Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na september 2018

4.september 2018
Sex horoskop na september 2018

Letné prázdniny už definitívne skončili a počas septembra bude končiť aj samotné leto so všetkými jeho výhodami, ktoré nám v sexe každoročne poskytuje. Na čo sa môžete tešiť v posledných letných a prvých jesenných dňoch? To vám prezradí sex horoskop na mesiac september.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

V septembri sa budete musieť pripraviť na jednu vec - v hlave budete mať predovšetkým lásku a môžete za to poďakovať vesmíru. Už 3. septembra prejde Venuša, planéta lásky a peňazí, do tieňa, kde sa bude pohybovať retrográdne. Bude trochu roztržitá a nerozhodná a vy vďaka tomu tiež. Budete premýšľať o tom, či váš milostný život, ktorý práve teraz prežívate, spĺňa všetko, čo by ste chceli. Zamyslíte sa nad tým, či by sa v ňom dalo niečo zlepšiť.

Na konci mesiaca bude Pluto putovať vpred, čo nielen do vášho sexuálneho života prinesie intenzitu a vášeň. Vďaka splnu, ktorý sa objaví 24. septembra, budete chcieť niekam utiecť, rovnako tak ale budete pociťovať chuť na romantiku, pričom sa vám v hlave zrodí skvelý plán, a to zmiznúť niekam so svojim partnerom.

Na čo ďalšieho sa môžete tešiť počas septembra v oblasti milostného a sexuálneho života? Vyhľadajte si svoje znamenia a dozviete sa to!

Baran (21. marca - 20. apríla)

Venuša, planéta lásky, peňazí a sexu, sa 9. septembra bude presúvať do Škorpióna. Vďaka tomu vo vás bude bublať sexi energia. Uistite sa, že túto skvelú energiu nepremrháte, nakúpte si nejakú novú spodnú bielizeň alebo vymyslite nejaký zaujímavý plán na večer. Možno vás zaskočí, že budete mať chuť sa so svojím partnerom hádať. To bude kvôli tomu, aby ste si potom mohli užiť vášnivý zmierovací sex. Len si dávajte pozor, aby hádka nezašla veľmi ďaleko a vy by ste potom miesto zmierovacieho sexu nezažili skôr niekoľko dní tichej domácnosti. Musíte vedieť, kde je tá hranica. Ak to neviete, radšej sa do toho ani nepúšťajte, pretože vám to za to nestojí. Vďaka splnu, ktorý sa na oblohe objaví 24. septembra, budete mať šancu spoznať niekoho nového. Takže ak ste single, znamená to pre vás jediné - vyrazte si niekam von.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Novolunie, ktoré sa bude konať 9. septembra, sa bude nachádzať vo vašej sfére romantiky a randenia. Mali by ste využiť všetky výhody, ktoré vám to bude ponúkať. Ak ste single, určite si urobte čas na to, aby ste so svojimi kamarátmi niekam vyrazili a porozprávali sa s pár sexi cudzincami. Ak hľadáte niekoho nového, tak bude len na vás, či vám to vyjde alebo nie. Skúste svojmu objavu kúpiť napríklad drink na bare alebo ak sa jedná o kamaráta, s ktorým byste chceli byť niečo viac, kúpte bedňu pív, nejaké jedlo (pizza, čína, india, hamburgery), pokecajte a užite si spolu pekný čas. Nikdy neviete, kam to celé môže nakoniec viesť. Ste zadaní? Potom si so svojim partnerom naplánujte rande, ale ozajstné rande, a trochu sa spoločne nažhavte. Musíte si ale na tom dať naozaj záležať, to znamená výber pekného miesta alebo uvarenie romantickej večere doma, sviečky, pekné oblečenie a nezabudnúť na pekné spodnú bielizeň.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Keď Saturn, planéta zodpovednosti, zmení svoj smer 6. septembra z retrográdneho na priamy, začnete premýšľať nad tým, či sú veci vo vašom sexuálnom a milostnom živote v rovnováhe. Konieckoncov, všeobecne skôr dávate, tak sa musíte uistiť, či aj niečo prijímate späť. Je toho dostatok? Ak máte akékoľvek pochybnosti, nebojte sa na túto tému naviesť konverzáciu. 22. septembra sa Slnko presúva do znamenia Váh a vy budete pekne nakopnutí na to, aby ste si začali so svojím partnerom poriadne užívať. Spln 24. septembra sa bude nachádzať vo vašej sfére priateľstva, čo z tohto víkendu urobí perfektnú príležitosť pre dvojité rande. Ak ste v súčasnej dobe bez partnera, mali by ste so svojimi kamarátmi navštíviť bar, pretože tam by sa mohol naskytnúť niekto zaujímavý. Bude sa vám ponúkať toľko možností, až z toho budete sami prekvapení...

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, tento mesiac nebudete mať čas na žiadne hlúposti a obzvlášť sa to bude týkať vášho milostného života. Keď sa Saturnu 6. septembra zmení smer z retrográdneho na priamy, vy budete donekonečna premýšľať o tom, ako vážne to je medzi vami a vaším "kamarátom", s ktorým momentálne spíte. Chcete alebo nechcete byť vo vzťahu? Budete si to musieť premyslieť a predovšetkým to tiež spoločne prebrať. Keď sa 9. septembra Venuša presunie do Škorpióna, s niekým (alebo niečím) výnimočným sa veľmi zblížite. Budete potom schopní oveľa lepšie skúmať svoju sexualitu - hlbšie a zmyselnejšie než sa vám darilo v minulosti, takže rozhodne túto príležitosť nepremrhajte.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Novolunie, ktoré prebehne 9. septembra, vás veľmi ovplyvní. Bude sa nachádzať vo vašej sfére rodiny a domova. Ste už konečne pripravení predstaviť svojho partnera svojim príbuzným? Porozmýšľajte o tom, možno odpoveď bude áno. Ak ste bez partnera, stretnete niekoho, kto sa vás bude pýtať na mnoho osobných otázok, a vďaka tomu vás veľmi hlboko spozná. Možno je to skoro ešte takto hovoriť, ale naozaj by to mohlo viesť k niečomu veľkému. A či to bude vzťah alebo veľká vec vo vašom sexuálnom živote - to už sa nechajte prekvapiť. Spln, ktorý sa bude konať 24. septembra, vám prinesie romantické vibrácie, vďaka ktorým sa vám bude chcieť niekam vypadnúť s niekým naozaj sexi. Či to bude mimo mesta alebo do postele, to už bude na vás, rovnako tak či budete oblečenie, alebo nie.

Čo prežijete v sexuálnom a milostnom živote v priebehu septembra 2018

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Saturn sa 6. septembra dostane do vašej sféry romantiky, vďaka čomu budete chcieť nejakú prežiť. Ak máte partnera, potom spolu budete plánovať nejakú sexy dovolenku alebo možno len tulenie sa pod perinou, každopádne budete spolu a budete si to pekne užívať. Ste single? Potom by ste mali mať oči otvorené dokorán. Pracovné konferencie (alebo akákoľvek iná pracovná stretávka) by mohla vyústiť v jednorazový sex, ktorý ste vôbec nečakali. Nechajte sa uniesť, je to skvelý pocit, ale nechcite nič viac, pretože viac z toho nikdy nebude. Spln 24. septembra vám prinesie veľmi sexy energiu a vy budete mať skvelú príležitosť, aby ste si povedali, čo chcete v posteli, čo ste pravdepodobne ešte stále neurobili. Na čo ešte čakáte? Uvidíte, že to bude stáť za to a ešte k tomu sa vám uľaví, pretože z vás spadne bremeno.

Váhy (23. september - 23. október)

Keď sa Venuša 9. septembra dostane do znamenia Škorpióna, bude vás to vnútorne navádzať k tomu, že budete chcieť vo svojom sexuálnom živote pocítiť hĺbku. A tým nemyslíme poriadnej prírazy. Skôr očný kontakt alebo sviečky a podobné veci. Mars sa dostane do vašej sféry romantiky a uspokojenie 10. septembra, a preto sa z tejto časti mesiaca stane ideálna doba pre randenie a užívanie si jednorazového sexu. Vďaka splnu 24. septembra vyvstane otázka, či sa práve nachádza v partnerskom vzťahu, po ktorom ste vždy túžili. Ak sa dopracujete k negatívnej odpovedi, je čas na to, aby ste si to naozaj priznali, celú situáciu pochopili, s partnerom si to vyjasnili a išli ste ďalej. Či už to bude znamenať s ním, alebo bez neho. Každý sa musí pre toho druhého trochu obetovať, ale musíte sami spoznať, kedy sa už obetujete až moc a druhý vôbec.

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, začnete sa sami seba pýtať a premýšľať nad tým, čo chcete od vzťahu. Chcete niekoho, kto sa podobá vášmu/vašej ex alebo by ste sa tentoraz mali zamerať na niekoho úplne iného? 6. septembra sa mení Saturnov smer na priamy a rovno vstúpi do vašej sféry komunikácie, čo vám bude veľmi uľahčovať oznamovanie svojich prianí, ktoré sa týkajú sexuálneho života. Čo chcete v posteli? Zverte sa! Novolunie 9. septembra sa bude nachádzať vo vašej sfére priateľstva a bude vám signalizovať, že máte nejakého kamaráta, ktorý by chcel byť niečo viac ako len kamarát. Premýšľajte ale pred tým, než takému kamarátovi dáte šancu, pretože by to mohol byť naozaj veľmi komplikovaný vzťah...

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Venuša bude tento mesiac spôsobovať naozaj veľa zaujímavých vecí vo vašom sexuálnom a milostnom živote. Veľmi vás ovplyvní. Na začiatku mesiaca očakávajte, že vás trochu nakopne, aby ste začali riešiť problémy, ktoré ste už nejakú dobu nechávali stranou. Už je čas na to, aby ste im čelili. Potom sa Venuša 10. septembra presunie do vašej sféry tajomstva a skrytých romancí. Možno pred svojím partnerom skrývate nejaké tajomstvo, ale možno tiež skrývate priamo nejakého milenca. Je jedno, o čo sa presne jedná. Len nad tým nepremýšľajte tak, že by to tak malo zostať navždy. Myslite na to, že väčšinou sa moc nevypláca mať akákoľvek tajomstvo. Vždy sa samy nejako vyplíží a môže vďaka tomu vzniknúť nejedná nepekná situácia. Spln 24. septembra bude ovplyvňovať vašu sféru romantiky, a vďaka tomu strávite veľmi pekné chvíľky v posteli.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, keď sa bude Venuša 9. septembra presúvať do znamenia Škorpióna, zrazu si uvedomíte, že niečo prebieha medzi vami a vaším kolegom a nie je to tak úplne nevinné. Mali by ste prekročiť túto hranicu alebo nie? S tým vám neporadíme, len nerobte unáhlené závery. Vďaka splnu, ktorý sa bude konať 24. septembra, budete prehodnocovať to, ako je vyvážený váš pracovný a milostný život. Budete premýšľať, ako veľmi sa tieto dve časti vášho života navzájom ovplyvňujú. Doprajete si v posteli všetkého, čo by ste chceli, alebo ste tak v strese z práce, že sa nemôžete na nič sústrediť a už vôbec nie na uspokojenie? Ak vám príde, že sa jedná presne o váš prípad, potom je čas na zmenu. Bude to pre vaše dobro.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Novolunie 9. septembra sa bude nachádzať vo vašej sfére sexuality, čo bude zo septembra robiť skvelú príležitosť, aby ste sa o seba delili s niekým výnimočným. Keď sa Mars 10. septembra presunie do vášho znamenia, Vodnári, možno sa začnete cítiť trochu ohrození časom. Keď nemáte čas ani na to sa nadýchnuť, ako môžete plnohodnotne starať o svojho partnera? Na konci mesiaca ale budete opäť pripravení na nejakú romantiku a tiež na to, aby ste seba aj svojho partnera trochu odmenili - bude na čase vytiahnuť tú sexy spodnú bielizeň, ktoré si nechávate na výnimočné udalosti. Pretože tá práve nastane a vy si ju veľmi užijete!

Ryby (21. februára - 20. marca)

Áno, chápeme, že toho možno máte poslednú dobú veľa, Ryby, ale vždy by ste si mali urobiť čas na svojho partnera a venovať sa svojmu milostnému životu. Novolunie 9. septembra sa bude nachádzať vo vašom opačnom znamení, čo bude vytvárať perfektnú príležitosť k tomu, aby ste sa s partnerom zase spojili dohromady. Skúste spolu zájsť na koncert alebo na festival umenia alebo kamkoľvek inam, kam vás to potiahne, zažívajte spolu nové veci a potom sa budete spolu cítiť skvele aj v posteli. Zároveň sa 9. septembra Venuša dostáva do znamenia Škorpióna, čo vo vašom milostnom a sexuálnom živote zapríčiní to, že všetko pôjde hladko. Čo viac si priať?! Slnko sa 22. septembra dostane do znamení Váh, a to bude vytvárať veľmi intuitívnu a zmyselnú energiu, určite by ste ju mali využiť.

September nie je len mesiacom stresu z konca dovoleniek a začiatku školy. Tiež to bude obdobie, kedy si budete môcť užiť veľa sexu, keď využijete všetky príležitosti, ktoré sa vám budú ponúkať. Jedna z nich je napríklad tá, že sa môžete zaregistrovať na erotickej zoznamke a nájsť si vhodného partnera tam.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.