Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na október 2017

4.október 2017
Sex horoskop na október 2017

Zaujíma vás, ako na tom budete s milostným a sexuálnym životom v októbri? Ako veľmi budete vyvádzať, s kým a či máte šancu niekoho spoznať? To všetko sa môžete dozvedieť behom pár chvíľ, pokračujte v čítaní!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej práca, aktuálna činnosť, knihy a videá je možné prezerať na tejto stránke (v angličtine).

V októbri sa budú planéty naozaj veľmi pohybovať a tieto pohyby budú mať vplyv na váš sexuálny život. Jupiter, ktorý má rád všetko vo veľkom štýle, sa dostane do Škorpióna, ktorý je obecne považovaný za znamenie hĺbky, vášne a zmyselnosti. Keď dáte Jupitera so Škorpiónom dohromady, vyjde vám z toho jediná vec, ktorú nemôžete tento mesiac nepostrehnúť - super žhavý sex.

Ale to nie je všetko. Ako sme naznačili, planét sa bude pohybovať viac. Druhou planétou bude Venuša, ktorá predstavuje planétu lásky a vzťahu, treťou planétou Mars, ktorý vládne energii a drivu. Venuša aj Mars sa dostanú do znamenia Panny, čo bude v priebehu mesiaca vyvolávať intenzívne sexuálne vibrácie. Naraz zistíte, že by ste radi dostali to, čo chcete a kedy to chcete. Na tom samozrejme nie je nič zlé - naopak to môže byť naozaj veľmi sexy.

Tento mesiac je predovšetkým o vás, o vašich túžbach, prianiach a tom, aby ste poznali svoje potreby. Bude to naozaj divoká jazda, tak nie že v polovici sa pustíte a vypadnete!

Vyhľadajte si vaše znamenie a pozrite sa, čo si pre vás október nachystal...

Baran (21. marec - 20. apríl)

Vzťahy sú predovšetkým o dávaní a prijímaní a vám to bude tento mesiac naozaj nad slnko jasné, Barani, pretože úplnok bude vo vašom znamení. Koľko vám toho váš sexuálny partner dáva a koľko oproti tomu ponúkate vy jemu? Ak dávate oveľa viac vy jemu, ako on vám, tak je na čase sa porozprávať. I napriek tomu ale akonáhle Jupiter vstúpi do Škorpióna, budete sa s partnerom cítiť naozaj hlboko prepojený, ako v spálni, tak aj mimo nej. To platí i pre  tích Baranov, ktorý nemajú v súčasnej dobe žiadneho sexuálneho partnera. Tí totiž stretnú niekoho nového, s ktorým po intenzívnej konverzácii budú túžiť po niečom viac... Tento mesiac by ste sa nemali báť hovoriť o svojich sexuálnych potrebách. Len buďte opatrný, pokiaľ ich budete zdieľať cez smsky alebo chat na sociálnych sietiach - určite chcete, aby to všetko zostalo súkromnou záležitosťou, že áno?

Býk (21. apríl - 21. máj)

Býci, tento mesiac sa toho vo vašom živote bude diať naozaj veľa, ale medzi tým všetkým by ste si mali nechať nejaký priestor pre váš sexuálny život. Koniec koncov, tiež máte nejaké potreby, pokiaľ viete, o čom sa tu bavíme (určite áno). Presúvanie Venuše na Mars bude pre vás veľmi priaznivou udalosťou. To so sebou nesie totiž romantickú atmosféru a príležitosť k randeniu. Akonáhle sa Jupiter, planéta šťastia, presunie do Škorpióna, naženie to ľudí do vášho života. Budete na naraz cítiť naozaj sexy, a to nezostane bez povšimnutia. Novolunie 9. októbra znásobí vaše vibrácie, tak to nepremrhajte! Pokiaľ ste doteraz hľadali ospravedlnenie, aby ste mohli minúť hriešne peniaze na nové spodné prádlo alebo erotickú hračku, hurá do toho!

Blíženci (22. máj - 21. jún)

V októbri budete mať nutkanie trochu zlepšiť váš byt, urobiť ho naozaj skvelým a verte, že je preto dôvod! Pokiaľ ste single, privediete si tento mesiac do bytu niekoho nového a budete chcieť, aby to tam vyzeralo úžasne. Ak ste so svojím partnerom v dlhodobom vzťahu, donúťte ho, aby sa do upratovania tiež trochu zapojil. Môžete to vziať ako zábavu a pripraviť mu veľa rôznych podnetov, ktoré neskôr využijete v spálni. Mimochodom, upratovanie bytu nebude mať efekt iba na to, že to tam bude vyzerať dobre, ale privedie i niečo nové do vášho sexuálneho života. Kto nechce byť príjemne zaneprázdnený na krásnych, jemných a hebkých obliečkach? Úplnok 5. októbra vo vás prebudí túžbu upustiť trochu pary a odreagovať sa. A nie je lepšie odreagovanie, než to v posteli vo dvojici...

Rak (22. jún - 22. júl)

Rutina je súčasťou života každého človeka, ale občas je potreba s tým trochu niečo urobiť. Skúste nejaké skvelé nové polohy alebo miesto, na ktorom ste to nikdy nerobili. Vonku to už teraz na jeseň nepôjde, ale čo si trochu zatopiť v aute? Skúšanie nových vecí bude tento mesiac skrátka neskutočne sexy a je úplne jedno, či to budete robiť so svojím stálym partnerom alebo novým. Jupiter, planéta šťastia, sa dostáva do vašeho spojeneckého vodného znamenia Škorpióna a rozširuje vaše romantické možnosti. Pokiaľ ste bez partnera a chceli by ste stretnúť niekoho nového, teraz je ten pravý čas na to, aby ste vyrazili niekam von. Ste vo vzťahu, budete so svojím partnerom pri sexe vytvárať oveľa hlbšie a intímnejšie prepojenie, aké ste ešte nikdy nemali.

Lev (23. júl - 22. august)

Ako bolo povedané, Jupiter sa tento mesiac presúva do Škorpióna a to vo vás vyvoláva všetky druhy hlbokých a sexy pocitov. Budete mať veľmi divoké sexuálne sny a možno sa pristihnete, ako fantazírujete o svojom ex v najdivokejších momentoch. Tieto malé sny prinášajú niečo z vášho podvedomia, čo musíte riešiť. Naozaj chcete, aby váš partner bol v posteli skôr ako Christian Gray alebo to bolo len niečo náhodné, čo sa objavilo vo vašej mysli? Zamyslite sa poriadne nás svojimi snami a nad tým, čo pre vás znamenajú, či sa v nich náhodou neodrážajú vaše tajné túžby a priania. Posledných 10 dní v mesiaci pre vás bude znamenať predovšetkým obdobie, v ktorom sa budete zbavovať rôznych vecí a predovšetkým ľudí, ktorých vo svojom živote už nechcete. Milenec, ktorého máte len tak pre prípad núdze alebo sexuálny partner, ktorý vás len zneužíva? Vy sami najlepšie viete, kto to je. Hovorte - to je jediná možnosť, ako dostať, to čo chcete.

Jaký je váš horoskop na říjen?

Panna (23. august - 22. september)

Venuša, planéta vzťahov a Mars, planéta energie, sa v tomto mesiaci spojuje vo vašom znamení Panny - a to je pre váš sexuálny život úžasné. Ucítite laser zameraný priamo na vaše túžby: viete, čo chcete a tiež zariadite, aby sa to stalo skutočnosťou! Nejako vylepšíte vzhľad svojho tela a budete vyzerať naozaj dobre! Ľudia si toho budú všímať. Pokiaľ ste momentálne bez partnera, mali by ste zbystriť, pretože môžete naraziť na niekoho, kto vás dostane oveľa rýchlejšie, ako si myslíte. A rovnako tak to platí i o vašich túžbach - táto osoba vám pomôže sa veľmi rýchlo dopracovať k ich splneniu. A ak už máte nejakého stáleho partnera alebo nie, jedno je isté - vaše nové sebavedomie vás dostane až ku krásnym sexuálnym hrátkam, ktoré vo vás zanechajú viac než spokojnosť.

Váhy (23. september - 23. október)

Váhy, i na vás bude mať presúvanie Venuše a Marsu svoj dopad a ten sa bude týkať tajomstva. Možno máte nejaký sexuálny románik, o ktorom ste nepovedali nikomu zo svojich priateľov alebo snívate o nejakej sexuálnej praktike, polohe alebo vyskúšaní hračky, o ktorom ste ale nikdy svojmu partenrovy nepovedali. Tento mesiac budete pripravený sa s tým zdôveriť. Pokiaľ ste single a premýšľate, či prebieha nejaká chemická reakcia medzi vami a niekým, kto vám padol do oka, choďte to už zistiť! A pokiaľ partnera máte, mali by ste spolu okolo 14. októbra vyraziť niekam na výlet, pretože Venuša presúva vaše znamenie a vy sa vďaka tomu budete cítiť a vyzerať úžasne.

Škorpión (24. október - 22. november)

Jupiter, planéte šťastia a príležitostí, prichádza do vašeho znamenia a to znamená, že sa môžete tešiť! Budú totiž nasledovať všetky druhy dobrých vecí. Naraz váš sex appeal raketovo vyletí do výšin ( a áno, naozaj to ide očividne do výšin). Budete mať pocit, že dokážete lepšie znášať sami seba a dokážete sa pozrieť ľuďom do oči -  a táto zmyselnosť a sebavedomie sa vám v posteli naozaj vyplatí, čaká vás skvelý čas strávený práve tam. Mars, vaša vládnuca planéta, sa presúva 22. októbra do znamenia Váh, čo zapríčiní, že sa budete cítiť neodolateľne. Všetky tieto prvky vám tento mesiac pomôžu sa pripojiť k novej a hlbšej úrovni sexu, takže si naplánujte nejaký pomalý a zmyselný sex, pretože ten si teraz budete veľa užívať.

Strelec (23. november - 21. december)

Strelci, najradšej by ste mali všetko... A tento mesiac sa vám to splní! Vďaka úplnku 5. októbra budete úplne na roztrhanie. Budete sa snažiť, aby ste robili to, čo chcú vaši priatelia, ale i to, po čom prahne váš sexuálny partner. Dobrou správou je, že sa nemusíte roztrhnúť, pretože vy to zvládnete oboje, akurát pritom musíte byť trochu kreatívny (rýchlovka pred párty?). Vaši priatelia budú hrať veľkú rolu ohľadom vášho milostného života. Pokiaľ ste single, stretnete niekoho zaujímavého, keď pôjdete von zo svojimi priateľmi. Máte vzťah, naplánujte pár večerov, alebo double rande so svojimi kamarátmi. Až prídete domov, budete mať dostatok času na to, aby ste boli sami doma. A nebojte sa, vezmite si z toho obaja maximum.

Kozorožec (22. december - 20. január)

Už nejakú dobu premýšľate o tom, že by ste si dali pauzu, Kozorožci, a tento mesiac s tým určite nič nerobte. Váš partner vás prinúti, aby ste si vzali jesennú dovolenku a ísť niekam na pekné miesto, či už do tepla alebo do krásnych jesenných hôr. Ide o to, aby ste vypli, tak mu nehovorte nie. Navyše sex o tejto dovolenke bude zasa o kúsok lepší ako inokedy. Úplnok 5. októbra vo vás bude prebudzovať túžby sa uspokojiť, tak to urobte tak, aby ste boli čo najviac spokojný. Sami? Erotickou hračkou? Alebo orálnym sexom od partnera? A pokiaľ partnera nemáte, nemusíte zúfať, pretože narazíte na niekoho nového, vďaka svojmu kamarátovi z práce. Z obednej prestávky sa tak stane oveľa, oveľa viac.

Vodnár (21. január - 20. február)

Venuša a Mars pre vás znamenajú jedno, Vodnári:sex! Budete mať sex neustále v hlave, ale to nie je zlá vec. Budete o ňom premýšľať, hovoriť a jednať podľa vašich impulzov, čo spôsobí, že sa behom tohoto procesu pekne sexuálne uspokojíte. Pokiaľ ste vo vzťahu, tak vy aj váš partner sa asi budete cítiť až skoro nútení vyskúšať niečo nové a trochu peprné. Nebojte sa a urobte to, život je krátky. Ak ste bez partnera, nebude tento stav trvať dlho. Vaše hľadanie partnera pre sexuálne hrátky skončia, pretože niekoho, koho poznáte, je veľmi ochotný a schopný uspokojiť všetky vaše potreby. Určite by ste sa nechceli pripraviť o také zážitky, že nie?!

Ryby (21. február - 20. marec)

Rovnako ako pre Vodnárov, i pre vás Ryby, znamená presúvanie Venuše a Marsu jednu vec: sexuálnu intimitu. A to si píšte, že nejakú zažijete a nie jednu. Pokiaľ ste vo vzťahu, budete mať veľa príležitosti pre pomalý, zmyselný sex. Pokiaľ však nie ste v nejakom vážnom vzťahu, zistíte, že sa pozeráte, ako intímne chcete byť s osobou, ktorá vám iba zohrieva posteľ. Chcete do toho dať naozaj všetko alebo to chcete nechať tak, ako to bolo doteraz? Nenechajte sa týmito myšlienkami ale veľmi viazať, pretože potom na novolunie 19. októbra sa budete chcieť zbaviť všetkých obmedzení a robiť všetko po svojom, a to v posteli, tak aj mimo nej.

Užívajte si október plný sexu a pokiaľ chcete niekoho na hranie v posteli, stačí sa zaregistrovať na online erotickej zoznamke a skúsiť šťastie tam.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.