Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Rocková bohyňa

23.júl 2018
Rocková bohyňa

Minulý rok sme šli s partiou na vystúpenie menej známej rockovej kapely. Konalo sa v malom mestečku na futbalovom ihrisku, účasť nebola veľká, no aspoň sme boli blízko pódia. Mám rád koncerty, nie len kvôli hudbe, ale aj všetkým tým poskakujúcim prdelkám. Vždy sa nájde príležitosť do niečoho pichnúť.

Vonku už bola takmer úplná tma, sedeli sme s chalanmi na zemi zničení od tepla aj z poga – takmer som si zlomil nohu, ale tá energia bola proste úžasná. Kapela mala pred sebou už len pár posledných pesničiek a väčšina ľudí bola na tom podobne ako mi, rozvalení na tráve s čapovaným pivom v ruke. Bol najvyšší čas poobzerať sa po nejakej zábavke, ktorá by večer zaklincovala, odmietal som odísť s plnými vajcami.

Pri pódiu stáli dve slečny, z diaľky som videl len zadočky v krátkych šortkách a tmavé vlasy siahajúce až po pás, aspoň zozadu sa na seba veľmi podobali. Chvíľu som ich pozoroval a keď sa konečne otočili k stánku s nápojmi, pridal som sa k nim.

Na čo vás môžem pozvať slečny?“ Väčšina chlapov by bola po podobnej vete okamžite odmietnutá, no ja som vedel, že môžem povedať hocičo. Nechcem sa chváliť, ale vyzeral som oveľa lepšie než väčšina mužov navštevujúcich takéto podujatia. Zodvihli ku mne oči, výškou mi boli asi po prsia, obe sa usmiali. Chvíľu som uvažoval, či nevidím dvojmo, alebo či dnes nebudú mojim jackpotom dvojičky, pretože sa na seba naozaj podobali aj do tváre. Zobral som im pivo a odišli sme až na úplný koniec ihriska, nech máme trochu pokoja.

Myslel som, že budem za vodou, ale celkom som sa mýlil. K jednej z nich prišiel po pár minútach nejaký mladý zasran s vtipne riedkymi fúzami, ako sa ukázalo, bol to jej priateľ. Stačila by mi aj tá druhá, no čím dlhšie sme sa bavili, tým zúfalejší som z nej bol. Neviem či bola naozaj taká sprostučká, alebo sa len tvárila, že mojim narážkam nerozumie, pohladil som jej stehno a tam to skončilo. Už by som to naozaj vzdal a vrátil sa k chalanom, keby k nám neprišiel ten zázrak.

Vysoká, krv a mlieko, modré vlasy po plecia, aj v tej tme ma jej výzor celkom očaril. Mala na sebe čierne silonky s niekoľkými dierami, presvitali cez ne farebné tetovania a tričko mala uviazané tesne pod veľkými prsiami, ktoré sa krásne hojdali keď chodila. Obe dievčatá, s ktorými som tam sedel, priateľsky pozdravila a mne venovala sladký úsmev.

Ani nás nepredstavíš?“ Spýtala sa jednej z nich, neprestala sa na mňa usmievať. Bola skrátka iná, cítil som, že dnes v noci máme rovnaký cieľ. Galante som ju pobozkal na líce a ona ma objala, nenápadne mi pri tom prešla rukou po zadku. Trochu ma to prekvapilo, nemyslel som si, že bude až taká náruživá, ale ten jej záujem ma skrátka vzrušoval. Po pol hodinovom bezvýslednom snažení bola trocha iniciatívy to jediné, po čom som túžil.

Sama navrhla, či sa nepôjdeme prejsť. Rozlúčila sa s kamarátmi a ja som tiež kývol chalanom, už len z predstavy, že s ňou budem sám, mi poriadne stvrdol vták. Kráčala rýchlo, presne vedela, kam ma chce dotiahnuť. Bavili sme sa o úplných hovadinách, ale všetko čo povedala ma privádzalo ešte viac do varu. Proste to z nej sršalo, strašný sexappeal a chuť užiť si.

Po malej cestičke sme nakoniec prišli až k rieke, cez deň sa tu určite prechádzalo veľa mamičiek s kočíkmi, no takto v noci sme tu boli úplne sami. Zastali sme pri zdemolovanej lavičke, našťastie sa na nej ešte dalo sedieť, chýbalo len operadlo. Stáli sme oproti sebe a ona si z ničoho nič vyzliekla tričko. Nemala na sebe podprsenku, takže jej melóny vyskočili rovno do mojej tváre. Znovu ma prekvapila jej odvaha, neboli sme tak ďaleko od domov. Predstava, že nás môže niekto sledovať z okna svojej obývačky bola poriadne vzrušujúca.

Chytila mi hlavu a pritlačila si ju na nahý hrudník, ani na chvíľu som neváhal a začal perami hľadať bradavky. Držal som ju za pás a sal ako o život, spokojne vzdychala a tlačila sa viac a viac na mňa. Bol som v úplnom raji, nevnímal som nič, iba jej ženskú vôňu a rozpálenú kožu. Po chvíľke ma sotila na lavičku a chvatne mi rozopla nohavice.

Vyslobodila môjho tvrdého vtáka a začala si ním klepať o cecky, ten pohľad bol neskutočný. Bolo na nej vidieť, aká je nadržaná. Vložila si ho do úst, cucala ho s takou silou, až som sa bál, že mi ho odtrhne. Presne na hranici medzi rozkošou a bolesťou, vážne by stačila chvíľka a urobil by som sa.

Spomaľ trošku dračica.“ Vyšlo zo mňa bez rozmýšľania. „Nepáči sa ti to?“ V hlase mala čisté sklamanie. Usmial som sa a chytil do rúk jej kozičku. „Práve naopak, bojím sa, že už budem.“ Výraz v jej tvári po tom, čo som to povedal, bol na nezaplatenie. Akoby ju niečo posadlo. Vrhla sa na mňa ešte divokejšie než pred tým. Môj penis si zasunula až do hrdla a začala mi masírovať gule, chcel som to oddialiť, no nedala mi šancu. Vystrekol som práve vtedy, keď mala v ústach len žaluď. Muselo ju to predsa len prekvapiť, väčšina semena skončila na jej perách a kvapkala na cecky, aj keď sa snažila všetko zlízať.

Zo zadného vrecka vytiahla vreckovky a utrela sa, ja som si zatiaľ natiahol nohavice. „Tomu sa hovorí talent.“ Pochválil som ju. Sranda bola aj tá, že tričko si obliekla až tesne pred ihriskom – po nočnom meste chodila hore bez s úplným pokojom. Tak odvážnu a šikovnú ženskú človek proste nestretne každý deň, doteraz ľutujem, že som si nevypýtal číslo. Snáď ju ešte niekde uvidím aj toto leto.

Chystáte sa na nejaký koncert? Dohodnite sa dopredu s niekým na sexzoznamke, nech máte istotu, že si poriadne užijete.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.