Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na apríl 2024

16.apríl 2024
Sex horoskop na apríl 2024

Čo si pre vás prichystal štvrtý, aprílový mesiac roku 2024 v oblasti sexu, vzťahov a lásky? To sa dozviete v našom sex horoskope, ktorý napovie, čo sa môže odohrať vo vašom milostnom živote, či už ste momentálne zadaní, alebo nezadaní.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

"Ak máte pocit, že vás Amorov šíp tento mesiac trochu zahltil, nezúfajte! Merkúr, planéta komunikácie, tento rok v apríli povinie po oblohe a prinesie so sebou vzrušujúce a zmyselné nové spojenia, nápady a rozhovory," hovorí Donna Page.

Tento mesiac sa všetko deje rýchlo, najmä pokiaľ ide o romantické vzťahy. Pokiaľ ste nezadaní, môže to znamenať hojnosť nápadníkov, ale platí to aj pre všetkých zadaných. V každom vzťahu je kľúčová komunikácia, a tak využite tento čas na to, aby ste si urobili jasno a povedali svojmu partnerovi či partnerom, čo chcete.

"Tohtoročný apríl je astrologicky silný mesiac, ktorý prináša nové začiatky a vzrušujúcu energiu do milostného života každého znamenia zverokruhu. Či už ste slobodní, v páre alebo niekde medzi tým, očakávajte rýchle zmeny a nečakané nové príležitosti vo svojom milostnom živote," hovorí Donna Page.

Poďakovať za to môžete planétam, ktoré majú napilno. Apríl začína retrográdnym Merkúrom, planétou komunikácie, ktorý môže od 1. do 24. apríla spôsobiť problémy v komunikácii. Dbajte na to, aby ste sa vyjadrovali jasne vo všetkých oblastiach, najmä pokiaľ ide o to, čo chcete v živote a v láske. „Keď sa Merkúr pohybuje veľmi rýchlo, môžeme mať veľa myšlienok,“ hovorí Page. "Svet nás zahlcuje informáciami a správami a jediné, čo naša myseľ dokáže, je skákať medzi nimi."

Až budete tento mesiac skákať medzi týmito myšlienkami, nápadmi, a dokonca aj zamilovanosťou, nezabudnite, že zdieľanie toho, čo máte na mysli (a vo svojom srdci), je kľúčové.

Tento mesiac je o akcii, najmä preto, že Venuša, planéta lásky, sa rýchlo pohybuje ohnivým Baranom, čo sa zhoduje so zatmením Slnka 8. apríla. Mesiac zakončí zmyselná nota so splnom v hlbokomyseľnom Škorpiónovi. "Bude to naozaj intenzívne obdobie. Okolo 23. bude na každého pôsobiť sexuálna, zmyselná energia," hovorí Page.

Zaujíma vás, čo to všetko znamená pre vaše znamenie? Prečítajte si sex horoskop na apríl 2024 a zistite, čo vás čaká v oblasti milostných vzťahov.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Zadaní: Pokiaľ sa vám zdá, že je to u vás doma stereotyp a nuda, bude tento mesiac ideálnou dobou na to, aby ste s tým niečo urobili. Usporiadajte večierok alebo naplánujte zábavné rande pre seba a svojho milého. Trocha romantiky a pozornosti je presne to, čo potrebujete, aby ste v sebe opäť našli iskru. V apríli je všetko o úprimnosti medzi vami a vaším partnerom, aj keď to môže byť bolestivé. Je možné, že ste v poslednej dobe zametali veci pod koberec alebo ignorovali nejaké väčšie, rysujúce sa problémy v prospech toho, aby ste si užili. Tento mesiac je však vhodný na to, aby ste sa k týmto problémom postavili čelom. Prijmite zraniteľnosť a otvorene sa podeľte o svoje potreby; vaša autenticita len posilní vaše puto, ak ste so správnou osobou. Spln 23. apríla potom osvetlí hlbšiu intimitu vo vašom vzťahu. Oprite sa do nej a dovoľte partnerovi, aby vás skutočne videl zo všetkých strán.

Nezadaní: Tento mesiac môžete mať pocit, že niekto vzal váš život do svojich rúk a poriadne s ním zatriasol. V tomto období sa mrknite do neznáma a vyhľadajte všetkých nových ľudí alebo romantické príležitosti, ktoré sa vám v tomto období veľkých zmien môžu naskytnúť. Uistite sa, že ste tento mesiac v spoločnosti alebo sa zaregistrujte na erotickú zoznamku, aj keď ste sa tomu doteraz vyhýbali. Malé zmeny vo vašej rutine môžu viesť k veľkým výsledkom vo vašom milostnom živote, Barani! Nezabudnite však byť sami sebou. Ak sa chcete s niekým spojiť a vytvoriť vzťah, ktorý vydrží, musíte byť ochotní byť úprimní, zraniteľní a jasne komunikovať. Pokiaľ do vzťahu vložíte seba a svoje srdce, pravdepodobne budete odmenení naozajstnou romantikou.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Zadaní: V apríli si doprajte dobrodružstvo a kvalitne strávený čas, Býci! Ak máte pocit, že sa s partnerom v poslednej dobe správate ako spolubývajúci, je na čase urobiť zmenu. Aj keď zladiť rozvrhy môže byť ťažké, uprednostnite svoj vzťah, intimitu a hlboké spojenie, ktoré zdieľate, aby ste mohli ako pár ďalej rásť. Ak môžete, vyrazte na romantický výlet len vy dvaja, aby ste to medzi vami poriadne rozprúdili (napríklad okolo splnu 23. apríla?). Oslávte úspechy toho druhého a urobte si čas na to, aby ste si naozaj užili spoločnosť toho druhého. To umožní lepšiu komunikáciu a viac sladkých romantických chvíľ, po ktorých túžite.

Nezadaní: Kľúčom k úspechu bude tento mesiac dobrodružný a otvorený prístup k vzťahom, nezadaní Býci. V prvých aprílových dňoch sa budete cítiť mimoriadne zasnene a romanticky, a tak tento čas využite vo svoj prospech. Napíšte svojej láske a dohodnite si plány alebo skočte na zoznamovaciu aplikáciu a využite túto sladkú energiu spojenia. Ako bude apríl pokračovať, vaša pozornosť sa presunie dovnútra a vy sa budete snažiť o seba skutočne starať. Blíži sa obdobie vašich narodenín a je na čase, aby ste si uvedomili svoje ciele a rutinu starostlivosti o seba. Zamyslite sa nad tým, čo chcete v tomto roku od svojho milostného života, a venujte veľkú pozornosť ľuďom okolo seba. Je možné, že dokonalý partner je nablízku, len ste si to ešte neuvedomili!

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Zadaní: Tento mesiac budete s partnerom veľmi zaneprázdnení, čo vášmu vzťahu vdýchne nový život. Užívajte si tento čas s tými, ktorých máte najradšej, a vychutnávajte si tieto udalosti a plány po celý mesiac. Aj keď vás niekto pozve na niečo, na čo by ste normálne nepovedali áno, tento mesiac je pre vás príležitosťou vyskúšať nové veci a skutočne nasať všetko, čo život (a váš vzťah!) ponúka. Merkúr, planéta komunikácie, bude tento mesiac retrográdna, takže sa u väčšiny znamení zverokruhu objavujú problémy s komunikáciou. Pokiaľ však zachováte pokoj a uprednostníte porozumenie svojmu partnerovi, zvládnete tento mesiac všetky problémy ľahko.

Nezadaní: Nezadaní Blíženci, teraz je ideálny čas na romantiku, láska je vo vzduchu! Ale iba ak otvoríte svoje srdce a oči. Je možné, že sa s niekým sympatickým zoznámite vo chvíli, keď budete vykonávať svoju bežnú rutinu, takže majte oči na stopkách pri svojich obvyklých cestách do práce. Nikdy neviete, kde môžete naraziť na niekoho, kto vám zmení život. Je možné, že osoba, s ktorou sa spojíte, sa bude vymykať vášmu bežnému typu, ale nenechajte sa tým odradiť od toho, čo by mohlo byť zmysluplným spojením. Nechajte minulosť minulosťou a vydajte sa tento mesiac novo po nečakanej romantickej ceste, Blíženci!

Rak (22. júna - 22. júla)

Zadaní: V tomto mesiaci sa vypravte von a poriadne to roztočte, Raci! Je možné, že ste s partnerom túto zimu trochu hibernovali, čo je síce fajn, ale jar je tu a je pripravená rozžiariť váš romantický život. Využite príležitosť vyraziť von a vyskúšať s milencom nové veci. Vezmite si lístky na hudobný festival, naplánujte si luxusné večerné rande alebo si jednoducho zájdite na poludnie na kávu do podniku, ktorý obaja milujete. Tieto zážitky môžu vášmu vzťahu vdýchnuť nový život. Nech už robíte čokoľvek, užívajte si, že ste videní a oceňovaní ako pár. Dôverujte v silu svojho vzťahu a dovoľte si byť zraniteľní a dôverní jeden k druhému, najmä okolo splnu v Škorpiónovi, ktorý nastane 23. apríla.

Nezadaní: Viete, že sa vám podarilo vyriešiť problémy s vašim životom? Nezadaní Raci, je čas vyliezť z ulity. Aj keď sa niekedy spoločenským udalostiam vyhýbate, apríl vás volá do centra pozornosti. Využite túto energiu a dajte o sebe vedieť, či už prostredníctvom večera s priateľmi, alebo nové lekcie cvičenia. Prijmite pozitivitu a využite svoju sebadôveru, keď sa pohybujete na zoznamovacej scéne. Možno dokonca stretnete kamaráta vášho kamaráta, ktorý vzbudí váš záujem! Buďte otvorení novým zážitkom a kontaktom a verte, že pre vás vesmír pripravil niečo výnimočné.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Zadaní: Je čas vyraziť von a objavovať sa svojim partnerom, Levy! Začnite vyhľadávať ponuky dovolenky na kayaku alebo hľadať Airbnb v meste, ktoré ste vždy chceli navštíviť. Aj keď je dôležité zostať v obraze a sledovať svoje profesijné a osobné ciele, užívanie si života s tým, koho milujete, je rovnako dôležitou snahou. Tento mesiac sa venujte svojmu vzťahu a venujte mu kvalitný čas, zábavné výlety a rozsiahle rozhovory. Vaše puto sa vďaka tomu len posilní.

Nezadaní: Nezadaní Levy, prijmite tento mesiac svojho dobrodružného ducha, vyrazte von a žite naplno! Tento mesiac možno budete trochu cestovať, či už za prácou, alebo za zábavou. V takom prípade majte oči otvorené, pretože hviezdy ukazujú, že tento mesiac si nájdete známosť niekde mimo svojho obvyklého pôsobiska. Užívajte si romantickú energiu a buďte otvorení – vaša dokonalá osoba môže byť tam, kde ju najmenej čakáte. Spln v Škorpiónovi 23. apríla vás potom vyzve k ešte hlbšiemu preskúmaniu intimity a spojenia. Než sa k niečomu zaviažete, nezabudnite zhodnotiť, čo od partnera hľadáte.

Čo vás čaká v apríli 2024 v milostnom živote sa dozviete v sex horoskope

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Zadaní: Je možné, že na začiatku tohto mesiaca zažívate určité trenice s vaším partnerom, a to je v poriadku. Vo vzťahu je prirodzené sa hádať, len sa uistite, že si zachováte chladnú hlavu a budete komunikovať jasne a s láskou. Prílišné hnidopišstvo alebo prílišné hádky môžu byť príčinou vyčerpania energie, preto sa snažte zamerať na nájdenie rovnováhy a spravodlivosti vo vašom partnerstve. Spln v Škorpiónovi 23. apríla prinesie do popredia intimitu a citové prepojenie, čo vás a vašu lásku po prípadných prekážkach opäť zblíži. Buďte úprimní a veďte sa srdcom, a nemôžete prehrať, Panny!

Nezadaní: Máte vo svojom živote ľudí, ktorých považujete za #CoupleGoals? Namiesto toho, aby ste sa rúcali, že nemáte to, čo ostatní, skúste ľudí okolo seba využiť ako inšpiráciu. Vďaka tomu si môžete ujasniť, čo vo vzťahu hľadáte. Zatmenie Slnka 8. apríla vás prinúti analyzovať, čo chcete pre svoju budúcnosť. Či už hľadáte dom s bielym plotom, zábavného spoločníka na cesty alebo niečo medzi tým, váš človek je niekde vonku – len ho musíte nájsť! Využite tento čas na stretnutia a podeľte sa o svoje túžby s potenciálnymi partnermi, najmä v čase okolo splnu v Škorpiónovi, ktorý nastane 23. apríla. Teraz je vynikajúci čas na zoznámenie so vzrušujúcim spojením.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Zadaní: Váhy, tento mesiac dávajte prednosť otvorenej komunikácii a rovnosti. Cítite, že je váš vzťah vyrovnaný? Alebo sa vyčerpávate tým, že vo vzťahu riadite show, zatiaľ čo váš partner len tak pláva? Zhodnoťte prácu vo vašom vzťahu, a to ako citovú, tak fyzickú, a uistite sa, že sa cítite ocenení. Pokiaľ je niečo v neporiadku, je dôležité to partnerovi jasne vyjadriť. Povedať svoju pravdu môže byť desivé, ale váš partner vás miluje a ocení vašu priamu komunikáciu. V čase, keď 19. apríla nastane obdobie Býka, sa budete vo svojom vzťahu cítiť viac ukotvení. Užite si tento čas!

Nezadaní: Nezadané Váhy, môže byť lákavé meniť sa v rôznej verzie seba samého, aby ste sa zapáčili svojmu okoliu, a náhodou ste v tom dobrí. Ale byť svojim autentickým ja je oveľa lepšie a z dlhodobého hľadiska vám to prospeje. Retrográdny Merkúr tento mesiac oživí staré lásky a partnerstvá, o ktorých ste možno už dlho neuvažovali. Ale to, že sa objaví niekto z vašej minulosti, neznamená, že by ste mali skĺznuť k starým vzorcom správania. V tomto období zostaňte verní sami sebe a svojim hraniciam. Presadzujte seba a svoje potreby u všetkých potenciálnych partnerov, najmä okolo splnu 23. apríla. Láska je tu pre vás, Váhy, len musíte byť sami sebou.

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Zadaní: Sny sa plnia vďaka tímovej práci, Škorpióni. To platí v živote aj vo vašom vzťahu. Tento mesiac sa s vaším partnerom budete venovať maličkostiam, napríklad stavaniu stola, vareniu nového jedla alebo vyskúšaniu nového kurzu maľovania. Zbližovanie pri spoločnej činnosti je skvelým spôsobom, ako sa zblížiť a podporiť jeden druhého novým spôsobom. Využite tento čas na to, aby ste sa jeden druhému skutočne oddali a prijali svoje partnerstvo. Spln vo vašom znamení 23. apríla potom odhalí vašu zraniteľnú stránku a je ideálny čas na to, aby ste sa zverili so všetkými obavami, ktoré máte na srdci. Váš partner to ocení.

Nezadaní: Nezadaní Škorpióni, príležitosti na spojenie sú všade okolo vás. Stačí len dávať pozor! Keď sa pohybujete v bežnom dni, sledujte, či vás niekto nezaujme – či už prechádzate obchodom, alebo si dávate prestávku medzi zostavami v posilňovni. Nikdy neviete, koho stretnete, a je možné, že osoba, ktorú ste hľadali, je priamo pred vami. Nezabudnite si aj tento rok v apríli udržiavať aktívny spoločenský život! Budete sa cítiť byť zmyselným Škorpiónom a ľudia si to budú všímať.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Zadaní: Tento mesiac je predovšetkým o zábave, Strelci! Naplánujte si s partnerom večerné rande, kde si budete môcť naozaj užiť spoločnosť toho druhého. Tvrdo ste pracovali a teraz je čas si užívať. Vášeň je zapálená na maximum, takže skúšajte nové veci v spálni aj mimo nej, Strelci. Spln v Škorpiónovi, emotívnom vodnom znamení, vnáša do vášho vzťahu intimitu a introspekciu. Využite tento čas na prehĺbenie vášho zväzku a ujasnite si, aká bude vaša spoločná budúcnosť. Pokiaľ môžete, naplánujte si napríklad malý útek mimo mesta alebo pobyt na vašom obľúbenom mieste.

Nezadaní: Slobodní Strelci, prežite tento mesiac naplno! Zatmenie Slnka, ktoré prebehne 8. apríla, prinesie do popredia vášho života zábavu. Vydajte sa na rande, vyskúšajte nové kurzy, zoznámte sa s novými ľuďmi a otvorte sa romantike. Je to čas na riskovanie a vystupovanie z komfortnej zóny na zoznamovacej scéne. Dôverujte svojim inštinktom a nebojte sa nadväzovať známosti, ktoré vás vzrušujú. Koncom mesiaca sa môžete cítiť viac zamyslení, takže ak môžete, doprajte si nejaký čas voľna a možno ho využite na to, aby ste si ujasnili svoje vzťahové ciele.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Zadaní: Kozorožci, ste veľmi zaneprázdnení budovaním svojej kariéry a darí sa vám! Tento mesiac však vašu pozornosť potrebuje váš domáci život a vzťah. Skontrolujte, ako sa cítia ľudia, ktorých máte radi, najmä váš partner. Ako sa cíti, zatiaľ čo vy vládnete svetu? Mali by ste stráviť spolu nejaký čas v súkromí a spojiť sa. Keď sa rýchlo pohybujete medzi úlohami, môže byť ťažké nadviazať spojenie na hlbokej úrovni. Urobte si tento mesiac čas na niečo, čo máte obaja radi. Mesiac zakončíte na emocionálnom vrchole a budete sa cítiť zladenejší ako inokedy.

Nezadaní: Tento mesiac je pre nezadaných Kozorožcov kľúčová komunikácia. Než sa vrhnete do nejakého vzťahu alebo situácie, uistite sa, že ste povedali, čo chcete – a nestrácajte čas s ľuďmi, ktorí si vašu energiu nezaslúžia. Zmysluplné rozhovory s ľuďmi, s ktorými chodíte (alebo dokonca len flirtujete), môžu viesť k hlbším vzťahom a intimite. Tento mesiac tiež cítite svoju zmyselnú stránku, takže si užite sexy rande s niektorým zo svojich nápadníkov!

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Zadaní: Tento mesiac sa, Vodnári, uistite, že ste k svojmu partnerovi otvorení a úprimní a že máte jasno vo svojich prioritách. Považujte tento mesiac za kontrolné obdobie, kedy sa môžete uistiť, že vo vašom partnerstve všetko beží hladko. Porozprávajte sa o všetkých problémoch a venujte čas tomu, aby ste si pripomenuli, prečo ste sa do seba zamilovali. Teraz nie je čas skrývať svoje city. Váš partner ocení vašu úprimnosť a bude k vám pristupovať s láskou, ktorú si zaslúžite!

Nezadaní: Nezadaní Vodnári, zatmenie Slnka na začiatku mesiaca vyzdvihne do popredia komunikáciu. Ak ste sa doteraz vyhýbali nepríjemným rozhovorom so svojimi "partnermi", s ktorými ste v akomkoľvek zložitom vzťahu, teraz je čas sa im postaviť čelom. Uistite sa, že ste pri rokovaní s potenciálnymi partnermi úprimní sami k sebe: Ukazujete svoje pravé ja? Vyjadrujete, čo chcete? Prijatie svojej svojráznosti a vyjadrenia seba samého k vám len pritiahne tých správnych ľudí. Pokiaľ zostanete otvorení aj novým kontaktom a skúsenostiam, nájdete niekoho, kto sa zhoduje s vašimi hodnotami a potrebami.

Ryby (21. februára – 20. marca)

Zadaní: V tomto mesiaci sa cítite byť sami sebou, Ryby, a vášmu partnerovi sa to bude páčiť. Udržujte túto sexi energiu tým, že si v apríli naplánujete zábavné rande alebo výlet. Je to skvelý čas na snívanie o spoločnej budúcnosti a na to, aby ste doma znovu zapálili iskru, nech už to pre vás vyzerá akokoľvek. Možno vytiahnete spodnú bielizeň a erotické hračky, budete sa rozprávať v posteli večer pred spaním alebo oboje. Záleží len na vás – jednoducho si tento mesiac užite zbližovanie so svojou osobou.

Nezadaní: Nezadané Ryby, je čas chytiť príležitosť za pačesy! Pokiaľ chcete nájsť lásku, nemôžete všetok čas tráviť tým, že si o nej budete písať denník vo svojej izbe. Osviežte si profil na zoznamke, upracte si priestor a dajte o sebe vedieť. Ste srdcom romantík a chodenie na zábavné rande s novými ľuďmi vám do života prinesie vzrušujúcu energiu. Oprite sa do svojej romantickej stránky a pozvite tento mesiac niekoho na rande. Nemáte čo stratiť! Úplnok v Škorpiónovi, ktorý nastane 23. apríla, je skvelou príležitosťou na dôverné a úprimné rozhovory, a tak buďte úprimní aj k novým milostným partnerom.

Apríl si pre nás nachystal množstvo zaujímavých vecí. Ak aj vy chcete nasmerovať svoj milostný život správnym smerom, nájdite si partnera alebo partnerku na online erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.