Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na marec 2018

8.marec 2018
Sex horoskop na marec 2018

Sex horoskop na marec je tu! Hovorí sa "marec, za kachle vlezieme". Teraz ide o to, či sa za nimi budete schovávať sami, alebo či tam budete vystrájať s niekým ďalším. Dozviete sa to, keď si prečítate horoskop pre svoje znamenie.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálne astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Cítite sa v marci nadržaní? Ak áno, tak vedzte, že nie ste sami, ale že sa takto cíti doslova celý vesmír! Jupiter planéta expanzie, sa stane 8. marca retrográdním v znamení Škorpióna, čo bude vyvolávať naozaj intenzívne sexuálne vibrácie. Zrazu budete mať pocit, že by ste si chceli užívať 24 hodín 7 dní v týždni, či už máte partnera, alebo nie. Ak sa vám zdalo, že vaša erotická pomôcka poslednú dobu nefunguje tak, ako by mala, kúpte novú a nepozerajte pritom na peniaze. Dôležitý bude výsledný efekt.

Tiež sa vám môže stať, že budete zhovorčiví ohľadom svojich sexuálnych fantázií, ktoré ste dovtedy držali pod pokrievkou. Nemusíte sa báť s nimi zveriť, pretože váš partner ich prijme veľmi dobre. Mars, planéta akcie, vstúpi 17. marca do znamenia Kozorožca, čo zvýši váš sex drive. To nemusí byť vyložene len o sexe, pretože na konci mesiaca spln v znamení Váh spôsobí dobré vibrácie ohľadom partnerských vzťahov a rovnováhy. Mali by ste zistiť, či sa vo vašom milostnom živote nachádza rovnováha v tom, že si obaja rovnako dávate a rovnako prijímate. Neplatí to len pre veci odohrávajúce sa v spálni, ale aj pre tých mimo nej.

Zaujíma vás, čo konkrétne vaše znamenie bude tento mesiac prežívať v oblasti sexuálneho života? Čítajte ďalej.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Na začiatku mesiaca budete spontánni a budete chcieť skúšať nové veci. Prečo by ste si nemohli zahrať na chorých a užiť si nedeľu v posteli so svojím partnerom? Ak ste single, urobte to rovnako, najskôr si ale nájdite nejakého sex partnera. Keď pôjdete do baru a bude tam niekto zaujímavý, choďte k nemu a porozprávajte sa s ním. Ak budete mať totiž odvahu urobiť viac ako všetci ostatní, dostane vás to oveľa ďalej, než si myslíte. Spln v znamení Váh na konci mesiaca vytvára čas, v ktorom sa ukáže, čo vo vašom sexuálnom živote funguje a čo nie. Mali by ste do neho zahrnúť nejaké nové pohyby alebo potrebujete s partnerom len trochu vypnúť? Iba vy viete správnu odpoveď.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Marec pre vás znamená predovšetkým spojenie, Býci. Môžete opäť zaregistrovať nejakú starú lásku, obzvlášť okolo 17. marca, kedy Mars, planéta akcie, sa dostáva do Kozorožca. Premýšľajte o tom, či je to to, čo chcete. Tento mesiac budete tiež pociťovať silnú túžbu vytvárať hlbšie spojenie s vaším partnerom, a to ako v posteli, tak všeobecne. Aj keď tomu môže pomôcť stráviť nejaký čas spolu sami, neváhajte ísť na dvojité rande s ďalším párom, môže to pre vás oboch byť naozaj inšpirujúce. Ak ste single, vedzte, že práve teraz ste pripravení niekoho stretnúť. Môže sa to stať skôr, než to budete čakať. Jar prichádza a s ním sa budú prebúdzať všetky organizmy a možno aj orgazmy.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci, vesmír si bude pohrávať s tým, aká energia bude panovať. Kamarátska alebo milenecká? Ak v súčasnosti žiadneho partnera nemáte, môžete stretnúť nejakého kamaráta a váš vzťah sa môže posunúť oveľa ďalej. Ste vo vzťahu? So svojím partnerom sa vytvoríte hlbší kamarátsky vzťah, než ste mali doteraz. Samozrejme, môžete to stále poriadne rozbehnúť v posteli, ale zároveň vám bude vyhovovať aj spoločné pozeranie na váš obľúbený seriál a budete sa pritom cítiť naozaj príjemne. Mars, planéta akcie, sa dostáva 17. marca do znamenia Kozorožca, a vďaka tomu budete so svojim partnerom vytvárať kompromisy. Zariaďte si to tak, aby bola výhra na oboch stranách a vztiahnite to predovšetkým na sexuálne stránku svojho života.

Rak (22. júna - 22. júla)

Tento mesiac budete cítiť veľkú vášeň, Raci. 8. marca sa Jupiter stane retrográdním a navyše vstúpi do vašej sféry romantiky a lásky, čo vzbúri všetky intenzívny (po) city. Čo vás naozaj vzrušuje? A dostávate to? Ak nie, nie je dôvod, prečo by ste nemali. Chce to ale nejakú akciu. Mars, planéta akcie a motivácie, sa 17. marca dostane do znamenia Kozorožca, a práve vďaka tomu vás budú ostatní ľudia inšpirovať k tomu, aby ste niečo robili. Áno, váš kamarát alebo kamarátka sa síce až moc vychvaľovali, že skúsili niečo nové v sexe, ale to vy predsa môžete tiež, no nie? Ak ste nezadaní, skúste sa chodiť baviť viac, než máte vo zvyku, obzvlášť potom od polovice mesiaca. Zrazu bude okolo vás veľa ľudí, ktorí by si s vami radi vyrazili.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, v marci sa vám bude dohromady miešať veľa emócií a vaša intuícia bude super presná. Vesmír chce, aby ste ju počúvali, snaží sa vám totiž niečo napovedať. Začnete sa na svoje potreby zameriavať oveľa viac, než je u vás obvyklé. Dostávate v posteli to, čo chcete? Ak nie, ako môžete zariadiť to, aby to tak bolo? Keď sa Mars dostane 17. marca do Kozorožca, bude to ešte viac zdôrazňovať potrebu zamerať sa sám na seba. Ak máte partnera, začnete premýšľať o tom, čo od neho chcete a čo by sa dalo zlepšiť. Mimochodom, marec pre vás predstavuje skvelú dobu na cestovanie. Uniknutie od stresu môže byť presne to, čo vy a váš náprotivok potrebujete. Chýba vám partner, budete mať veľa príležitostí si nejakého nájsť. Najskôr by ste sa ale mali uistiť, že to je naozaj to, čo chcete.

Čo vás čaká v prvých jarných mesiacoch

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Začiatok mesiaca pre vás, Panny, bude v znamení partnerských vzťahov. Pristihnete sa, ako budete často premýšľať o tom, či vás váš partner podporuje, uspokojuje vaše túžby a vás celkovo. Ak vo vzťahu nie ste, potom je marec skvelým mesiacom na to, aby ste to zmenili, obzvlášť potom od 17. marca. Vyrazte si von a akonáhle na niekoho narazíte, ihneď budete vedieť, či to má cenu, alebo nie. Nebojte sa urobiť prvý krok, len vďaka tomu budete totiž úspešní. Nezáleží na tom, či si chcete užiť len rýchlovku alebo chcete dlhodobý vzťah. Mimochodom, mali by ste sa v priebehu mesiaca trochu šetriť a nabíjať baterky, pretože na konci mesiaca sa budete cítiť naozaj veľmi nadržaní a budete s tým chcieť niečo urobiť.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Pracujete naozaj tvrdo, Váhy, a práve to je dôvod, prečo už konečne potrebujete nejaký odpočinok. Budete naozaj v pokušení vziať si v piatok 16. marca, deň pred dňom svätého Patrika, voľno a stráviť ho so svojím partnerom. Budete mať chuť ho stráviť pomalým tempom, ráno sa len váľať v posteli a maznať sa pred tým, než sa pustíte do niečoho náročnejšieho a namáhavejšieho. Je veľmi pravdepodobné, že tento mesiac privítate niekoho nového vo svojom dome. Možno je čas spoznať partnerových rodičov? Ste single? Merkúr sa stane retrográdním vo vašej sfére partnerstva 22. marca, vďaka čomu budete premýšľať nad tým, čo by ste od vzťahu vlastne chceli. V priebehu mesiaca sa môže objaviť niekto z minulosti, kto napraví vašu zlú spoločnú komunikáciu alebo vzťahy. A práve to môže viesť k naozaj veľa zaujímavým veciam ...

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, Jupiter sa stane retrográdním vo vašom znamení 8. marca, a to vám prinesie jeden pocit - budete chcieť všetko. A vedzte, že to tiež dostanete. V posteli sa budete cítiť naozaj veľmi sebavedomí a váš partner to bude milovať! Spln na začiatku mesiaca bude zvýrazňovať predovšetkým vzťahovú rovinu, ktorá bude vytvárať pekné, romantické vibrácie. Tak zapáľte sviečky a choďte na to. Chýba vám nejaký ten vzťah, budete mať veľa príležitostí nejaký začať. Ľudia budú priťahovaní vaším sebavedomím. Vďaka novoluní 17. marca budete premýšľať, ako hlboko chcete ísť do nejakého vzťahu. Aj keď v nejakom vzťahu ste, budete premýšľať o tom, ako vážny ho vlastne chcete. Víkend 17. a 18. marca budú skvelými príležitosťami, aby ste začali niečo nové. Čo si treba zaobstarať novú erotickú hračku?

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Novoluní 17. marca bude vo vašej sfére peňazí, teda by ste sa mali zamerať na to, o čom dlho premýšľate, že by ste si to kúpili, ale ešte ste to neurobili. Nepokukovali ste náhodou po nejakom spodnom prádle nejakej slávnej značky? Prečo si ho nedopriať? V posteli vám to rozhodne zaručí nový sexi náboj. Keď sa Slnko dostane 20. marca do Barana, budete mať chuť sa len tak zbaliť so svojím partnerom, niekam vypadnúť a len si užívať. Merkúr bude v retrográdnóm štádiu 22. marca vo vašej sfére priateľstva a vy budete premýšľať, koľko partnerov dokážete mať naraz. Ak sa jedná o váš prípad a je toho na vás už moc, popremýšľajte o tom dôkladne, pretože už je možná na čase niekoho z nich odstrihnúť. Navyše sa niekto z vašej minulosti môže objaviť na obzore, a to by mohlo byť tiež zaujímavé.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

V marci to bude veľa o dávaní a prijímaní rôznych informácií, Kozorožci. Je to dobrá príležitosť k tomu, aby ste si so svojím partnerom urobili čas, pozvite ho do spálne a porozprávajte sa o svojich najtajnejších fantáziách. Povedie to k veľmi horúcim veciam. Mars sa 17. marca dostane do vášho znamenia, a vďaka tomu sa budete cítiť plní energie. Práve teraz bude čas na to, aby ste vyskúšali tie najťažšie polohy, na ktoré ste doteraz nemali odvahu. Na novoluní 17. marca budete cítiť potrebu hovoriť otvorene - a tiež by ste to tak mali urobiť, inak by váš sexuálny partner nemusel pochopiť, čo naozaj chcete.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Začiatok mesiaca vás naštartuje takú zvláštnou energiou, Vodnári, ale nie je nutné sa obávať, nejedná sa o nič, čo by neprešlo. Mars sa 17. marca bude presúvať do Kozorožca, znamenie, ktoré je pred vami, a vďaka tomu sa budete cítiť trochu oslabení. Podporuje vás naozaj váš partner? Kľúčom je komunikácia - nebojte sa vyjadriť svoje pocity. Spln vo Váhach na konci mesiaca bude zdôrazňovať vašu fantáziu a sny. Vytiahnite kostým, sexy šaty alebo spodnú bielizeň, čo sa vám váľa niekde vzadu v skrini nevyužité. Je na čase, aby ste chmúrnu náladu zo začiatku mesiaca prelomili. Ak ste single, stretnete niekoho a budete mať pocit, že sa od neho môžete veľa naučiť. Choďte do toho, pretože to môže zmeniť váš život viac, než si myslíte.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Spln v Panne naštartuje váš mesiac a budete sa cítiť vo vašom milostnom živote usadení. Či ste, alebo nie ste vo vzťahu, budete sa cítiť dobre a spokojní s tým, ako to teraz je. Keď sa Jupier 8. marca dostane do retrográdneho štádia, začnete premýšľať, čo vášmu životu dáva váš partner. Cítite sa vďaka nemu uväznení? Vyzýva vás nejako v posteli? Takéto otázky počujete vo svojej hlave. Ak s ním nie ste po sexuálnej stránke spokojní, je na čase, aby ste mu to povedali. Nemáte žiadneho partnera naplánujte si tento mesiac víkend s ostatnými dievčatami / chlapcami. V jeho priebehu na niekoho narazíte. Marec bude zakončený splnom vo Váhach, vďaka čomu sa začnete zameriavať na vzťahy. Budete chcieť tento čas stráviť s niekým, na kom vám záleží. Niekto na váľanie sa u seriálov a odpočívanie?

Užívajte si žeravého marca, aj keď vonku ešte mrzne a padá sneh. Využite toho a zababušte sa k televízii so svojím posteľovým kamarátom - mužomženou alebo napríklad vibrátorom.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.