Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Profi fotenie s bonusom

16.február 2021
Profi fotenie s bonusom

Dohodli sme sa s milencom, že si nechám nafotiť nejaké erotické fotky u profesionálneho fotografa. Je pravda, že sme sa fotili spolu alebo aj ja sama, ale profi fotky som chcela vyskúšať. R chcel byť pri tom a pozerať sa. Čo mi nevadilo.

Viem, že sa na mňa rád pozerá a ešte viac ho láka, ako si to s niekým rozdávam pred jeho očami. To sa mu ale nikdy zatiaľ nesplnilo. Fotografa P som poznala z erotického webu. Nič sme spolu nemali. Len sme strávili nejaký čas písaním a sem tam si poslali dráždivé fotky. Lákal ma na stretnutie s ním. Stále som odolávala. Mám milenca a predstava ďalšieho chlapa nebola nič pre mňa. A tomu, že pôjde len o pokec pri káve, som fakt veľmi neverila. Nie že by ma to nelákalo, ale nejaká brzda vo mne je stále. Keď mi R navrhol fotenie, napadol ma P automaticky. Docela rýchlo sme sa dohovorili, že v tom nie je problém. Len nájsť správne miesto. Mňa lákalo fotenie v nejakej napoly zbúranej budove. P povedal, že o niečom vie.

V dohodnutom čase sme sa najskôr stretli v kaviarni. Prvýkrát sme sa s P videli tvárou tvár. Na nete som provokatérka a hrdinka, ale v reále som skôr hanblivá. Väčšinou som klopila oči a hľadala oporu u svojho milenca. Keď šiel R zaplatiť k baru, naklonil sa ku mne P a povedal mi, že to je veľká škoda, že som ho odmietala. To, čo mi písal, je pravda. Má na mňa veľkú chuť stále. Začala som premýšľať, či bol dobrý nápad ho osloviť. Ale už sa vracal R. "Tak ideme, čo poviete?" A všetci traja odchádzame. P nás bude navigovať vo svojom aute.

Ideme za ním. Odbočíme z hlavnej cesty niekam do lesa. Po desiatich minútach zastavíme. Okrem stromov ale nič nevidíme. "Tak a teraz musíme kúsok pešo. Je to ešte kúsok ďalej." Po pár krokoch dôjdeme k polorozpadlému domu. Ide poznať, že je dom v biednom stave. Prepadnutá strecha, nejaká zbúraná stena. Vojdeme dnu, uvidíme pár zabudnutých a zaprášených kúskov nábytku. Vonku je príjemne a tu tak trochu smutne a zároveň tajomne. Svieti slnko a cez čiastočne zbúranú stenu sem presvitá pár svetelných lúčov.

R ma pobozká a dovedie k tej stene. Otáča ma chrbtom k sebe, pritlačí sa ku mne, odhrnie mi vlasy z krku a začne ma bozkávať. Mám zatvorené oči a ani nevnímam, že tam je s nami aj P. Teda len do doby, než počujem cvakanie spúšte. R mi rozopína zips na chrbte, stiahne z ramien šaty a tie dopadajú na zem. Stojím tam v korzete s podväzkami, tangách, pančuchách a podpätkoch. Potom R odstúpi so slovami: "A teraz už sama." Snažím sa sústrediť sa na R, pretože inak by sa mi rozklepali kolená. Sme milenci už pár rokov a mám v ňom akúsi istotu.

P sa na mňa pozerá a začína fotiť. Som nesvoja a neviem, čo so sebou. Začínam sa hladiť po celom tele, prsty, ktorými jemne prechádzam po svojej koži, ma príjemne navnaďujú a uvoľňujú moju nervozitu, ktorá sa začína rozpúšťať v nenávratne. Čím viac stláča spúšť, tým viac si uvedomujem svoj chtíč. Túžim po ňom, tak ako sa mi on veľakrát vyznal z toho istého. Beriem svoje prsia do dlaní a stláčam ich silnejšie. Presne takto to mám rada. Moje ruky schádzajú dole po stehnách a potom sa hladkám po zadočku. Natočím sa bokom a plesknem cez neho. "Áno, len si pekne naplácaj," povzbudzuje ma R. Trochu ho vyšpúlim a plesknem znovu a znovu. Cítim jemné vzrušenie a moje ruky sa blížia k nohavičkám. Párkrát si cez ne prejdem dlaňou. Cítim z nich horúčosť. "Pohlaď si ju," ozve sa z rohu miestnosti. A ja bez váhania zájdem do nohavičiek. Moje prsty prechádzajú po nadržanej kundičke. Kiež by tie ruky neboli moje.

"Strč si dovnútra 2 prsty a potom ich oblízni," znejú ďalšie slová od môjho milenca. Urobím, čo hovorí a moje oči sa zadívajú na P. a zavadia o jeho nohavice. Nejde prehliadnuť, že je vzrušený. "Páči sa ti?" pýta sa ma R. A ja musím priznať, že áno. Hlavou mi preblesknú fantázie, o ktorých sme si spolu písali. "Áno." Zrazu sa R ​​otočí na P a niečo mu pošepká. Ten odkladá foťák a odíde. Ale hneď sa vracia a nesie stoličku, ktorá stála vo vedľajšej miestnosti. Opráši ju a ide smerom ku mne. Postaví ju predo mňa. "Sadni si." Tak si sadám a čakám, že to patrí k foteniu. Ale P sa nevracia k fotoaparátu. Postaví sa predo mňa, skloní sa ku mne a šepne mi do ucha: "Tak veľmi ťa chcem."

Erotická poviedka Profi fotenie s bonusom

Začne ma bozkávať a jeho dlane ma hladia na rovnakých miestach, kde som sa pred chvíľou hladkala sama. Nohami mi roztiahne tie moje a stojí teraz priamo predo mnou. Jeho dlaň mi prejde cez nohavičky, prstami ich odhrnie a zájde s nimi dovnútra. Vzdychne slasťou. Jeho prsty vnikajú dovnútra a pohrávajú sa s mojou rozkošou. Dráždi mi aj klitoris, čo má za následok väčšie a väčšie vzrušenie. Po chvíli prežívam svoj prvý orgazmus. P mi dá olízať prsty, ktoré mi ten orgazmus spôsobili a potom si začne rozopínať nohavice. Pomáham mu. Milujem fajčenie a nemôžem sa ho dočkať. Nohavice má pri kolenách a ja uchopím jeho vtáka pevne do ruky. Jazykom stiahnem pomaly kožičku a krúžim okolo špičky. Nasajem ju do úst a chvíľu sa s ním takto pohrávam. Môj jazyk prejde cez celé jeho mužstvo zhora nadol a pridávam k tomu aj svoje pery. Prechádzam po tej naakumulované žile. Netuším, prečo ma to tak vzrušuje, ale túto žilu musím poláskať niekoľkokrát. Pľuvnem mu na neho a začínam ho dráždiť svojou rukou. Ide vidieť, že si to užíva, pretože zakláňa hlavu a má zatvorené oči. Prezrádza ho aj zrýchlený dych.

Chytí ma za vlasy a pritiahne si ma bližšie na svojho vtáka. Určuje si tempo a ja sa mu oddávam. Potom povolí, a tak ho zase olizujem a sajem. Jazykom prechádzam ku guliam, pohrávam sa s nimi. Nasajem ich do úst a pri tom mu honím vtáka. Uvoľní mi prsia z korzetu a začína mi dráždiť bradavky, štípe do nich a ťahá za ne, dokonca ma cez ne sem tam capne. Z toho, čo sme si písali, vie presne, čo mám rada. Potom chytí svojho vtáka, pláca ma s ním po puse a strká mi ho do úst. Chytí ma za krk a napchá mi ho tam celého. Mám pocit, že sa zadusím. Chvíľu to trvá a potom povolí. Nadýchnem sa a potom sa to opakuje. V tom k nám pristúpi R. Už si ho drží v ruke a strká mi ho do pusy zase on. Skoro sa nestačím nadychovať. V puse mám plno slín, tak ich pľuvnem na jeho vtáka a znovu a znovu ich olizujem a sajem. P si zatiaľ kľaká na podlahu, objíme ma pod stehnami a pritiahne si k sebe moju mušličku. Žiadostivo mu ju nastavujem.

Stiahne mi nohavičky a jeho jazyk sa do mňa zaborí. Vzdychám už celkom nahlas. Neprestávam fajčiť R a vychutnávam si to bláznenie jazyka. Jeho ústa lačne sajú môj klitoris, dokonca ho jemne stlačí medzi zubami. Vzápätí ochutnáva moju šťavu a ja prežívam ďalší orgazmus, tentoraz ešte silnejší. Potom sa postaví z druhej strany stoličky naproti môjmu milencovi. Chytím oboch vtákov a honím ich. Jazykom dráždim ich špičky a ochutnávam kvapôčky, ktoré na nich vystupujú. "Páči sa ti to, že áno, ty moja nadržaná kurvička?" A ja nemôžem než súhlasiť. Toto prebehlo v mojej fantázii už niekoľkokrát, ale nikdy som to nezažila a myslela, že ani nezažijem. "Tak nám tie čuráky poriadne vyfajči a čakaj. Pekne si to zhltneš, presne ako to máš rada, ty čubka." Obaja sa pohrávajú s mojimi prsiami, stláčajú ich, plieskajú mi po nich, štípu ma do bradaviek. Sem tam ma buchnú aj cez pusu. Sajem ich na striedačku a čakám, kedy ich budem môcť ochutnať. Najskôr začne striekať P. Teplá spermia mi strieka do úst a za chvíľou sa pridáva R. Mám to na tvári, v puse aj na prsiach. Chytím ich vtákov každého do jednej ruky a snažím sa z nich vysať aj tú poslednú kvapku. Potom si všetko olížem aj z prstov. Som unavená, ale stále ešte nadržaná.

Postavím sa, chytím P za ruku a začnem sa s R bozkávať a ten pokračuje so svojimi bozkami na krk, prsia a ja zakloním hlavu a začnem sa bozkávať s P, ktorý ma hladí po zadočku. Párkrát ma cez neho capne. R mi rozťahuje jaskynku a začne ma prstiť. Potom sa ma spýta, či chcem, aby ma P ošukal. "Áno, chcem." P to počuje a tak mi roztiahne polovičky a svojím opäť tvrdým vtákom mi prechádza cez pripravenú mušličku a potom pomaly zachádza dovnútra, až je vo mne celý. Potom pomaly vyráža na okraj a potom zase dovnútra a na kraj. Nastavujem sa mu ako čubka. R urobí krok späť, stiahne mi hlavu dole a ja ho znova fajčím.

Ruky mám zaprené o jeho stehná a on si určuje tempo. Chvíľami rýchlejšie a hlbšie, chvíľami pomaly a len zľahka. Moje prsia sa zbesilo pohupujú v tempe, ktoré si obaja určujú. Potom sa vystriedajú. R vidí, že mi začína šťava tiecť po stehnách a tak bez váhania zachádza až na doraz. Niekoľko rýchlych temp, ktoré mi vnútri spôsobia zdrvujúcu slasť a moje výkriky oznamujú príval ďalšieho orgazmu. R zo mňa vysunie vtáka a povie, aby som si čupla, dráždila sa a otvorila pusu. Obaja stoja nado mnou, honia si svojich vtákov a ja poslušne čakám Som tak rozbehnutá, že prežívam ďalší orgazmus a takmer v tú istú chvíľu mi striekajú obaja do pusy. Prehĺtam to a potom ich ešte olížem. R mi pomôže postaviť sa. Obaja ma pobozkajú.

Obliekame sa, zadychčaný, spotení a s výrazmi v tvári, ktoré značia spokojnosť s ukojením žiadostivosti. Dohodneme sa, že fotenie určite zopakujeme a s tým sa rozídeme. Uvedomujem si, že som si splnila svoj sen, mať 2 chlapov naraz. A tak nejako dúfam, že som splnila aj sen tým dvom. Jeden túžil po zväzovaní a druhý túžil po mne.

Chcete si nájsť niekoho, kto vám tiež urobí intímne fotky? Možno sa z toho tiež stane niečo viac... Zaregistrujte sa na sex zoznamke a uvidíte, kam vás osud zavedie.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.