Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prvé milovanie sa podarilo

9.august 2022
Prvé milovanie sa podarilo

Bolo pred prázdninami a ja som so svojim o dva roky starším chlapcom Lukášom premýšľala, ako voľný čas najlepšie využiť. Nakoniec sme však dospeli k tomu, že pôjdeme ako vždy k nemu domov. Poznala som už každý kút ich bytu, ale aj tak som mala najradšej jeho posteľ, kde sme spolu už toľkokrát boli. Zatiaľ to však bolo iba nevinné hranie.

Prišla som k nemu dopoludnia. Bola som už celá natešená, ako ďaleko zájdeme dnes. Keď mi otváral, spoznala som, že sa tiež celý chveje nedočkavosťou. Sotva za mnou zavrel dvere, začali sme sa vášnivo bozkávať. Rukou schádzal po mojich bokoch až k mojej krátkej sukni. Tú mi vyhrnul a začal mi cez nohavičky dráždiť moju lasturku. Aj ja som nezostávala pozadu. Hladila som mu cez voľné kraťasy ten jeho veľký klád. To už ma jemne pritlačil na stenu a začal ma bozkávať na krku.

„Nie tu nie,“ povedala som, akoby proti svojej vôli. Tak veľmi som chcela pokračovať.

On len prikývol, vzal ma do náručia a odniesol si ma k nemu do už krásne pripravenej postele. Tam si ma počas chvíľky celú vyzliekol. Ja som medzitým dráždila ďalej Lukášov úd, čím sa mu na kraťasoch urobila veľká hrča. Neváhala som a vyslobodila tú kládu z teraz už tesných kraťasov. Najprv som mu ho hladkala a len tak sa s ním pohrávala, potom mi však naznačil, že by chcel, aby som ho vzala do pusinky. Veľmi ma to lákalo, a tak som sa sklonila a dotkla sa špičky jeho klády svojim maškrtným jazýčkom. Blažene si povzdychol.

To ma rozpálilo ešte viac, a tak som si tu jeho kládu strčila do pusinky celú. Dych sa mu prehĺbil a ja poháňaná obrovskou rozkošou som robila, čo bolo v mojich silách, aby som ho príjemne urobila. On ma svojimi mrštnými prstíkmi rajtoval po mojej teraz už zvlhnutej lasturke a obaja sme sa oddávali jeden druhému. Keď sme obaja dospeli až k vyvrcholeniu, stále nám to nestačilo. Nemohli sme sa nabažiť jeden druhého.

Erotická poviedka Prvé milovanie sa podarilo

„Láska, čo keby sme...?“ chcel sa opýtať, ale ja som ho zarazila.

Bez toho, aby to postrehol, vytiahla som zo svojej tašky, čo sa teraz povaľovala na zemi, kondóm a vsunula mu ho do dlane. To bola pre neho jasná odpoveď. Počas chvíľky už ležal na chrbte a ja som si pomaly dosadala na jeho kladičku. Dýchal veľmi vzrušene a ani ja som to nemohla vydržať. Mrštne si ma k sebe pritiahol a jeho palica už bola vo mne celá. Krátko a silne ma to zabolelo, ale keď sa chvíľu nič nedialo, pretože sa snažil, aby som si na jeho „veľkosť“ zvykla, bolesť ma prešla a ja sa na ňom začala pomaly pohybovať.

Sám si ma k sebe prirážal a ja som mu v tom nebránila. Zohla som sa a opäť som ho začala bozkávať na krku a provokatívne hrýzť do uška. Čím intenzívnejšie dýchal, tým viac som aj ja vzdychala. Bolo vidieť, že to už dlho nevydrží. Pridal teraz ešte viac na tempe, a keď naposledy vzrušene vydýchol, pritisol si ma pevne k sebe. Cítila som ako obsah svojich semenníkov práve vystriekal do zeleného kondómu, čo nám slúžil ako ochrana.

To však nebol zďaleka koniec. Keď sme sa spoločne umyli, boli sme zase plní sily. Mali sme pred sebou celý zvyšok dňa aj celú noc. Prišlo mi, akoby sme sa milovali každú minútu spoločného dňa. A nezostalo to len pri jeho postieľke. Vyskúšali sme snáď všetky polohy, ktoré poznám. Len do zadočku som ho pre tentoraz nepustila. To zase môžeme skúsiť nabudúce...

Čakáte na svoje prvýkrát s tým pravým alebo s tou pravou? Napríklad sa vám niekto zapáči na erotickej zoznamke...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.