Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Príťažlivosti nerozkážeš

15.jún 2023
Príťažlivosti nerozkážeš

Lucka bola zaujímavý typ človeka. Vyzerala slušne, ale vo vnútri to bola neskrotná a vášnivá mačička. Každý večer sa robila, aby dobre spala, a každé ráno, aby bola čulá. Tentokrát to ale nestačilo.

Jedného pochmúrneho sobotného dňa ju prebudil zvonček pri dverách. Pozrela sa na budík. 10:12. "Ja sa snáď nikdy nevyspím," vycestovala. Ide k dverám a tam Pavol. Chlapec jej sestry, do ktorého je Lucka tajne zamilovaná, ale nedávala mu to najavo, pretože chodí s jej sestrou. Vždy sa k nemu snažila správať hnusne, aby jeho kúzlu náhodou niekedy nepodľahla, ale veľmi jej to nešlo.

„Ahoj,“ pozdravil Pavol. "Nazdar," odpovedala Lucka. "Máš doma segru?" "Nie, išla za jednou svojou kamarátkou." "Môžem na chvíľu ďalej? Vonku prší, prosím, kým sa to preženie," prosil Pavel. "Tak teda poď," pozvala ho ďalej.

Pavol sedel v kuchyni, pil kávu a pozoroval Lucku, ako si robí raňajky. Nikdy jej nevenoval veľmi pozornosť, pretože sa vždy pozeral len na jej sestru, ale keď si ju teraz tak pozorne prezeral, zistil, že je v mnohých ohľadoch lepšia ako jej sestra. Mala krátky špinavý blond, pekné plné prsia a krásny okrúhly zadoček. Lucka si všimla, ako sa na ňu Pavol pozerá, a aby ho z toho vytrhla, tak po ňom hodila kus slaniny.

Pavol si to nenechal páčiť a hodil po nej rozkrojenú paradajku, čo ležalo na stole. Takto tam po sebe hádzali všetko, čo dostali pod ruku, a smiali sa pri tom ako deti. Asi tak po 10 minútach toho nechali a začali upratovať, čo natropili. Keď všetko upratali, tak konečne začala Lucka variť.

A ako tak stojí pri platni a vypína ju, tak ju zozadu objali Pavlove ruky. Pavol sa už nevydržal len pozerať. Už bol strašne nadržaný! Začal jej nežne okusovať ušné lalôčiky a rukami išiel vyššie, aby jej mohol masírovať prsia. Lucka cítila, ako v rozkroku vlhne. Po tomto túžila celý čas, čo Pavla poznala. Lucka sa otočila a začala ho búrlivo bozkávať a pritom mu siahla do rozkroku. Cítila ako jeho péro tvrdne a zväčšuje sa. Bola nadržaná.

Kľakla si na zem a začala mu ho mohutne fajčiť. Pavol slastne vzdychal, ale vedel, že ak bude Lucka takto pokračovať, tak sa čoskoro urobí. Chytil ju za ruku a zdvihol ju, chytil ju za boky, posadil ju na kuchynskú linku a stiahol z nej nohavice. Lucka okamžite roztiahla nohy a Pavol videl jej krásne vyholenú mušličku. Okamžite na ňu slastne prisal perami a začal ochutnávať jej šťavy. Chutila sladko. Naslinil prsty, strčil jej ich do pochvičky a jazdil sem a tam. Bože, ako jačala. Lucka mu ho čapla a vrazila mu ho do svojej krásne vlhkej pičky.

Erotická poviedka Príťažlivosti neporučíš

"Urob mi to poriadne!!!!!!!!" kričala na neho. Pavol ju počúvol a začal všetkou silou prirážať. Šukal ju na tej linke ako o život. Po chvíli cítil, ako sa jej už asi tretím orgazmom sťahuje vagína, a nevydržal to a vystriekal jej úplne celú jaskyňku, obaja v rovnakom čase prežívali jeden z nezabudnuteľných orgazmov svojho života.

Po tejto úžasnej šukačke ležali obaja na zemi a vychutnávali si odznievajúci orgazmus. Lucka toho ale ešte nemala dosť. „Ja chcem ešte!!!“ kričala Lucka a čapla mu ho a začala mu ho honiť. Za chvíľku sa Pavlovi znova postavil a bol pripravený na ďalšiu akciu. Vrazil jej ho hneď bez rozmyslu do diery a začali spolu znova a tvrdšie šukať. Už ich musela počuť celá ulica, ako Lucka kričala slasťou. Pavol jej ho vybral z kundy a začal zasúvať do análu. Lucka tento typ sexu ešte neskúšala, ale ohromne ju to vzrušovalo!

Šukal ju do riti ako pominutý. „Už budem!!!!“ kričala Lucka. Úplne bolo vidieť, ako sa prehla pod ďalším orgazmom. „Ja tiež!!!“ vykríkol Pavol.

„To si zo mňa robíš srandu, ty suka!!!“ ozvalo sa nad nimi. Obaja sa obzreli a videli Luckinu nasranú ségru. „Jé, ahoj,“ povedali obaja jednohlasne ako by nič. „Si pekná suka, vieš to? A s tebou končim, ty neverný hajzel!! Je koniec!“ kričala Luckina sestra. Nakoniec sa otočila a odišla.

„Ty kokos! Slušný prúser,“ povedal Pavol. „Hmm, to áno, ale to sa spraví. Stretnem sa niekedy?“ spýtala sa Lucka. „To si píš! Zajtra u mňa doma, OK?“ „heh, hej a dorobíme to,“ a žmurkla naňho.

Nakoniec sa tí dvaja dali dohromady a už majú deti. Sestrička Lucky si tiež našla nejakého týpka a je s ním dodnes.

"Týpka" si môžete nájsť aj vy. Napríklad na sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.