlačil som ho hlbšie do vnútra. Nekompromisne som jej ho vrazil do hrdla až po koreň. Šukal som ju do pusinky až kým celá nesčervenela a nezačala kašľať. Pustil som jej ruky a začal rozopínať zips na jej kraťasoch. Nevedel som sa dočkať, kým jej ho vrazím do kundičky.

Z vonka sa ozvalo Katkine meno. V duchu som zahrešil a prestal so všetkým čo som mal v pláne. Musela to byť jedna z jej kamarátok. „Ja ťa dnes snáď ani nevyjebem.“ Tvrdého vtáka som zastrčil do nohavíc a nechal Katku upraviť si oblečenie. Vyplazili sme sa zo stanu, kamarátke povedala že je všetko v poriadku a že sa sem o chvíľu vráti. Bolo by zbytočné vymýšľať výhovorky. Neďaleko našich stanov bol menší lesík, ťahal som ju zarasteným chodníkom medzi stromy. Našli sme nenápadné miesto, po tme tu nebolo nič vidieť. Zvalil som ju na zem a rýchlo odstránil z jej tela nepotrebné handry.

Bola poriadne vlhká, stále ma chcela bozkávať a hrať sa rukou s mojim vtákom. Ja som si chcel zašukať. Roztiahol som jej nohy a strčil do nej dva prsty, trochu som ju porozťahoval a rozdráždil jej klitoris. Vošiel som do nej svojim nadržaným klackom, hlasno zavzdychala a nechty zaryla do mojich ramien. Stiahla ma na seba a nohy vyložila na môj chrbát. Tvrdo som do nej vrážal, cítil som ako pekne sťahuje pičku. Z jej vzdychov som bol ešte viac nadržaný, nahmatal som jej tvrdú bradavku a stláčal ju medzi prstami. Nachvíľu stíchla, potom z nej vyšiel hlasný výkrik a celé telo sa jej náhle uvoľnilo. Nech neskúša tvrdiť, že sa jej to nepáči...

Tráva na ktorej sme ležali nebola zrovna pohodlná, oprel som ju o najbližší strom a roztiahol jej polovičky aby som do nej mohol ľahšie vojsť. Ťahal som ju pri tom za vlasy a plieskal panvou o jej zadoček. Bola príliš hlasná, rukou som jej zapchal ústa a vychutnával si jej mokrú kundičku ešte dobre dlhý čas. Cítil som že aj môj vrchol sa už blíži, spomalil som a priložil ústa k jej uchu. „Vieš čo teraz urobíš? Kľakneš si a dokončíš ma pusinkou. Všetko spapáš a pekne mi za to poďakuješ.“

Otočila sa a kolenami dopadla na trávu, rýchlo ho zobrala do úst a začala fajčiť. Tento krát sa snažila viac, poriadne naň zospodu tlačila jazykom a pery tlačila silno k sebe. Vystriekal som jej celé hrdlo a ešte som ju prinútil, aby zo mňa dôkladne zlízala každú kvapku. Šikovná nakoniec naozaj poďakovala.

Obliekli sme sa a vrátili naspäť k stanom. Katkine kamarátky tam na ňu svorne čakali, ja som zavolal svojim chalanom a stretli sme sa v krčme kúsok od areálu festivalu. Keď som im povedal, čo sa mi práve podarilo, takmer spadli zo stoličiek. Že sa naša Labužníčka nechala oprcať práve mnou mi zaručilo obdiv a uznanie od všetkých. No čo, na niektoré proste treba pritvrdiť...

Už viete, s kým si užijete festivalovú sezónu? Aj v Trnave či Prešove sa nájde veľa slečien, ktoré sa budú chcieť poriadne zabaviť.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.