Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na august 2018

2.august 2018
Sex horoskop na august 2018

Polovica prázdnin je za nami, ale veľa letných dní ešte pred nami. Čo konkrétneho vás počas nich bude čakať vo vašich intímnych životoch? Prečítajte si sex horoskop na mesiac august a budete vedieť, na čo sa pripraviť.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálne astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Do augusta vstupujeme s veľmi horúcimi dňami a rovnako žeravé to bude aj vo vašej spálni, o to sa vesmír postará. Mars sa na začiatku mesiaca bude nachádzať vo Vodnárovi, Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, bude oproti tomu 6. augusta prechádzať do znamenia Váh. Ďalej bude 11. augusta prebiehať zatmenie Slnka v Levovi a aj to bude mať efekt na váš sexuálny život. Budete sa venovať tomu, čo sa vám páči a budete toho chcieť mať dostatok. Neuspokojíte sa s málom.

Tento mesiac vás ale čaká ešte oveľa viac, záleží len na tom, aké ste znamenie. Vyhľadajte si nižšie to svoje a ihneď sa dozviete, na čo sa môžete počas augusta tešiť.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Tento mesiac sa vo vašej sfére romantiky bude nachádzať novolunie a dokonca aj zatmenie Slnka. To pre vás bude znamenať absolútnu výhru v oblasti lásky a milostných vzťahov. Keď práve nebudete zaneprázdnení milostnými hrami, budete premýšľať nad tým, čo vás robí šťastných. Popremýšľajte - prežívate teraz tú správnu, vyváženú kombináciu randenia, romantiky a sexu? Ak nie, je na čase s tým niečo urobiť. Ak ste v súčasnej dobe v dlhodobom vzťahu, budete v pokušení trochu s vecami v ňom zatriasť a užiť si trochu zábavy. Môžete vyskúšať napríklad nejaké nové polohy, ale je to na vás, čo vaša myseľ vymyslí zaujímavého. 6. augusta sa Venuša premiestni do znamení Váh a vy k sebe budete priťahovať ľudí. Nebuďte prekvapení, ak vám sexy barista/baristka, s ktorými ste flirtovali, kúpi jednu rundu. Zatmenie Slnka, ktoré sa uskutoční 11. augusta, vyvolá vlnu veľkej energie, ktorá bude vhodná pre randenie. Využite to naplno.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, Jupiter sa tento mesiac bude nachádzať vo vašej siedmej sfére vzťahov. To znamená, že sa nemusíte o nič moc starať a budete si len užívať svoj vzťah. Rovnako ale budete opakovane premýšľať nad pozitívami a negatívami, ktorá poslednú dobu prežívate, a tiež nad tým, čo pre vás znamenajú. Ako chcete, aby to ďalej pokračovalo s osobou, s ktorou sa momentálne vídate? Aký je váš (spoločný) cieľ? A čo pre vás znamená táto osoba všeobecne? Je to niekto, s kým by ste sa chceli pustiť do dlhodobého vzťahu alebo s ním plánujete stráviť skôr len nasledujúcich pár dní? Ak hľadáte v súčasnej dobe nejakého partnera, mali by ste sa mať na pozore pred ľuďmi, ktorí majú v priebehu dňa nejaký tajný program. V posteli by si od vás mohli vziať oveľa viac, než by vám opätovali. A to sa nikomu nepáči. Ak to nechcete tiež zažiť, vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vám budú za každú cenu tajiť, čo počas dňa robia.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

6. augusta sa bude Venuša nachádzať v znamení Váh, a to vás bude nútiť nebrať veci ohľadom lásky a zamilovanosti veľmi vážne. Skrátka choďte na rande, bavte sa a nemyslite na to, že sa hneď musíte viazať. Mars, planéta akcie, sa bude 12. augusta nachádzať v Kozorožcovi vo vašej sfére sexuality. Budete mať oveľa silnejší sex drive ako obvykle, takže vyrazte niekam von a hľadajte niekoho, s kým toho využijete naplno. Myslite ale pritom na to, že váš partner to možno nebude mať rovnako, a preto nečakajte, že bude mať chuť na sex 24 hodín 7 dní v týždni ako vy. Na tieto prípady by ste mali mať nabitú svoju obľúbenú erotickú pomôcku.

Rak (22. júna - 22. júla)

Na začiatku mesiaca to bude veľa o vašom bývaní. Ak ste čerstvo v novom vzťahu, budete mať pokušenie vziať svojho nového milého k sebe domov. Ak ste vo vzťahu trochu dlhšie, budete uvažovať o nasťahovaní sa k sebe. Myslíte, že je na to už ten správny čas? Ak sa tak rozhodnete a začnete sa spolu usadzovať, zistíte, že to je oveľa horúcejšie a viac sexy, než ste si mysleli. 7. augusta sa Urán stane retrográdním a vy sa budete musieť mať na pozore: Niekto, s kým budete flirtovať, vás bude mať skôr za kamaráta než za potenciálneho partnera. A nielen to. Akonáhle veci začnú byť o trochu ťažšie než jednoduché, daná osoba radšej zmizne. Spln 26. augusta pre vás vytvára skvelý vášnivý víkend. Rozhodne by ste túto príležitosť nemali premrhať! Jedná sa o koniec prázdnin, takže možno aj vaša posledná príležitosť užiť si letnú lásku ...

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, je na čase, aby ste začali byť trochu sebeckí. A nebojte, nebude na tom nič zlé. Merkúr bude poriadnu časť mesiaca tráviť vo vašom znamení a vďaka tomu sa budete sústrediť predovšetkým na seba a na to, čo sa práve odohráva vo vašom milostnom živote. Máte radi vzťah, v ktorom momentálne ste, alebo je medzi vami až veľa rozdielov? Riaďte sa svojou intuíciou, tá vás nesklame. Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, sa bude nachádzať vo vašej sfére komunikácie, takže sa nebojte prehovoriť o tom, čo sa vám v posteli páči a čo rozhodne nie. A aj keď máte "povolené" byť tento mesiac sebeckí, nezabudnite načúvať aj svojmu partnerovi, pretože to je tiež veľmi dôležité. Keď sa vaše názory budú líšiť, vždy sa dá zhodnúť na nejakom kompromise. Pôjde vám to ľahko, pomôže vám Venuša.

Čo prežijete v sexuálnom a milostnom živote v priebehu augusta 2018

Panna (23. augusta - 22. septembra)

12. augusta sa Mars objaví vo vašej sfére randenia, zábavy a užívania si života, čo je naozaj skvelá trojka pre váš milostný život. Poslednú dobu ste boli veľa zaneprázdnení svojou prácou a teraz je už konečne čas na to, aby ste sa trochu začali zaoberať aj tým, čo sa deje vo vašej spálni. Ak ste single, niekto, kto je nejako spojený s vašou prácou, po vás pokukuje. Ak ste vo vzťahu, nezabudnite si vyhradiť čas aj na zábavu. Bude to mať oveľa väčší vplyv na váš sexuálny život, než si myslíte. Spln, ktorý nastane 26. augusta, vás bude nútiť hľadať tú správnu rovnováhu medzi tým, čo chcete vy a čo chce váš partner. Nebojte sa robiť kompromisy, ale vždy sa tiež uistite, že dostanete to, čo chcete, aby ste neprišli skrátka.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váhy, v oblasti lásky k vám prichádzajú skvelé veci. Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, sa 6. augusta presunie do vášho znamenia a prinesie so sebou skvelú a sexy energiu. Zrazu budete priťahovať toľko ľudí, že ani nebudete vedieť, čo s nimi robiť (robte to, čo uznáte za vhodné). Vyzeráte dobre a cítite sa úžasne a to sa bude premietať aj do vášho sexuálneho života - budete zažívať lepší sex. Mars sa bude nachádzať vo vašej sfére randenia, čo bude vytvárať silnú energiu. Vďaka tomu budete chcieť s novými ľuďmi (alebo s človekom) ísť na rande. Tiež si všimnite jednej veci - niekto mladší než vy o vás bude mať veľký záujem. Určite sa nebojte do toho ísť. Budú vás čakať len samé pozitíva ...

Škorpión (24. október - 22. november)

Budete mať v hlave minulosť a viniť za to môžete Mars. Táto planéta akcia so sebou prinesie staré spomienky na vaše predošlé vzťahy - tie dobré, zlé, ale aj tie úplne príšerné. Vy sami ale najlepšie viete, že ste sa z minulosti poučili, takže na tom nejako nelipnite. 6. augusta sa Venuša presunie do vašej sféry tajných milostných afér. Niekto pre vás niečo bude mať a vy by ste mali postupovať opatrne. Spln 26. augusta bude vo vašom živote zdôrazňovať romantiku, ale pozor, očakávajte ju v priateľskom vzťahu! Ak ste s partnerom v dlhodobom vzťahu, potom očakávajte, že sa spolu oveľa viac a hlbším spôsobom prepojíte. Ak ste single, potom o tomto víkende (24. - 26. augusta) stretnete niekoho výnimočného, ​​tak si tú príležitosť nenechajte prekĺznuť medzi prstami.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Keď sa 6. augusta dostane Venuša do znamení Váh, bude sa nachádzať vo vašej sfére kamarátstvo a priateľstvo. Ak sa zrovna s niekým novým vídate, bude sa to vyvíjať pre vás príjemným spôsobom. Budete sa s ním cítiť skvele. Ak máte partnera už dlhšiu dobu, potom pocítite vibrácie, vďaka ktorým sa budete cítiť, že ste jeden druhému najlepším kamarátom. Zároveň spolu ale budete chcieť vykonávať veľa nemravností. Ak žiadneho partnera nemáte, možno stretnete niekoho na nejaké umelecké podujatia, takže neváhajte ísť so svojim kamarátom na vernisáž, na ktorú sa vás snaží dotiahnuť. Mohli by ste sa tam dobre baviť a celé by to mohlo skončiť úplne inak, než ste si pôvodne predstavovali.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Na začiatku augusta si nebudete všímať ničoho zvláštneho, bude úplne normálny a všetko bude v poriadku. V polovici mesiaca sa ale všetko premení. A bude to žeravá zmena. Keď budete mať chuť si dať dole oblečenie a zostať len tak nahí, tak to proste urobte. Rovnako bude horúco. Okolo 13. augusta vám Mars bude posielať veľmi jasnú správu o tom, že sa nemôžete postarať o potreby druhých, kým neuspokojíte tie svoje. Nebojte sa o tom pohovoriť so svojím sexuálnym partnerom, vytýčte nejaké hranice a hovorte aj o tom, čo si v posteli prajete. Vďaka Slnku v Panne 23. augusta pôjde všetko, čo sa týka vášho sexuálneho života, hladko. Ešte k tomu prispeje spln 26. augusta, vďaka ktorému budete mať chuť vyraziť so svojím partnerom niekam na výlet. Verte, že si ho pekne užijete.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Keď sa Venuša 6. augusta dostane do znamení Váh, otvárajú sa vám dvere, aby ste stretli niekoho, kto rád cestuje. Neváhajte a vydajte sa s ním na cestu. Vzťahy vám môžu v tento mesiac naozaj otvoriť oči, Vodnári. Budete o nich premýšľať rozhodne viackrát ako raz. Keď sa ale niekto naozaj zaujímavý bude nachádzať vo vašej blízkosti, rozhodne to spoznáte. Ku koncu mesiaca sa Merkúr stane retrográdním vo vašom opačnom znamení a vďaka tomu zažijete veľa dobrých konverzácií s vaším partnerom. Slnko sa dostane 23. augusta do Panny do vašej sféry zdieľanie s druhými, čo bude vytvárať veľmi zmyselnú energiu. Tento víkend potom bude skvelou príležitosťou pre poznanie niekoho nového alebo pre to, aby ste sa k niekomu dostali bližšie.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Venuša, planéta vzťahov, lásky a peňazí, sa bude v prvých dňoch mesiaca nachádzať vo vašom opačnom znamení. Vďaka tomu si ľudia okolo vás všimnú, ako ste úžasní. Akonáhle sa Venuša 6. augusta dostane do znamení Váh, budete premýšľať, či dostávate od svojho partnera rovnako, ako mu dávate. Nebudete nad tým ale musieť premýšľať moc dlho. Vesmír vám ku koncu mesiaca ponúkne naozaj sexi energiu, vďaka ktorej sa budete cítiť úplne spokojní so svojím telom. Tento skvelý pocit budete chcieť zdieľať s niekým ďalším. Kto to bude? To už vesmír nechá na vás.

Užívajte si leto spoločne s partnerom plnými dúškami! A ak ste single a chcete si užívať sex aj napriek tomu, nie je nič jednoduchšie, než si nájsť partnera na sex na online erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.