Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Príjemný privýrobok

16.december 2021
Príjemný privýrobok

Pátram po nete a hľadám brigádu, ale nie a nie nič poriadne nájsť. Až keď narazím na nechutné inzeráty 50-ročných dedkov, čo chcú vyfajčiť péro, dostanem nápad. Čo ponúknuť svoj hlas? To nie, z toho mi nič nekvapne, ale to fajčenie by nebolo zlé, ale musím si vybrať sama!

Podám si inzerát na jednu obľúbenú stránku, že ponúkam vyfajčenie poriadneho péra, pod značkou „pani si vyberie sama“. Ani som neverila, koľko ľudí bude mať záujem.

Prvý „klient“. Má 23, celkom slušne vyzerá, paráda, rande je dohodnuté. Stretneme sa na poháriku a potom pôjdeme k nemu. Nič sa dievča neboj. Ani sa nebojím, skôr ma mrazí v slabinách a cítim, ako vlhnem už v reštaurácii, kde sa rozprávame. Pekný úsmev, príjemný vzhľad za hodinu sa pakujeme a ideme k nemu. Po chvíľke bozkávania mu pripomeniem, že tu som len od jedného a sex to nie je. Strčím do neho a spadne na posteľ, vrhnem sa k jeho nohaviciam, zložím mu ich a vidím niečo malé podobné dážďovke. No čo, je to práca, pohrám sa s jeho pérom. Môj jazýček okolo neho kĺže vyslovene ako okolo malého banánu, sajem ho a masírujem mu gule za chvíľku vystrekne na môj jazýček, po ktorom mi jeho deti kĺžu až do krku. Chlapec ma vyplatí 20 a mažem domov. Večer už pozerám ďalších pánov na zozname.

Ďalší, kto mi padne do oka, je 36-ročný ženatý chlapík, normálnej postavy s hnedými očami. Nevidím v tom žiadny problém, tak si dohovorím schôdzku na piatkový večer. Zájdeme do príjemného podniku, víno mi trošku stúplo do hlavy, tak mu radšej poviem, nech ideme už na hotel. Bez problémov zaplatí a taxíkom sa premiestňujeme do hotela. Za hotelovými dverami ma pritisne na stenu a začne ma vášnivo bozkávať, hladí ma po stehne a mne sa nejako nechce ho odstrčiť, aj keď by som mala. Na moje prekvapenie sám ustúpi a zdvihne hotelový telefón, aby objednal jahody a šampanské. Síce nechápem, prečo kvôli polhodine objednáva bublinky, ale dobre, neprotestujem, ako sa hovorí „blbý kto dáva, blbejší kto neberie“. Usadí ma na posteľ a povie, nech si urobím pohodlie. Prečo to tak predlžuje... Ale dobre mám čas.

Napodiv po tom, čo priviezli bublinky, tak len pijeme a rozprávame sa, nikdy sa nezmienil o rodine a ja som sa nikdy nezmienila o svojom súkromí. Rozopol mi dva gombíky na košeli a hladil strúhu medzi mojimi kozičkami. Jemne som sa zachvela, ale zase rýchlo schladla, keď ruku odtiahol. Toto sa mi ani v najmenšom nepáčilo, tak som mu povedala, že ideme na vec, ale to sa zase nepáčilo jemu. „Ale ja ti chcem tiež urobiť dobre, pani.“ Táto veta ma trocha omráčila a než som sa nadala, mala som ho prisaného na perách a jeho bozky opätovala a prepletala svoj jazyk s jeho.

Rozopol mi košeľu úplne a polial moje prsia šampanským. Pozrel sa mi do očí a s malými diablikmi v očiach mi začal lahodnú šťavičku zlízávať z kozičiek, rozopol aj podprsenku a zložil mi oba kusy oblečenia z ramien. „Čo chceš, aby som ti robil, pani.“ Pozerala som ako omráčená do jeho očí, ktoré boli zakryté túžbou. „Vyzleč sa,“ vypadlo zo mňa. Pozerala som sa ako si pomaly vyzlieka tričko a odhaľuje svoj hrudník pokrytý malými chĺpkami, vstala som a dotkla sa ich „Teraz nohavice.“ Rozopol si nohavice a zohol sa k mojim prsiam a vzal moju bradavku medzi svoje zuby, potom ju zase pustil a stiahol si nohavice, ako som prikázala.

Erotická poviedka Príjemný privýrobok

Dotkla som sa jeho tváre a schádzala rukou po jeho krku k bradavke, ktorú som chytila ​​medzi prstami a zatiahla za ňou, jemne vzdychol, pokračovala som po brušku dole až k jeho péru, ktoré narastalo do obrích rozmerov, poriadne som ho stisla a hlasno povedala : „Zložiť!“ Aj to vykonal a stál tam nahý v celej svojej kráse. Začala som mu masírovať péro, neodolala som a zohla sa k nemu. Na žaluď mu vtlačila malý bozk a potom som chamtivo péro strčila do pusy a fajčila, búrlivo si ho strkala až do krku, krúžila okolo neho jazykom a vnímala jeho hlasné vzdychanie, až keď mierne vykríkol, ucítila som na svojom jazyku jeho chuť. Malinko som si nechala na jazyku a dala mu ochutnať. Hltal moje ústa a vychutnával si tú šťavičku so mnou.

„Vyzleč ma.“ Bez váhania mi rozopol sukňu a nechal ju skĺznuť dole, keď uvidel moje titerné nohavičky, rozklepanými prstami mi ich zložil a pohladil moju kundičku cez celú jej dĺžku, zaklonila som hlavu, chytil ma za vlasy a začal ma bozkávať. Hrýzť do môjho krku. „Rob, dotýkaj sa ma!“ Vzal ma do náručia a odniesol do postele. Hladil ma po celom tele a bozkával každý centimeter. „No tak, na čo máš jazyk!“ Roztiahol mi nohy a jemne olízal moju kundičku, nasal môj klitoris a potom mi vrazil jazyk do kundy, začala som hekať ako nikdy. Lízal moju kundu a ja som cítila, ako tečiem blahom až k samému vrcholu.

Chytla som ho za vlasy a silne mu trhla s hlavou, pozrela som sa mu do očí a tvrdo povedala: „Čo to bolo, ja chcem ešte, snaž sa, rob!“ Položil ma na posteľ, zaľahol ma plnou váhou a vrazil svoje veľké péro až po koreň do mojej kundy. Prehla som sa mu v ústrety a kričala, nech robí. Začal vo mne jazdiť a tvrdo prirážať, teraz som už revala len áno, áno ešte. Keď prišiel môj orgazmus, nenechal mi ani čas na oddýchnutie a prirážal furt ďalej v rovnakom rytme až prišiel ďalší orgazmus a ja som kričala z plných pľúc. Zaryla som mu nechty do ramien a zatlačila naňho. Pochopil, preguľal sa na chrbát a ja som bola na vrchu „Teraz si to rozdáme, kovboj“ sadol si ku mne a hrýzol moje kozičky, až to bolelo, ale ja som chcela ešte. Jazdila som na ňom ako skúsený jazdec a vychutnávala si to obrovské péro, ktoré som cítila v celom bruchu, až som videla, že sa blíži jeho orgazmus.

Zastavila som sa. „Pani, čo to robíš?“ „Budeš, keď ti to dovolím.“ Išla som k svojej kabelke, kde som vždy nosila svoj vreckový vibrátor, usmial sa. „Na všetky štyri.“ Vykonal môj príkaz. Vzala som si vibrátor do pusinky a pekne ho navlhčila, potom ho zapla a vrazila si ho do kundičky, prvýkrát som sa s ním pekne hrala a on sa len pozeral, ako sama robím dobre. Ťahala som sa za bradavky a vibrátorom jazdila v kundičke až do samého konca. Potom som sa sklonila k jeho riti. Pekne som mu po nej prešla jazykom, zasyčal. Chytla som ho za gule a druhou rukou mu prechádzala po análiku a pomaly som tam strkala naslinený prstíček, aby som vedela či mu neublížim. Vytiahla som si vibrátor z kundičky a začala som mu ho pomaly strkať do análika, kam až to šlo, prehýbal sa a kňučal, to sa mi páčilo. Začala som mu tam jazdiť, za chvíľku sa uvoľnil a ja som mohla pridať a konečne sa začať hrať s jeho perom, ktoré bolo zatiaľ zanedbávané. Chytím ho pri koreni pera a začnem mu ho rýchlo honiť a pritom pohybujem vibrátorom. Sám pekne priráža a heká blahom až vidím bielu tekutinu, čo mu strieka z pera na posteľ.

Unavene padneme na posteľ a zaspíme. Ráno, keď sa zobudím, nájdem na stolčeku 100 s odkazom, kde bolo napísané „Bolo to úžasné, moja pani“ a pripísal svoje telefónne číslo. Schádzali sme sa pravidelne. V posteli diabol a ešte dobre platil...

Erotická zoznamka vám obom môže pomôcť nájsť, čo hľadáte...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.