Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prilákala ho nahota

23.jún 2022
Prilákala ho nahota

Leto je pre mňa obvykle dobou sladkého leňošenia. Často vyrážam k vode a hľadám si potom nejaké pokojné miestečko, kde by som sa mohla úplne vyzliecť a opaľovať sa nahá. Nemám rada nudapláže, kde na vás každý civí, a keď chcete ísť do vody, zakopávate o množstvo nahých údov.

Už niekoľko rokov mám svoje obľúbené miesto na brehu nášho jazera. Je to maličká mýtinka medzi krovím. Obrovská pláž naplnená ľuďmi je na opačnej strane vody. Je tak ďaleko, že ku mne vôbec nedolieha krik hrajúcich sa detí. Rozložím si deku na mäkkú trávičku a začnem sa rýchlo vyzliekať. Chcem si čo najskôr vychutnať horúce slnečné lúče.

Potom vyberiem z kabelky opaľovací krém a začnem si ho mazlivo vtierať do kože. Veľmi rada sa nežne dotýkam svojho tela. Keď si natieram bradavky, ihneď mi stvrdnú ako kamienky. Mažem si ich trochu dlhšie ako je treba, pretože sa mi to veľmi páči. Po chvíli ucítim ľahké svrbenie v podbrušku. Moja druhá ruka ako na povel zíde dole a pohladí moju lasturku a prstíky sa už už chystajú vnoriť medzi ružové vejáriky.

V tom mi bleskne hlavou: Prišla si sa snáď opaľovať, erotické hrátky môžeš robiť doma. A tak sa položím pokojne na deku, aj keď mojím telom lomcuje potlačená túžba. Mať tu teraz poriadneho chlapa, hovorím si. Netušila som, že niekto číta moje myšlienky. Asi po piatich minútach niečo zašušťalo v hustom kroví. Po chvíli sa na svetlo vylúpol krásny, asi dvadsaťpäťročný mladík. Hrozne som sa zľakla a rýchlo cez seba prehodila deku.

„Ježiš, pardon, ja si sem chodím občas zaplávať, nevedel som, že je to tiež vaše miesto,“ vybral zo seba a rozpačito sa usmial.

„To nevadí, plávať môžete, ja sa len opaľujem,“ povedala som, pretože sa mi ten chlapec veľmi páčil a nechcela som, aby tak rýchlo odišiel.

„Ja rovnako plávam až na ostrovček a hneď tak sa nevrátim,“ odpovedal a rýchlo sa vyzliekol do plaviek. Bolo vidieť, že aj jemu sa nechce odísť. Keď odhalil svoju perfektnú postavu, doslova som slintala chtíčom a musela som sa veľmi ovládať, aby som to na sebe nedala poznať. Čoskoro mi ale zmizol z dohľadu, bol zrejme výborný plavec.

Znudene som sa položila späť na deku a svoje biele telo znova vystavila slnku. Napriek tomu, že sa mi honilo hlavou množstvo vzrušujúcich predstáv, slniečko ma čoskoro ukolísalo k sladkému driemaniu. Vo sne som sa ocitla znova na rovnakej čistinke. Nebola som tam ale sama, vedľa mňa ležal ten nádherný chlapec. Aj on bol celkom nahý a svojimi svalnatými rukami ma hladil po rozpálenom tele. Čoskoro to nezostalo len pri maznaní, ale došlo tiež na perfektné vášnivé šukanie. Moje telo práve prežívalo búrlivú extázu, keď v tom som precitla. Vedľa mňa sedel onen mladík a šimral ma steblom po tvári.

„Nechcel som vás rušiť, keď ste tak krásne prežívali svoj sen, ale bojím sa, aby ste sa nespálili. Ste celá červená.“

To áno, červená som bola, ale hlavne hanbou. Uvedomila som si, že predtým možno sledoval moje sexuálne hrátky a teraz videl celkom zblízka, ako mnou zmieta horúci erotický sen.

Erotická poviedka Prilákala ho nahota

„Nehanbi sa!“ začal mi zrazu tykať, „Aj ja často mávam také sny, dnes sa mi bude zdať napríklad o tebe.“

Prisadol si ku mne bližšie a objal ma okolo ramien. Aby som skryla svoje rozpaky, schúlila som sa mu v náručí. Bolo hrozne príjemné cítiť jeho napäté svaly a počuť, ako mu rýchlo bije srdce. Priznal sa mi, že sa mu veľmi páčim a že ma už niekoľkokrát šmíroval za kríkmi. Znova som sa zahanbila, ale bolo to vlastne strašne vzrušujúce. Pobozkal ma nežne na ústa a spýtal sa:

„Zdalo sa ti snáď o mne?“

„Áno,“ šepla som.

„Chcela by si, aby sa ti tvoj sen vyplnil?“ spýtal sa druhýkrát. Nemusela som mu ani odpovedať, moje oči hovorili samé a moje telo sa v jeho náručí túžobne chvelo. Naše ústa splynuli v dlhom vášnivom bozku. Keď som na svojom tele zacítila jeho dlane, neubránila som sa tichému zastonaniu, a keď jeho vrtké prsty nahmatali medzi zdurenými pyskami citlivý gombík, vykríkla som vzrušením.

Stiahol si plavky, z ktorých sa vykľul nádherný penis. Ešte chvíľu sme sa bozkávali a potom do mňa zrazu prudko prenikol. Ocitla som sa v nebi a vôbec som nevnímala okolie. Jeho perfektne tvrdý, pritom pružný uťahovač rozrážal moju kundičku v pravidelných intervaloch. Rýchlo sme menili polohy, naše milovanie bolo ako rýchly tanec. Obaja sme hlasno stonali a zvuky nášho hlučného šukania sa niesli ďaleko po vodnej hladine.

Keď náš ohňostroj lásky naposledy vybuchol vo vzájomnom búrlivom orgazme, naše telá sa vzopli a potom padli vedľa seba ako mŕtve. Dlho sme si vychutnávali odznievajúce slastné pocity. Potom sme schúlení v objatí pozorovali očarujúci západ slnka zrkadliaci sa na vodnej hladine. Priali sme si, aby tento nádherný večer nikdy neskončil. Od jazera sme odišli ruka v ruke a nádherné milovanie pri vode sme si zopakovali u mňa doma. S Jarkom, ako sa onen mladík volal, som chodila pol roka a potom sme sa vzali. Teraz už náš vzťah nie je tak romantický, ale nikdy nezabudneme na naše kúzelné erotické zoznámenie za sparného dňa.

Kvôli erotickému zoznámeniu nemusíte k vode! Stačí, keď sa zaregistrujete na online sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.