Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na február 2017

9.február 2017
Sex horoskop na február 2017

S novým mesiacom prichádza aj nový horoskop, tentoraz na mesiac február. Čo zažijete v milostnom živote? Nájdite si svoje znamenie a zistite to ihneď...

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Predtým než si zaobstaráte na svoje super romantické rande na Valentína nejaké pekné spodné prádlo z cukríkov (alebo rovnako nadšene budete plánovať svoju anti-valentínsku párty), mali by ste vedieť, že tento február nebude až zas tak plný lásky ako obvykle.

Venuša, planéta lásky a romantiky, totiž bude čoskoro v retrográdnom štádiu (znamená to spätný pohyb; zo Zeme Venuša vyzerá, že ide opačným smerom, ale je to dané len rýchlosťou pohybu oboch planét a ich priblížením). Preto budete trochu zvolňovat a prehodnocovať svoj milostný život. Aj tak si ale môžete nechať svoje sladké prekvapenie v podobe jedlej bielizne na niekedy inokedy.

Okrem toho, že trochu spomalíme v milostnom živote, môže vás február prekvapiť aj nejakými impulzívnymi momentami - napríklad šialené nakupovanie erotických hračiek alebo rande s mužom či ženou, s ktorými by ste nikdy inak nechodili. Kým sa vaša nádrž lásky nebude zdať tak plná ako obvykle, za čo môžete poďakovať práve Venuši, presne v túto chvíľu popremýšľajte o svojom vzťahu, čo v ňom funguje a čo naopak veľmi nie. Nech urobíte čokoľvek, hlavnou myšlienkou tohto mesiaca je vo všetkom nasledovať svoje srdce.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Venuša tento mesiac prevezme vaše znamenie a urobí z februára obrovskú príležitosť pre zlepšenie vášho sexuálneho života. Máte radi, keď ste zamilovaní, ale nie ste pripravení na to, aby vám niekto vykĺzol z postele namiesto toho, aby sa o vás staral aj ďalej... Kľúč k úspechu tkvie v komunikácii s partnerom. Dajte mu najavo, že sa chcete cítiť výnimoční a milovaní alebo zoberte veci do vlastných rúk a nastavte laťku sami. Urobte príjemnú bublinkovú kúpeľ pre vás oboch s pohárom šampanského alebo si oblečte nejakú peknú spodnú bielizeň, kedy vás druhý jednoducho bude musieť pochváliť, keď vás v ňom uvidí. Nezadaní môžu zamieriť do obchodu pre nejakú tú erotickú hračku, po ktorej už nejakú dobu pokukujú... Ani chlap sa nemusí hanbiť si nejakú zaobstarať.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Po väčšinu mesiaca budete mať v mysli len sex a ak sa vám ho nedostane dostatok, budete o ňom fantazírovať. Aj keď by bolo zaujímavé si to skúsiť na nejakom novom mieste, najradšej budete tento mesiac doma so svojim kamarátom (s výhodami). Mimochodom, túlenie sa tiež počíta ako predohra, tak skúste nejaký film, ktorý vás bude spoločne baviť, oddýchnite si od denného stereotypu a uvidíte, kam vás to dostane... Už teraz môžeme povedať, že sa rozhodne nebudete nudiť.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Vždy je dôležité byť vypočutý, ale tento mesiac vás bude extra rozpaľovať skutočnosť, že vás váš partner naozaj počúva. Ale nemáme na mysli rozprávanie o tom, čo ste dnes robili. Hviezdy hovoria, že vás bude uspokojovať to, že vášho partnera zaujímajú vaše hlboké myšlienky. Vytvorte si pevnejšie puto so svojím partnerom alebo priateľstvo so ženou/mužom, s ktorým spíte. Rozhodne nebudete ľutovať a ešte budete profitovať. Ak budete mať pocit, že máte puto aj inak, než len skrze posteľ, váš sex bude o to lepší.

Rak (22. júna - 22. júla)

Vieme, že to väčšinou nie ste vy, Raci, kto urobí prvý krok, ale február je tu na to, aby ste skúsili niečo nové. Zistite, či ten pekný kamarát/kamarátka vášho kolegu by sa k vám nechcel pripojiť na obed. Alebo aspoň dajte nejaké náznaky a signály, aby sa on spýtal vás. Môže vás to doviesť oveľa ďalej, než si myslíte. Ak ste momentálne vo vzťahu, možno máte poslednou dobou pocit, že ste to len vy, kto vynakladá nejaké úsilie vo vašom sexuálnom živote. Dajte partnerovi jemne najavo, že občas je aj príjemnejšie dávať, než stále len prijímať...

Lev (23. júla - 22. augusta)

Zatmenie mesiaca sa vo februári nachádza v Levovi, takže sa pripútajte, bude to jazda! Teraz je najlepší čas na to, aby ste vo svojom sexuálnom živote trochu zariskovali. Pravdepodobne viete, ku komu zájsť, keď chcete sex, ale je na čase uniknúť rutine a zapracovať na niečom novom. Skúste napríklad nejaké nové pozície alebo urobte svoje obľúbené sexuálne pozície ešte horúcejšie. Odmena bude stáť za to. Zmenu scenára môžete dostať ešte na vyššiu úroveň. Skúste romantický výlet na predĺžený víkend, ak si to môžete dovoliť. Ak ste sami, skúste randiť trochu ďalej než tam, kde zvyčajne. Vzťahy na diaľku sú na jednu stranu vzrušujúce už len samy o sebe a navyše je nepravdepodobné, že by váš vysnívaný partner bol váš sused...

Ako ste na tom vo februári vy?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Je veľmi ťažké vás Panny udržať spokojné, ale tento mesiac dosiahnete všetkého, na čo máte chuť. Február pre vás predstavuje veľmi zaneprázdnený mesiac - ako v spálni, tak mimo nej. Váš partner si začne žiadať viac nežnosti v podobe bozkávania a dotýkania. Skúste dať prednosť sexu pred prácou a uvidíte, čo to s vami urobí. Je na čase, aby ste si užili vlastnú zmyselnosť, ale buďte si vedomí toho, že budete musieť udržať rovnováhu medzi sexuálnym životom a všetkým ostatným. Keď sa vám to podarí, bude to pre vás naozaj krásny mesiac.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

V sexe si každý rád vyberá a február vám prinesie takéhoto rozhodovania hromadu. Každý z vás bude chcieť kúsok a dokonca sa budete môcť pristihnúť, že žongluje s termínmi vašich schôdzok. Oceňte individualitu každého, kto vám skríži cestu a pripomeňte si, že nikto nemusí byť dokonalý, aby vás dostatočne uspokojil. Ak už v nejakom vzťahu ste, nájdite si voľný večer na pekné spoločné rande, hoci váš život môže byť poslednou dobou trochu šialený. Keď si urobíte trochu času jeden na druhého, naladíte sa na rovnakú vlnu a budete sa na to môcť konečne poriadne vrhnúť ...

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Škorpióni, je čas, aby ste sa pohli z miesta. Váš milostný život je plný možností a celý február sa ponúka k tomu, aby ste si rozmysleli, čo chcete ďalej. Ak ste si v poslednej dobe písali na internete s niekým novým, pozvite ho na rande, aby ste sa mohli reálne vidieť - hviezdy hovoria, že váše rozhodnutie to uskutočniť sa oplatí. Celý tento mesiac budete veľmi zaneprázdnení, či už láskou, prácou alebo čímkoľvek iným. Nezabudnite ale na svojho partnera. Zaraďte do vašej rutiny nejaké pekné chvíľky, aj keby to malo byť len túlenie a maznanie sa 10 minút pred tým, než zaspíte. Prinesie vám to do vzťahu len samé pozitíva v dlhodobom horizonte.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Február môžete nazývať svojím mesiacom, Strelci. Budete si užívať oveľa viac zábavy bez zbytočnej drámy než ktokoľvek iný, tak toho riadne využite! Vezmite svojho partnera na malý výlet alebo si ho aspoň naplánujte. Prekypujete ideálnou energiou na to, aby ste trochu odbočili zo svojho stereotypu. Ak hľadáte niekoho na občasné užívanie si, zmeňte miesto hľadania. Navštívte bar, v ktorom ste nikdy neboli alebo párty vášho nového známeho. Môžete tam stretnúť lásku svojho života alebo aspoň niekoho, kto vás bude vážne obdivovať v posteli.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Iste, že chcete, aby atmosféra pri sexe bola po celý čas vzrušujúca, ale nemusíte do toho vložiť balík peňazí. Vyhnite sa pokušeniu utrácať veľké množstvo peňazí kvôli darčekom na Valentína, akurát vás to vystresuje. Omnoho väčšieho uspokojenia dosiahnete, keď si so sebou privediete tento mesiac niekoho domov. Skúste navštíviť párty, aby ste mohli stretnúť nového partnera alebo ak máte nejakého, uvarte mu výbornú večeru pred tým, než si spolu pôjdete užívať, romantická atmosféra vás rozpáli. Navyše vám pomôže skutočnosť, že sa doma cítite naozaj dobre.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Síce to robíte vždy, ale vo februári je obzvlášť dôležité, aby ste si povedali, čo naozaj chcete. A keď to poviete svojmu partnerovi, bude váš sex oveľa uspokojivejší. A ak tieto veci nepríjme a nedopraje vám ich, možno to nie je ten pravý na dlhodobejší vzťah. Možno, že sa medzi svojimi priateľmi a priateľmi s výhodami nebudete tento mesiac cítiť veľmi dobre, ale neriešte, čo si ostatní myslia a robte si, čo chcete.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Pre svojho partnera budete chcieť na Valentína urobiť maximum, ale nestresujte sa a nepremýšľajte, či je to pre neho naozaj dostatočné. Je, verte nám. Celý mesiac budete v sexuálnom živote tak nejako plávať. Váš partner pravdepodobne skúša vašu trpezlivosť mimo spálne, ale skúste to prežiť a veci sa zase dostanú späť do normálnych koľají. Dosiahnete tým viac, než si myslíte. Ak hľadáte niekoho nového, buďte trpezliví a nehrňte sa do vzťahu hneď s prvou osobou, aj keď tá príležitosť tu bude. Radšej najskôr vyskúšajte pár potenciálnych partnerov a počkajte, s ktorým si najlepšie sadnete.

Február je krátky mesiac, tak na nič nečakajte a upravte svoj sexuálny a milostný život tak, aby ste boli spokojní. A ak vám stále niekto chýba, skúste sex zoznamku, nech v posteli nemusíte spať sami...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.