Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prvé skúsenosti

26.október 2021
Prvé skúsenosti

Hrozne rád spomínam na jednu svoju lásku z mladosti. A spomeniem si na ňu vždy, keď sa ocitnem na námestí v našom meste, stačí aby som tadiaľ prechádzal a pri pohľade na jedno konkrétne miesto mi v vtákovi vždy tak rozšafne zášklby, až sa mi myšlienky zakotúľajú niekam do závratných výšin a ja často zabudnem, kam že som to mal vlastne namierené.

Moja milá za tie roky už niekam zmizla, ale moje spomienky zostali. Mária bola napoly Rómka, a aj keď nemala tak karamelovú pleť, jej oči žiarili nebezpečným ohňom jej predkov a každý jej pohyb vyzeral, ako by práve tancovala. A naozaj bola veľmi divoká, bezprostredná a svoja. Chodil som s ňou na tajňačku von, už v škole ma zaujala na prvý pohľad a ja som sa snažil, aby som ju dostal skôr, než si niekto uvedomí, ako veľmi je krásna a bude ju chcieť tiež. Dodnes moji rodičia, diplomovaní inžinieri, absolútne netušia, aké eskapády som s kučeravou Máriou niekoľko mesiacov zažíval, a keby to moja matka zistila, asi by ma vydedila.

Vtedy som Máriu bral von na prechádzku pod hviezdami snáď po piatej. Už sme absolvovali prvé vlhké bozky, kedy ma moja ďaleko skúsenejšia družka musela učiť a viesť, už som sa jej aj dostal rukami pod blúzku a moje neskúsené prsty spoznali horúco dievčenských pŕs. Stále sme sa po krôčikoch dostávali k väčším a väčším intimitám. Až na piatej schôdzke, kedy sme sa prechádzali s nanukom v ruke pod hviezdami a bolo zrovna leto, takže sme neboli veľmi oblečení, ma Mária zastavila a pošepkala mi:

"Všimol si si, že tu skoro nikdy nikto nie je?"

A naozaj, ako som sa tak zamyslel, na námestí večer sotva prešiel jeden jediný človek, nikdy som pri pochôdzkach nikoho nestretol... a to sme ani neboli malým mestom! Zrazu som si uvedomil, že ma Mária hladí medzi stehnami a nebezpečne sa blíži k môjmu penisu. Ten na tú myšlienku samozrejme zareagoval a ja som pocítil známe pnutie. Priamo uprostred námestia mi tá mrška ​​chmatala na vtáka!

Erotická poviedka Prvé skúsenosti

"Čo by si teraz chcel?" pošepla mi do ucha náruživo.

"A..aby si ma vy-vyfajčila!" vyletelo mi koktavo, až som sa zahanbil. Mária sa ale môjho želania nezľakla. Rýchlo klesla na kolená a už mi trhala kožený opasok a začala rozopínať rázporok. Hanblivo som sa snažil jej v tom zabrániť, pokus bol ale dosť chabý a ja som zistil, že som úplne nadržaný na to, až si moji pýchu strčí medzi plné, čerešňovo zafarbené pery. A konečne. Len som uvidel, ako sa z treniek vynoril môj pulzujúci žaluď, okamžite zmizol v dychtivých ústočkách môjho dievčaťa. Bol som blahom bez seba z kúskov, ktoré s mojím penisom Mária vyvádzala. Akurát ma trochu znervózňovala myšlienka, kde sa také kúsky s hadmi tak mladá baba naučila. Avšak som sa oprel dlaňami v bokoch a sledoval tú mačičku, ako si môj úd posúva hlbšie a hlbšie do hrdla a labužnícky pri tom zatvára oči a mľaská si, ako keby mala v puse chutné lízatko.

Pretáčala, bila sa s mojím kolíkom po tvári, ako herečka z porna, a vzápätí sa s mojím žaluďom opäť šteklila na mandliach, až jej v kútikoch vytryskovali slzičky z krátkeho zadusenia tvrdou masou svalov. Plnila si mnou celú pusu, ocucávala ma, lízala, láskala jazýčkom a ani milimeter kože nenechala holý a bez bozku. Držala ma pri tom celý čas za gule a prehadzovala si ich medzi prstami ako antistresové loptičky, občas za ne potiahla, aby som si bol vedomý, že to ona je teraz tá dominantná. Ako keby azda niekedy nebola... bol som len hanblivý zajačik a jej žiak, hoci som bol o trochu starší. Pozeral som sa do jej žeravých očí a ako ich gulí, keď jej moje péro zájde do krku veľmi hlboko, čo ma vyrajcovalo tak, že som začal nekontrolovateľne striekať. Naplnil som Máriinu chtivú papuľku horúcim semenom neukojeného panica a neodpustil som si pri tom pár chtivých chlapčenských vzdychov, ktoré sa po prázdnom námestí ozývali. Všetko to Mária poctivo zhltla, ani nemihla. V tej chvíli som mal pocit, že ju asi milujem.

Ten večer som nemohol zaspať. Ráno som chcel Máriu prekvapiť kvetinou a ponúknuť jej miesto občasných randíčiek seriózny vzťah. Tieto jej pery budú už láskať navždy len môj penis, o to som sa chcel postarať. Čo ale čert nechcel - pri ceste k jej paneláku som si všimol, ako sa kučeravá hlavička na lavičke v parčíku skláňa k rozkroku cudzieho chlapca. Kyticu som zahodil. Zistil som potom časom, že Mária robila pusou dobre hocikomu a len ja som bol ten blbec, čo sa do nej fakt zamiloval. Avšak vyfajčenie na námestí zostane mojou najmilšou spomienkou.

V ktorom meste myslíte, že sa poviedka odohráva? Môže to byť Bratislava, ale pokojne aj Košice alebo Nitra...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.