Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na november 2018

6.november 2018
Sex horoskop na november 2018

Jeseň sa v novembri už naozaj bude hlásiť o slovo. Veľa ľudí na jeseň upadá do sezónnej depresie. Ale viete, čo by vám mohlo pomôcť? Trocha sa odreagovať sexom! Ako na tom budete v novembri v sexuálnom a milostnom živote? Stretnete niekoho a budete si užívať vášnivé chvíľky v posteli? Prečítajte si horoskop na tento mesiac...

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčastnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

November začíname pekne veterným počasím. Okrem vetru sa budú pohybovať rýchlo aj planéty, a to pre vás znamená, že tento mesiac bude pekne hektický. Ako by nestačilo predvianočné šialenstvo, zháňanie darčekov pečenie koláčov, výzdoba, upratovanie, ale ešte k tomu aj váš sexuálny život na tom nebude o nič lepšie. Budú vás čakať pády a vzostupy.

Najprv sa Jupiter presunie 8. novembra do Kozorožca a zostane v ňom skoro celý rok. Pocítite jeho vplyv celý rok - bude vás inšpirovať k cestovaniu, učeniu a radi sa budete dozvedať viac o sexuálnom živote (tiež zistíte, že máte na určité veci svoj názor). Urán sa 6. novembra dostane do retrogradnej fázy a vstúpi do znamenia Baran. Vďaka tomu budete chcieť byť sami sebou, čo je nepochybne správne, ale dokáže to nachystať aj pomerne ťažké situácié.

Keď sa Mars dostane 15. novembra do znamenia Ryby, silne pocítite svoju intuíciú. Občas proste len viete, že viete, že? Ak vás trápili vzťahové problémy, je možné, že sa znovu objavia okolo 16. novembra. 15. novembra sa totiž Merkúr dostáva do retrogradnej fázy a bude vás nútiť prehodnotiť niektoré veci. Ste so svojím vzťahom naozaj spokojný, alebo by sa našlo niečo, čo by chcelo zmeniť? Nebojte sa porozprávať o svojích potrebách. Nebude to ale všetko tento mesiac len vážne. Spln 23. novembra pre vás pripravý divokú atmosféru, tak sa nebojte si vychutnať svoje fantázie. Skúste sa ale trochu kontrolovať okolo 26. novembra, to sa totiž Slnko spojí s Jupiterom a vy budete mať tendenciu všetko preháňať. Samozrejme, mali by ste myslieť aj na následky, ktoré môžu nastať, ale čoho je veľa... Mesiac zakončíte silnou túžbou pre zlepšenie komunikácie vo vašom sexuálnom živote.

Zaujíma vás, čo ďalšie prinesie november konkrétne pre vaše znamenie v oblasti sexu a milostného života? Tak si ho vyhľadajte nižšie a prečítajte si to.

Baran (21. marec - 20. apríl)

November vás hneď z jeho začiatku nakopne chuťou cestovať, ktorá bude zapríčinená Jupiterom v Kozorožcovi. Neváhajte a začnite si plánovať dovolenku a je jedno, či jesennú, zimnú alebo až na ďalší rok, ale verte, že bude stáť za to, užijete si na nej veľa sexu! Sex budete mať totiž v mysli neustále. Okolo obdobia mesačného novu, ktoré bude 7. novembra, budete premýšľať nad tým, že by ste si rádi niekoho našli, ku komu by ste mali blízko. Urán sa 6. novembra dostane do vášho znamenia a vy začnete prehodnocovať svoj sexuálny život. Dostávate všetko čo chcete? Keď sa Mars, vaša vládnuca planéta, presunie 15. novembra do znamenia Ryby, pocítite vibrácie na duši. Bude sa vám ponúkať veľa potencionálnych partnerov. Nebojte sa počúvnuť váš inštinkt, ale majte na pamäti, že sa romantické záujmy môžu premeniť v niečo viac, na čo ešte nieste pripravení. Slnko v Kozorožcovi 22. novembra vo vás prebudí túžbu byť stredobodom pozornosti na nejakej párty. Tancovanie na stole? Prečo nie, keď si to poriadne užijete. Okolo splnu, ktorý sa bude konať 23. novembra, si dajte pozor na to, aby ste si nebrali zbytočne veľa. Budete mať totiž toľko možnosti, že nebudete vedieť čo s nimi. Popremýšľajte na tým v kľude a nehrnte sa do všetkého.

Býk (21. apríl - 21. máj)

Z hlboka sa nadýchnite,Býky. Urobte si chvíľku pokoja, odpočinte si, než vyrazíte za novými píležitosťami, ktoré rozvíria váš sexuálny život. V nove 7. novembra stretnete pár nových ľudí a budete s nimi zvažovať partnerstvo. Aké partnerstvo? Nechajte sa prekvapiť. V tomto období si tak isto pamätajte, že kľúčom je kompromis. Aký to pre nás bude mať následok, keď túto debatu vyhrajete? To uvidíte, ale určite je to niečo, na čo by ste sa mali zamerať. Keď sa Venuša 16. novembra, vaša vladnúca planéta, zmení z retrogradného stavu na priamy, mal by váš sexuálny život prebiehať ľahko. Tak isto stretnete niekoho s rovnakou osobnosťou ako ste vy a zaskórujete. 16. novembra sa ešte Merkúr stane retrográdnym a vy budete mať plnú hlavu sexu. Tento víkend berte ako skvelú príležitosť vyraziť si niekam so svojím partnerom a... však vy viete čo.

Blíženci (22. máj - 21. jún)

Blíženci, ak ste v súčastnosti single a radi by ste si našli partnera, tak verte, že tento mesiac bude pre vás ako stvorený. Ponúkne sa vám totiť veľa možností a budete si môcť vybrať. Pokiaľ ste vo vzťahu, tak nezabudnite na komunikáciu, ktorá bude kľúčom k mnohým situáciám prevažne okolo polovici mesiaca. Nebojte sa prehovoriť, pokiaľ váš vzťah zasahuje do vašej práce, ak už ako obmedzenie schopnosti pracovať alebo nejak inak. 13. novembra, keď bude prebiehať spln, budete obklopený ľuďmi so silnými názormi a nápadmi. Samozrejme sa môžete držať aj tích svojích, ale mali by ste mať otvorenú myseľ a vypočuť aj tie iné. Otvoriť sa niečomu novému by pre vás mohla byť tá správna cesta, vďaka ktorej spoznáte nepoznané a prežijete úžasné veci.

Rak (22. jún - 22. júl)

Spln 7. novembra pre vás bude znamenať milostné aférky. Nebojte sa ponoriť do niečoho nového a vzrušujúceho. Keď sa 6. novembra presunie Urán do Barana, rozvíri sa vo vás bojová nálada. Nebudete sa báť svojmu sexualnému partnerovi vykresliť svoje myšlienky, obzvlásť v prípade, že sa vám niečo nepáči a chceli by ste to napraviť. Venuša, planéta lásky, vzťahov a krásy, zmení svoj smer 16. novembra z retrogradného na priamy. Budete mať nutkanie upraviť svoju izbu, aby vyzerala lepšie ako obvykle. Až budete spokojní, budete mať príležitosť si nájsť niekoho, kto by to ocenil, komu by ste mohli túto miestnosť ukázať. A zrovna takíchto ľudí budete v tú chvíľu priťahovať. Využijete to? Je to len na vás.

Lev (23. júl - 22. august)

Okolo 7. novembra sa budete musieť zamerať na kompromisy, Levi. 8. novembra sa Jupiter presunie do Strelca, čo veľmi oceníte pretože to prinesie do vášho milostného života viac lásky, zábavy a pozitivity. Ak ste bez partnera, tak je práve táto doba tá najvhodnejšia, aby ste vyrazili von a stretli novích ľudí. Môže to viesť k niečomu novému a veľmi vzrušujúcemu. Približne v polovici mesiaca si budete užívať skvelý, vášnivý sex. Oddajte sa tomu, inak na to môžte zabudnúť. A takúto energiu naozaj nechcete nechať odísť nevyužitú. Spln 23. novembra sa bude nachádzať vo vašej sfére romantiky a priateľov. Bude po vás pokukovať nejaký kamarát. Popremýšľajte o tom, či je to naozaj to, čo by ste mali urobiť...

Co vás čeká v průběhu listopadu 2018 v sexuálním a milostném životě?

Panna (23. august - 23. september)

Nech už ste v akomkoľvek vzťahu, budete okolo 8. novembra premýšľať o ďalšom kroku. Možno to pre vás bude znamenať vážny vzťah, nasťahovanie sa k sebe, zásnuby alebo plánovanie potomka. Spln 23. novembra bude zvýrazňovať priestor medzi vašou prácou a milostným životom. Je všetko v rovnováhe? Ak máte akékoľvek pochybnosti, urobte potrebné zmeny. Keď sa Mars dostane 15. novembra do znamenia Rýb, budete sa cítiť motivovaný k tomu, aby ste dali do svojho sexuálneho života trochu energie. Najdite na dne šuflíku nejaké to sexy spodné prádlo (a pokiaľ nemáte, tak ho nakúpte) a zveďte svojho partnera alebo vyrazte niekam von, spoznajte pár ľudí a jeden z nich bude neskôr môcť vaše pekné spodné prádlo oceniť. Budete prekvapený tým, na koho narazíte.

Váhy (23. september - 23. október)

Venuša, planéta lásky, vzťahov a krásy, sa začne pohybovať priamym smerom, a vďaka tomu sa začnú veci vo vašom milostnom živote konečne hýbať. Príde vám, že ste v poslednej dobe vo vašom vzťahu uviazli a nikam ste sa neposúvali? Nebojte, to sa zmení. Jupiter sa 8. novembra presunie do znamenia Strelec a vy vďaka tomu dosiahnete v "posteľovej komunikácií" ďalší level, čo je pre vás jediné dobré a bude vám to otvárať nové možnosti. Povedzte svojmu partnerovi svoje priania a on vám ich určite splní. 16. novembra sa Merkúr stane retrogradným vo vašej sfére komunikácie. Nadviaže s vámi kontakt váš ex, o ktorom ste už nejakú dobu nepočuli. Postupujte veľmi opatrne, pretože by to nemuselo mať dobré následky...

Škorpión ( 22. október - 22. november)

Škorpióni, Mars sa presúva do vašej sféry milostných aférok. To pre vás bude znamenať, že sa vo vašom milostnom živote objaví inšpirácia a snaha (a nebude pri tom vôbec záležať na tom, či ste v dlhodobom vzťahu, alebo máte trebárs len kamaráta s výhodami). V tomto období sa vyplatí investovať do novej erotickej hračky. Keď sa Venuši zmení 16. novembra smer z retrogradného na priamy, budete pripravený na premenu svojích fantázií v realitu. Na konci mesiaca budete mať neodolateľnú túžbu sa s niekym intimne spojiť, takže vás bude čakať pekne sexy víkend. Užijete si ho plnými dúškami, trochu odreagovania vám naozaj nezaškodí. Mimochodom, ak budete čokoľvek chcieť, nebojte sa si o to povedať. Je veľká pravdepodobnosť, že to dostanete.

Strelec (23. november - 21. december)

Jasne, Strelci, niekedy môže byť sex a romantika vážna vec, ale tento mesiac tomu tak nebude, odrazte sa od toho. Keď sa Urán dostane 6. novembra do znamenia Baran, objaví sa vo vás iskra, ktorá z vás bude robiť dobrého spoločníka. Budete pripravení užívať si zábavú a nič viac. A ak ste si v poslednej dobe zábavu vo svojom dlhodobom vzťahu alebo milostnoom živote vôbec neužívali, tak je naozaj na čase to zmeniť. Keď sa Jupiter 8. novembra presunie do vášho znamenia, bude to pre vás predstavovať nové príležitosti. Sami budete musieť prísť na to, aké to pre vás práve bude - možno sa bude jednať o človeka, s ktorým budete flirtovať, možno o novú sexuálnu polohu, alebo trebárs aj o novú erotickú hračku, ktorú chcete už nejakú dobu vyskúšať. Nech už je to čokoľvek, choďte do toho.

Kozorožec (22. december - 20. január)

Kozorožci, trošičku flirtujete so svojím kamarátom, že? Naozaj to ale chcete posunúť ďalej? Urobte si chvíľku a zamyslite sa pred tým, než začnete konať. Inak by sa vám to mohlo vypomstiť. Keď sa Mars dostane 15. novembra do znamenia Ryby, budete potrebovať trochu vylepšiť spôsob, akým so svojím partnerom komunikujete v posteli. Už skôr ste hovorili svojmu partnerovi, čo v posteli chcete, ale povedali ste to dostatočne jasno? Pochopil, čo chcete a ako to chcete? Pokiaľ nie, je na čase zmeniť taktiku. Ste single? Tak si do kalendára vyznačte dátum 16. november, kde by ste vďaka svojej práci mohli stretnúť niekoho zaujímavého, s ktorým by ste to mohli premeniť v niečo viac. V čo konkrétne, to už bude na vás.

Vodnár (21. január - 20. február)

Vodnári, čarovať s peniazmi a láskou môže byť naozaj ťažké. Obzvlásť to pocítite tento mesiac. Okolo 15. novembra sa Mars dostane do vašej sféry peňazí, a preto v túto dobu porozprávajte o tom, čo vás trápi. Venuša 16. novembra mení svoj smer z retrogradného na priamy. To pre vás bude skvelá príležitosť, aby ste si vyrazili niekam so svojím partnerom. Ak v súčastnosti svojho partnera nemáte, možete nejakého stretnúť práve na takéjto ceste, ktorú absolvujete. Spln 23. novembra zapáli iskru romantiky, ktorú ste v poslednej dobe v živote iba postrádali. Dajte si teda záležať na tom, aby to stálo za to, a nezabudnite na sviečky, kvetiny a všetko, čo vám alebo vášmu partnerovi príde romantické. Vodnári bez partnera sa môžu tešiť na nové možnosti, ktoré sa objavia ku koncu mesiaca.

Ryby (21. február - 20. marec)

Ryby, Venuša 16. novembra mení svoj smer z retrogradného na priamy, a to pre vás bude znamenať jednú vec - budete mať nutkanie zdieľať svoje nápady. To určite nebude zlé, pretože sa budete môcť dostať k sexualným experimentom, ktorý ide inokedy stranou. Podeľte sa s čímkoľvek, čo máte na srdci a v mysli alebo o čom už nejakú dobu fantazírujete. Ak ste bez partnera, niekto vás bude chcieť dať dokopy s kamarátom. Dajte tomu šancu, môže sa z toho vykľuť niečo väčšiého, než si myslíte. Keď sa Neptún vyberie 24. novembra priamym smerom (tak isto ako Venuša 16.), budete si pripadať so svojím partnerom skvelo synchronizovány. Využite to a užite si ako najlepšie budete vedieť.

November nemusí znamenať iba sychravé počasie. Skúste ho trochu nažhaviť. Pokiaľ vám niekto na také hry chýba, tak sa skúste zaregistrovať na sex zoznamke a nájdete tam partnera, s ktorým si v posteli budete rozumieť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.