Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Recenzia: Séria Dublin Street

25.máj 2017
Recenzia: Séria Dublin Street

Sex, vzťahy, erotika, vášeň, ctižiadosť, chtíč, to všetko priniesla čitateľkám obľúbená spisovateľka Samantha Youngová svojou sériou o piatich knižných dielach. Mrkneme sa zatiaľ na prvé tri. Odporúčanie: zohnať, prečítať, prežiť, vstrebať a vyraziť na lov.

Dublin Street

Silne napísaný príbeh vás prenáša do sveta hlavných hrdinov a zahalí vás do ich príbehu, od ktorého nie ste schopní sa odtrhnúť. Jocelyn je krásna mladá žena, ktorá sa rozhodla po nepríjemných životných skúsenostiach začať inde a znova. Pred 4 rokmi opustila svoju tragickú minulosť v USA a vyrazila do Škótska, kde sa rozhodla pochovať svoj smútok, ignorovať svojich démonov. Výborne jej funguje osamelý život, kým si nevezme byt v Dublinskej ulici, kde sa stretáva s "ním".

Braden je naozaj veľmi HOT! Je sexy, má chrapľavý hlas, je vysoký, pevný a má všetko, čo by mal charizmatický chlap mať. Tým pádom je zvyknutý dostať to, čo chce a je samozrejme odhodlaný získať cudzinku Jocelyn a dostať ju do postele.

Obaja sa ale vyrovnávajú so svojím peklom, ktoré im bráni nájsť spoločnú cestu životom. Podarí sa im to?

London Road

A pokračujeme príbehom najlepšej kamarátky Jocelyn, Johannou Walkerovou. Ďalšia krásna žena, k tomu ešte starostlivá a nádherný chlap, kamarát Bradena. Johanna sa vždy starala o svoju rodinu, predovšetkým o svojho brata Cola a jej matku. Otec nikde, všetko na jej pleciach. Kto by jej s tym mohol tak pomôcť? Čo napríklad klaďas Cameron MacCabel, ktorý je sexy barmanom priamo u nej v zamestnaní? Ako správna žena sa chce Johana so všetkým pobiť sama, ale zvládne to? Uvidíme, určite o jej život bude mať záujem jej nový sused. Kto ním je?

Jamaica Lane

Olívia, neisté dievča, čo sa týka oblasti mužov a všetkého okolo nich. Nervy jej pracujú kedykoľvek sa okolo nej niektorý obšmieta. Po presťahovaní do svojho bytu sa rozhodne zatočiť so svojimi strachmi a ísť si za tým, čo chce. Nate Sawyer, že by bol tým, čo Olívia bude chcieť? Nabušený vysokoškolský športovec, ktorý žije pre svojich priateľov z tímu? To sa uvidí, predovšetkým je ale Nate tým, čo ponúkne za doučovanie Olívii sexuálny tréning, aby bola pripravená na vzťah a celkovo sexuálne istejšia. Môže prerásť priateľské vzdelávanie a zvádzanie v niečo viac? A ako?

Dublin Street

Čítala som aj hodnotila

Knihy od Samanthy Youngovej som si obľúbila a nenechala som si ešte žiadnu utiecť a ani nenechám. Sú to pre mňa také odpočinkové kúsky nabité romantikou aj erotikou, krásnymi, chytrými a vymakanými mužskými, ktorým by žiadna žena neodolala a úplne samými ženami. Aj napriek tomu ich príbehy nie sú ohranné a dokážu čitateľa udržať v deji, donútia ich závidieť a vzbudia u nich pocit, že ak niečo také vo svojom živote nezažijú, nežili.

Z týchto prvých troch dielov u mňa zabodoval najviac ten prvý, teda Dublin Street, od neho sa odvíjali príbehy ďalších dielov. Všetky knihy je možné čítať samostatne, ale ak nebudete vedieť, kto je kto a čo zažil, oklamete len sami seba. Avšak miláčik prvého dielu sa ženám dokáže vryť do srdca a do hlavy.

Zvýšte svoje šance na zoznámenie a prežite niečo podobné registráciou na online zoznamke.

[Ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.