Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prvé chvíľky v novom byte

18.september 2019
Prvé chvíľky v novom byte

Miluška sa ťahala s nábytkom. Zrovna sa prisťahovala do nového paneláku v Butoviciach, ktorý sa ešte len zapĺňal novými nájomníkmi. Nikdy si neuvedomila, ako je ťažká jej skriňa, ktorú chcela mať v spálni.

Posúvala ju po parketách a ako sa drelo drevo o drevo, tak to vydávalo hrozné zvuky. Náhle začula zvonček. Nedošlo jej, že to zvoní u nej v byte, pretože ešte svoj vlastný zvonček nepočula. Opäť to zazvonilo, tentoraz dlhšie a jej konečne došlo, že to je u nej. Keď otvorila, tak sa jej skoro zastavil dych. Stál tam nádherný chlapec, bol len v rifliach a mal neuveriteľne vyvinuté svaly na bruchu. Nebola schopná povedať slová a tak začal on: "Ahoj, som Pavol, tvoj sused. Ako tak počúvam, tak sťahuješ nábytok a pravdu povediac mi tie zvuky dosť vadia. Som totiž maliar a nemôžem sa sústrediť na kresby. Tak ma napadlo, že ti s tým pomôžem."

Miluška na neho pozerala s otvorenými ústami a pustila ho ďalej. Doviedla ho priamo do spálne. "Tá skriňa je hrozne ťažká," konečne zo seba vypustila. "Hmm, kam ju chceš dať?" Ukázala mu ľavý roh miestnosti. "Tak fajn, ja ti ju tam dám a ty bež zatiaľ postaviť na kávu." Miluška odišla do kuchyne, dala vodu do rýchlovarnej kanvice a schválne počúvala, ako mu to tiež bude po tých parketách škrípať. Nič ale nepočula, tak sa išla pozrieť. Skriňa už bola na svojom mieste a Pavol stál pri balkónovom okne a pozeral von na detské ihrisko. Miluška mala čas si prezrieť jeho chrbtové svaly a ten jeho nádherný zadok.

Ani nevedela prečo, ale išla k nemu a zozadu ho objala. Začala mu bozkávať chrbát a ramená. On si z hlboka vzdychol a otočil sa. Potom ju objal tak pevne, že skoro nemohla dýchať. Začal ju bozkávať a to už si myslela, že sa vážne udusí. Podlamovali sa jej kolená. Pretiahol jej tričko cez hlavu a začal jej rozopínať podprsenku. Ona mu zatiaľ hladkala to krásne ploché brucho a tie svalnaté prsia. Keď mala vyzlečenú podprsenku, tak ju na seba pevne pritisol, takže sa dotýkali nahými prsiami. Bozkával ju na krku a ušiach a jej sa robila husia koža, takže mala úplne stvrdnuté bradavky. Trochu ju od seba odtiahol a rozopol jej rifle. Ona urobila to isté.

Erotická poviedka Prvé chvíľky v novom byte

Každý si potom sám stiahol nohavice aj so spodnou bielizňou. Obaja tam počas dvoch minút stáli nahí. Pavol sa rozhliadol a zistil, že tam ešte nemá posteľ, a tak sa položili na koberec. Bez akejkoľvek predohry do nej vnikol a pohyboval sa rýchlo a prudko. Bolo to veľmi spontánne a vzrušujúce. Trvalo to len chvíľku, ale bolo to super. Keď si potom ľahol vedľa nej, zistil, že má spálené kolená od toho koberca. Napadlo ho pozrieť sa Milušce na chrbát, ale najprv sa spýtal: "Ako sa vlastne voláš? Na dverách nemáš menovku." Ona sa len zasmiala: "Miluška, Miluška Kadlecová." "Tak mi Miluška ukáž chrbát, či ho nemáš spálený."

V tú chvíľu si Miluška uvedomila ako ju ten chrbát bolí. Pavol sa úplne zhrozil, keď videl tie spáleniny na chrbtici. Ošetril jej to a nalepil tam náplasti. Potom sa ale pozrel na hodinky a povedal: "Za chvíľu mi príde manželka, musím k nám do bytu. Keby si ešte niekedy potrebovala ... hmm 'presťahovať nábytok', tak mi zavolaj na toto číslo. Je to len môj mobil, takže nehrozí, že by to zdvihla moja žena. Pa." Dal jej pusu a odišiel z bytu tak rýchlo, ako prišiel. Miluška nemohla uveriť svojim ušiam. Ale čo mohla čakať. Vyštartovala po ňom sama. Bol u nej tak desať minút, ale bola to bomba. Voda na kávu už bola dávno prevarená a tak si ju urobila sama. Pri jej pití si povedala, že to číslo si schová a určite jeho služby ešte niekedy využije. Aspoň si v deň nasťahovania pokrstila byt.

Prvé chvíľky v novom byte môžu byť pekne žeravé. Všetko záleží len na vás. Ak sa neponúkne žiadny sused alebo susedka, môžete si užiť alebo nájsť partnera na sex na erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.