Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prešukaný Nový rok

12.júl 2022
Prešukaný Nový rok

Ten večer začal ako každý iný, keď sme sa zišli s partiou v krčme. Ale tento večer bol trochu zvláštny, bol Silvester. Zišli sme sa všetci aj so svojimi polovičkami. Ja som sa asi pred štvrť rokom rozišiel s dievčaťom, s ktorým som chodil dva roky, a pretože mám stále chuť na sex, napríklad aj niekoľkokrát denne, vyhľadával som len dievčatá na jednu noc.

V ten večer prišiel aj Michal s Marcelou. O Marcelke sme všetci vedeli, že má rada sex v akomkoľvek množstve a neustále. Je to ten typ ženský, s ktorým si každý muž praje aspoň raz stráviť noc, dlhé blond vlasy, prsia veľké a pevné, štíhla postava a krásne tvarovaný zadoček, jednoducho typ ženský, ktorý je vidieť akurát v pornofilmoch. Oni dvaja mali zvláštny vzťah, chvíľami spolu boli a zase sa stále rozchádzali. Niekoľko dní pred Silvestrom sa zase rozišli, a preto ma prekvapilo, že tiež prišla. Celý večer robili, že sa nepoznajú, ale obaja sa očividne bavili.

Celý večer prebiehal vcelku normálne. Po polnoci sme si všetci pripili a odišli na diskotéku. Asi po dvoch hodinách sa niektorí začali postupne vytrácať, a tak nás zostalo len päť. Dobre som sa bavil a skúšal niekoho uloviť na túto noc. Ale dnes sa nedarilo. Okolo piatej ráno som to vzdal a rozhodol sa, že pôjdem domov. Išiel sa rozlúčiť so zvyškom a popriať im ešte raz šťastný nový rok a chystal sa domov. V tom ku mne pristúpila Marcelka a prehovárala ma, nech ešte zostanem, že potom pôjde so mnou. Marcelka bývala vedľa nášho baraku. Ja som bol ale rozhodnutý a navrhol som, že ju zveziem. Michal sa vytratil už pred dlhou dobou s nejakou neznámou. Ona súhlasila, a tak sme šli na taxi.

Keď sme prišli pred jej vchod, spýtala sa ma, či si nechcem dať kávu. Hneď som pochopil, o čo ide, a tak som jej odpovedal. No, kávu nepijem, ale ešte niečo na pitie by som si dal. Keď za mnou Marcela zavrela dvere, hneď sa na mňa vrhla a začala ma bozkávať. Bol som dosť zaskočený tou rýchlosťou, ale hneď som sa spamätal a jej bozky opätoval. Pri stálom bozkávaní a olizovaní sme sa dostali do obývačky, kam ma usadila do gauča a povedala, nech si urobím pohodlie, že sa hneď vráti. Za chvíľu sa ozval zo spálne jej hlas, ktorý hovoril, aby som zavrel oči a neotváral ich kým nepovie. Potom som počul, ako zapína vežu a dáva do nej CD. Pustila ju a ja som počul arabskú hudbu. Potom mi dovolila konečne otvoriť oči.

Marcelka bola oblečená ako tanečnica zo spomínaného štátu a začala tancovať okolo mňa. Krútila sa ako had a jemne sa ma dotýkala. Bol to krásny a veľmi vzrušujúci pohľad. Tá hudba sa mi zdala nekonečná, bol som už pekne vzrušený, a keď konečne muzika dohrala, vzal som Marcelku za ruku a stiahol ju na seba a dlho ju bozkávaô. Ona ma začala zbavovať oblečenia, ale veľmi pomaly a po každej časti mojej bielizne ma pobozkala. Keď som bol len v slipoch povedala, nech sa idem do kúpeľne osprchovať, že sa zatiaľ vyzlečie a príde hneď za mnou. Ešte som nestačil pustil ani vodu a už som cítil jej ústa na mojom chrbte. Otočila ma oproti sebe a zadívala sa mi do očí so slovami. Tak čo, páčilo sa ti predstavenie. Nikdy som nič také nevidel na vlastné oči, odpovedal som.

Potom vzala mydlo a celého ma začala umývať. Zvlášť dôkladne sa venovala môjmu penisu, ktorý bol už na prasknutie, ako som bol vzrušený. Marcelka to videla a kľakla si predo mňa a vzala si môjho vtáka do úst. Bola veľmi šikovná, fajčila mi ho tak, ako som ešte nikdy nezažil. Netrvalo dlho a ja som sa urobil. Celú svoju dávku semena som vystrekol priamo do pusy, tá ho hltala a prehĺtala kým zo mňa nevysala všetko. Keď ma umyla podľa svojich predstáv, vzal som mydlo do ruky ja a otočil ju chrbtom k sebe. Pritisol som sa k nej a namydlil celé jej telo a rukami prechádzal po celom jej tele.

Erotická poviedka Prešukaný Nový rok

Keď sme boli umytí, šiel som sa utrieť a Marcelka ešte zostala v sprche. Díval som sa, čo bude robiť. Ona odskrutkovala koniec sprchy a hadicu si strčila do zadku. Potom pustila prúd vody, až bola plná. Keď vytiahla hadicu a zatlačila, vystrekla z nej všetka voda, to sa vie, že už nebola čistá. Opláchla sa a vyliezla sa utrieť. Keď sme boli suchí, pritisol som Marcelku na dvere a bozkával ju na krku, ústach a prsiach. Ona potichu vzdychala a kňučala, že ma chce, aby som jej to už konečne urobil. S tými slovami som ju chytil za stehná a zdvihol ju. Ona ma nohami objala a za stáleho bozkávania som ju položil na posteľ v spálni. Keď ucítila pod sebou posteľ pustila sa ma a ja som ju začal bozkávať na krku a prsiach. Chvíľu som sa hral s jej bradavkami a potom smeroval nižšie k rozkroku. Sama roztiahla nohy doširoka od seba a čakala nedočkavo na môj jazyk.

Oblízal som jej kundičku po celej dĺžke až k klitorisu, ktorý som jazykom nadvihol. Marcelka sa s hlasným vzdychom prehla v chrbte a nedočkavo ma povzbudzovala, aby som pokračoval. V tejto polohe sme nezostali dlho. Marcelka sa zdvihla a stúpla si na všetky štyri, hlavu si položila na vankúš a vyšpulila na mňa zadoček. Pokračoval som v lízaní jej mušličky a občas môj jazyk zablúdil na dierku v zadočku. Hlasno vzdychala a bolo vidieť a hlavne počuť, že sa o chvíľu urobí. A tiež áno. Marcelka sa zahryzla do vankúša a z kundičky sa jej linuli slastné šťavy, ktoré som s chuťou zlízával.

Nenechal som ani Marcelku vydýchnuť a do mokrej dierky ju vsunul svojho vtáka a začal rýchlo prirážať. Marcelka mi okamžite začala prichádzať v ústrety svojim telom. Potom ma zaujal jej zadoček, a tak som jedným prstom začal vnikať do tej dierky. Bolo vidieť, že sa Marcelke veľmi páči, keď má plné obe dierky. Potom siahla pod posteľ a vytiahla lesklého robertka a podala mi ho. Okamžite som pochopil, čo odo mňa chce. Vytiahol som svojho vtáka z kundičky a zasunul namiesto neho robertka, aby som ho namazal jej šťavami. Šťavami som pomazal aj jej dierku v zadočku a potom lesklého robertka pomaly zasunul. Pozvoľna som vnikal robertkom do análu, kým tam nebol celý. Keď sa dierka poddala, zasunul som späť svojho vtáka do kundičky.

Striedavo som vnikal ako do zadočku, tak do jej mokrej mušličky. Netrvalo dlho a Marcelka sa urobila druhýkrát. Ale stále nemala dosť, len si chvíľku oddýchla a chcela pokračovať ďalej. Ja som nemal žiadne námietky, cítil som, že dnes vydržím ako ešte nikdy. Marcelka chcela, aby som pokračoval ako predtým, ale že teraz chce môjho vtáka v zadočku. Tak som si kľakol znova za ňu a vnikol do jej zadočku, ktorý bol ešte vlhký od robertka. Veľmi mi nešlo vnikať zároveň do jej riti a robertkom do kundičky, a tak si Marcelka vzala robertka do ruky a sama si ho zasúvala do svojej stále roztúženej dierky. Jej zadoček ma poriadne zvieral zo všetkých strán, a tak mi netrvalo dlho a vystrekol som do Marcelky. Na moje prekvapenie mi môj úd neklesol, ako to vždy predtým bolo, ale zostal stále napnutý ako na začiatku, a tak sme mohli pokračovať ďalej. Tentoraz zo strany.

Ten večer, alebo skôr ráno, sme vystriedali snáď všetky polohy. Pri Marcelke som zostal celý deň a ešte jednu noc. Celý ten čas sme strávili v posteli. Už ani neviem koľkokrát sme prežili orgazmus, ale jedno musím povedať, pekne dlho som bol zničený.

Chcete byť tiež skôr zničení zo sexu ako z práce? Nájdite si niekoho na sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.