Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na júl 2018

10.júl 2018
Sex horoskop na júl 2018

Prvý mesiac tohtoročných prázdnin si naozaj užijete! A ako? No sexuálne! Ste zvedaví, čo vás v júli v sexe čaká? Prečítajte si to v dnešnom sex horoskope.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Pred týždňom a pol sme privítali leto, a hoci sa prejavovalo väčšinou zamračenou oblohou, teraz už si užívame slnko! A slnečný bude aj váš sexuálny život. Čo všetko v ňom a v milostných vzťahoch zažijete, vám prezradí dnešný horoskop.

10. júla sa Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, presunie do Panny, vďaka čomu budete viac vyberaví. Pristihnete sa, ako dvíhate obočie nad niečím, čo by ste normálne nechali plávať a nevadilo by vám to. Trochu o tom popremýšľajte - naozaj tak veľmi záleží na tom, že si váš partner neobliekol svoju najsexi bielizeň, keď sa vás snažia zvádzať? Jupiter planéta premýšľania a expanzie, sa tiež 10. júla bude presúvať, ale do Škorpióna. Čo budete chcieť? Všetko! Budete si vedieť v posteli povedať o to, čo naozaj chcete. A tiež nájdete cestu, vďaka ktorej to aj dostanete.

V júli, konkrétne 13. júla, bude prebiehať zatmenie Slnka, ktoré bude síce viditeľné iba v Antarktíde, južnej Austrálii a na juhu Nového Zélandu, ale vplyv bude mať na celú Zem. Budete prahnúť po emocionálnej blízkosti. Urobte si čas na maznanie v posteli pred tým, ako pôjdete spať.

A na čo ďalšie sa podľa jednotlivých znamení môžete v júli tešiť?

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, v prvej polovici mesiaca budete chcieť byť vo vedení vy. Sami si rozhodnete, čo v posteli chcete a nechcete robiť. Budete si aj sami diktovať, ako by malo vyzerať vaše rande. Je síce skvelé, že budete takto presne vedieť, čo chcete, ale pamätajte pritom tiež na to, že by ste mali poznať názor vášho partnera a podľa toho sa tiež riadiť. Ak to neurobíte, mohlo by to celé zlyhať. Ak nie ste vo vzťahu, prvý víkend mesiaca alebo celý jeho počiatok si môžete všimnúť, že sa vám budú ponúkať vhodné príležitosti na randenie a na konci mesiaca naopak žiadne. Preto využite všetky príležitosti, ktoré budú v nedohľadne, napríklad pozvánky na párty od kamarátov a podobne, môžete tam naraziť na niekoho zaujímavého.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, mesiac pre vás začne naozaj drsne, čo sa týka sexu, ale nebojte, veci sa začnú hýbať, a to približne okolo 10 júla, kedy sa Venuša presúva do znamenia Panny. Ak ste single, práve teraz je najvhodnejší čas, aby ste sa poobzerali po niekom novom. Choďte na miesta, na ktoré normálne nechodíte (či už sa jedná o bar, reštauráciu, miesto v prírode, park alebo napríklad kúpalisko) a pozrite sa, či by sa tam niekto nenašiel. Ak ste vo vzťahu, pravdepodobne vám prvý týždeň v mesiaci bude najlepšie doma v pohodlí so svojím partnerom. Hneď potom ale budete mať silné nutkanie niekam vypadnúť a hrať sa. Vezmite so sebou svojho partnera, pretože všetky dobrodružstvá, ktorá vonku zažijete, sa môžu premietnuť ako vášeň potom, čo dorazíte domov. To stojí za to!

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Začiatok mesiaca vás nakopne vďaka Venuši, planéty lásky a peňazí, ktorá so sebou prinesie dobré komunikačné schopnosti, ktoré využijete so svojím partnerom. Nedržte sa späť a otvorene hovorte o tom, čo v posteli funguje a čo nefunguje. Ak v súčasnosti partnera nemáte, potom popremýšľajte o tom, čo by ste vlastne chceli. Mal by to byť len nejaký románik alebo niečo viac? Až sa k nejakému dostanete, uistite sa, že beriete na vedomie, čo si myslí aj tá druhá osoba. Keď sa sebe navzájom otvoríte, zvyšujú sa šanca, že sa váš sexuálny život dostane na úplne inú úroveň (a samozrejme myslíme tú vyššiu). Po prvom týždni budete mať tendenciu sa skôr zdržiavať doma, takže si naplánujte nejaký oddych pri televízii alebo pri vašich spoločných obľúbených seriálov.

Rak (22. júna - 22. júla)

Váš ďalší skvelý sex zažijete cubidup, Raci! Niekto, koho vídate v podstate každý deň, to dokáže v posteli pekne rozbaliť, tak majte oči dokorán, až nabudúce navštívite svoju obľúbenú kaviareň alebo treba budete prechádzať okolo nejakej kancelárie v práci. A teraz aj niečo pre tých, ktorí sú vo vzťahu: vďaka Jupiterovi, ktorý sa presunie do sféry romantiky, bude váš sex úplne iný, plný nehy, romantiky, sviečok a tak ďalej. Potom okolo konca mesiaca budete mať chuť skúsiť v posteli niečo nové, čo to bude? Nebojte sa experimentovať, vesmír vám bude naklonený a pomôže vám.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Single Levy, mali by ste vyraziť niekam von. Vesmír vysiela jasné signály, že stretnete niekoho nového v párty atmosfére. Nebojte do toho ísť s niekým, koho ste stretli na bare a sám sa vám predstavil. A tiež nejaký váš milenec z minulosti, s ktorým sa momentálne priatelíte, bude mať záujem začať znova ... Vezmite to na vedomie a premýšľajte o tom, či sa chcete znova vydať rovnakou cestou, alebo ako to urobiť, aby vám to klapalo. Zatmenie Slnka 27. júla bude vytvárať silné romantické vibrácie, takže ak máte partnera, vezmite ho ho na nejaké romantické miesto skôr, než sa všetko zase dostane do normálnych koľají. Bola by škoda to nevyužiť.

Čo vás čaká v júli v oblasti mileneckých a sexuálnych vzťahov?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, priatelia pre vás robia veľa vecí a tento mesiac vám pomôžu dostať sa do vášho života nejakú akciu. Na návšteve kamarátovho domu narazíte na vášho budúceho kamaráta, s ktorým si budete veľmi rozumieť v posteli. Rozhodne teda hovorte áno, až sa vás niekto spýta, či prídete na jeho párty alebo oslavu. Ak ste vo vzťahu, budete premýšľať o tom, či práve tento partner má všetko, čo od partnera očakávate. Je vaša vízia rovnaká ako realita? Keď sa 10. júla Venuša presunie do Panny, vytvorí sa perfektné energia, ktorá vám umožní si povedať, čo v posteli chcete. A aleboje, tiež to dostanete!

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

V júli pocítite silné vibrácie týkajúce sa priateľstva, ktoré vám budú zasahovať do milostného života. Váhy bez partnera budú možno prekvapení, pretože nejaký kamarát bude chcieť viac než len kamarátstvo. Váhy s partnerom potom prehĺbia svoje spoločné kamarátstvo, čo vôbec nie je na škodu. Tento mesiac pred svojím okolím budete niečo utajovať. Možno sa bude jednať o nového milenca, o ktorom nechcete, aby sa dozvedeli, pretože na to ešte nie ste pripravení, alebo skrátka sa už nebudete chcieť zverovať úplne s každou informáciou svojho sexuálneho života. Či už to bude akokoľvek, máte na to úplne právo. Zatmenie Slnka, ktoré prebehne 27. júla, prinesie vibrácie plné romantiky a zábavy, tak si naplánujte víkend na nejakom novom mieste, kde si to užijete presne podľa svojich predstáv. Nebudete to ľutovať.

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, nebojte sa tento mesiac niekam vyraziť a stretnúť nových ľudí. Ak ste single, možno sa ukáže, že jeden z vašich nových kamarátov by mohol byť aj vaším potencionálnym milencom. Ak ste vo vzťahu, možno zistíte, že vy a váš partner máte každý iný názor na to, ako pristupovať k niektorým veciam v sexe. Nenechajte to zájsť tak ďaleko, aby z toho vznikla hádka. Spoločne sa nad problémom viac zamyslite a dôjdete k riešeniu, s ktorým budete obaja spokojní. Okolo 27. júla (zatmenie Slnka) budete veľmi premýšľať o nápadoch, ktoré sa budú týkať vášho milostného a sexuálneho života. Nebojte sa o nich porozprávať nahlas, ale zároveň myslite na to, že partner môže mať iný názor.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Pripravte sa, Strelci, je to tu! V júli sa bude zatmenie Slnka nachádzať vo vašej sfére sexu a zmyselnosti, čo z neho pre vás robí ten najhorúcejší mesiac roka. Budete na sex myslieť 24 hodín 7 dní v týždni. Nebojte sa všetky tieto vaše denné sny previesť do reality, až budete konečne s partnerom na chvíľu sami. Rovnako tak bude skvelý nápad naplánovať víkend niekde mimo vaše miesto bydliska, bude to veľa sexy víkend. Strelci, ktorí sú bez partnera, by si mali zaobstarať nejakú erotickú hračku, po ktorej už nejakú dobu pokukujú, pretože to rozhodne nebudú premrhané peniaze! Tiež sa po dlhej dobe spojíte s niektorým z vašich bývalých milencov, ktorý sa pred nejakou dobou odsťahoval, a práve to môže viesť k niečomu veľmi zaujímavému ...

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Poslednú dobu sa to vonku celkom žhaví, čím to bude? Nebude to vami, Kozorožci? Popravde je to tak, že Slnko v Levovi vytvára túto žeravú atmosféru. Mali by ste to využiť tak, že budete čas v posteli tráviť s niekým špeciálnym ... alebo aspoň dostatočne dobrým. Ak ste single, pripravte sa na nejakú naozajstnú akciu. Ľudia v znamení Kozorožca, ktorí majú vzťah na diaľku, zažijú horúci sex po telefóne. Zatmenie Slnka vyzdvihuje vašu sféru sexuality a sexu a vy budete nekonečne dlho premýšľať o tom, či ste si už splnili všetky svoje túžby a priania. Ak nie, je na čase konať (alebo prehovoriť). Súčasťou toho bude aj premýšľanie nad tým, aké tieto priania vlastne sú. Čo konkrétne by ste chceli skúsiť alebo čo vám chýba?

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, vyzeráte dobre, cítite sa dobre a ľudia si toho začnú čoskoro všímať. Venuša, planéta lásky a peňazí, sa tento mesiac nachádza vo vašom opačnom znamení, takže si vás ľudia budú všímať oveľa viac ako obvykle. Na začiatku mesiaca budete stretávať veľa nových ľudí, ale zamerajte sa predovšetkým na dobu po prvom týždni. Ak máte nejakého sexuálneho partnera, potom začnite rozmýšľať nad tým, kam s ním vlastne smerujete. Ako veľmi času s ním chcete tráviť a aká je realita? Je to len o sexe alebo je to niečo viac? Nebojte sa túto tému nadhodiť a trochu ho prediskutovať, pretože keď to neurobíte, bude vás to trápiť, pretože nebudete vedieť, na čom ste. Aj Vodnári s partnerom sa budú baviť o spoločnej budúcnosti, konkrétne o tej sexuálnej.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Mesiac začnete zatmením Slnka v Rakovi vo sfére romantiky, čo bude vytvárať pekný, uspokojivý a upokojujúci pocit vo vašom milostnom živote. Bavíte sa a ohľadom vášho sexuálneho života nemáte žiadne obavy. Uchovajte si tieto pocity, pretože nevydržia navždy. Stále si ale môžete tú jazdu užívať, kým máte tú možnosť. Ak ste single, teraz v júli je vhodná doba na to stretnúť niekoho nového a urobiť to naozaj pekne romanticky. Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, sa tento mesiac nachádza vo vašom opačnom znamení, čo bude vytvárať zaujímavou energu, kedy si budete užívať prítomnosť ostatných ľudí, a to v spálni, ale aj mimo nej.

Nezabudnite si v júli užívať sex a a spoznávať nových ľudí. Vyrazte na kúpalisko alebo si zaflirtujte na dovolenke. Ak ste hanbliví a chcete sa poznávať skôr online, navštívte erotickú zoznamku a zoznámte sa na nej.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.