Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prestávka na mrdačku

20.september 2022
Prestávka na mrdačku

Vracala som sa z kúpeľov, nie práve veľmi spokojná (bola tam hrozná nuda!), aj keď oddýchnutá a s porovnanými myšlienkami po nedávnom rozvode. Mala som už jazdy plné zuby a rozhodla som sa zastaviť v motoreste, na ktorý som podľa ukazovateľov mala naraziť za 2000 metrov.

Usadila som sa k stolíku v rohu, objednala kávu, zapálila cigaretu a pozorovala osadenstvo. Vonku stálo mnoho kamiónov, takže väčšina hostí boli práve kamioňáci. Všimla som si, že neďaleko mňa sedia dvaja, ktorí na mňa pozerali ako na zjavenie. Skontrolovala som si, či mi nedopatrením nevykukuje vo výstrihu väčší kus mojich predností, než som mala v úmysle, a keď som sa uistila, že ukazujem len to, čo chcem, tak som labužnícky potiahla zo svojej práve zapálenej ďalšej cigarety.

Môžem si sadnúť, ozvalo sa mi nad hlavou, a keď som vzhliadla od svojej práve dopitej kávičky, pozerala sme do nádherne hnedých, zamatových očí jedného z mužov, ktorí ma predtým pozorovali. Nečakal na moju odpoveď a usadil sa k môjmu stolíku. "Nechcete niečo ostrejšie?" spýtal sa, ale odmietla som s tým, že som vodič. "A čo si chvíľku oddýchnuť?" Ten muž ma začal zaujímať. Nielen preto, že bol krásny, ale bol aj mladý a pravdepodobne sexuchtivý, aj keď oslovil práve mňa, ženu najmenej o 20 rokov staršiu ako bol sám.

A ja, už viac ako pol roka bez sexu, som si predstavovala, ako ma tento sympaťák pekne šuká vo svojej kabíne kamiónu. "A kde by si chcel odpočívať, kocúrik?" spýtala som sa a prešla rovno na tykanie. Usmial sa, pod stolom mi zašiel pod sukňou až k nohavičkám, ktoré by sa už skoro dali žmýkať a pod ich lemom začal dráždiť moju nenásytku.

"Wau, ty ju máš prírodnú, no to si nechám páčiť. Nevadí Ti môj kamión, alebo chceš radšej do izby?"

"Kamión mi vyhovuje, ale čo Tvoj kolega? Kam pôjde?" Opäť sa usmial a žmurkol na mňa.

"Tebe by vadilo, keby šiel s nami? Pozeral by, a keby si mala chuť aj na jeho penis, mohol by Ti robiť dobre spoločne so mnou." Vnútri som sa už triasla chtíčom na obe penisi. Ale povedala som, že nebudem proti, keď sa zatiaľ bude len pozerať. Za chvíľu už mi pomáhali do priestrannej kabínky ich kamiónu a samozrejme si neodpustili siahnuť si na moje pozadie.

„Koľko berieš,“ spýtal sa ten, čo ma oslovil pri stole. Síce ma to trochu pobúrilo, že ma považujú za šľapku, ale ovládla som sa a povedala som, že si ma asi pomýlili, že som čerstvo rozvedená a sex mi veľmi chýba, preto som dovolila „rozdať si to s nimi“, ale bez platenia !

"Tak to sa ospravedlňujem, vieš my si tu vždy zoženieme nejakú kurvu na trochu "ujdený" sex a ty si nám do toho nejako zapadala." Zasmiala som sa a povedala im, že mám tiež rada šialený a hlavne perverzný sex a že pokiaľ teda chcú, tak to môžeme skúsiť. "Si teda pre všetko?" spýtal sa ešte, a keď som kývla, že na všetko som pripravená, vrhli sa na mňa ako po ročnom sexuálnom pôste a ja som len počula šklbnutie látky a bolo mi jasné, že podprsenka aj nohavičky skončia v smetiaku.

"Ty čubka, ty máš ale cecky, no také sme tu ešte nemali, čo Pavol?" spýtal sa ten, čo ma oslovil a ja som doteraz nevedela ani ako sa volá, ale už sa jazykom preháňal po veľkej bradavke, ktorá mu v ústach ešte viac tvrdla a jeho priateľ Pavol to isté robil aj na druhej kozičke – teda kozičke, no mám 5 a pri mojej celkom štíhlej postave sú to celkom slušné balóny. Chlapi sa hrali s kozami, ja som im honila penisy a z kundy mi prýštil pramienok kundej šťavičky a vsakoval sa do deky položenej na sedačke.

"Kunda, nabodni sa mi na čuráka!" zakričal na mňa bezmenný a ja som sa pomaly napichovala na jeho tvrdú kládu a hlasno stonala, kým som nedosadla na jeho tvrdé gule. „Pavol, narvi ho do nej,“ podnietil kamoša a sám sa jemne zahryzol do bradavky a výdatne sál, až som prestala vnímať Pavlov penis v análnom otvorku a triasla som sa v orgazmickom kŕči a chrčala ako v poslednom ťažení.

Erotická poviedka Prestávka na mrdačku

"Ja už budem!" zakričal Pavol a vyšiel z môjho análika, hneď ako jeho chvost vystriekal poslednú kvapôčku. Bezmenný si ma ešte chvíľku napichoval, ohrýzol mi bradavky a ja som už opäť bola v tranze. "Berieš niečo, môžem to dať do kundy?" pýtal sa a ja som sa ani nezmohla na odpoveď. Vzal to ako súhlas a jeho horúce semeno plnilo moju kundu, aj keď som pol roka bez antikoncepcie. V tej chvíli mi bolo jedno, že by som snáď mohla vo svojom veku ešte počať dieťa, a to s úplne neznámymi mužmi.

Ležala som a premýšľala čo bude ďalej. Nestačila som vymyslieť vôbec nič. Pavol ma už prstil striedavo v kundičke a riťke a bezmenný sa už zase oddával hrátkam s vemenami a môj 3. orgazmus toho večera bol taký silný, že Pavol dostal gejzír kundej šťavky až na tvár. "Teda Alex, tá kunda tam toho má, už je to tu celé mokré."

Tak bezmenný sa volá Alex, stačila som zaregistrovať. „Poď sa tiež pohrať, ja chcem tiež vidieť, ako tá čubka strieka,“ ozval sa Alex a vymenili si s Pavlom miesta. Pavol sa zahryzol do bradavky, až som vykvikla a Alex začal pomaly do mojej kundy tlačiť tri prsty, aby mi s nimi pekne „prerajboval piču“ ako mi práve oznamoval. Už som chcela prosiť, aby ma nechali, keď mi Pavol silne stisol rukou jeden prsník a medzi zubami vyťahoval bradavku druhého a ja som začala opäť striekať.

Alex pozeral do mojej kundy ako do obrázku, takže dostal pekný „zásah“ a ja som bola opäť „mimo diania“. Ako z diaľky som počula: narvi jej ho do huby a ja jej zase vycákam kundu. A tak sa asi stalo, ale všetko som robila ako v polospánku, len som vedela, že musím prehĺtať, aby som sa neudusila, a cítila, ako mi z kundy odkvapkáva Alexové semeno. Nespala som, ako si mysleli, ale nebola som ani schopná odpovedať. "Tak to je super kurvička, čo? Takú sme ešte nemali, škoda, že musíme za chvíľu vyraziť. Ja jej chcem ale ešte vymrdať kundu," ozýval sa Pavel a Alex sa hneď pridal, že by ešte rád do riti, keď som tak krásne stonala.

Bola som ako mátoha, keď mi pomáhali napichnúť sa na Pavlov penis a Alexovu palicu som snáď v análiku ani nevnímala. Pripadala som si ako kus handry, s ktorou si robia, čo chcú. Vnímala som ich rev pri ich výstrekoch a cítila som dráždenie bradaviek a klitorisu, aby som si vraj aj ja prišla na svoje! "Zlato, my musíme už vyraziť, bola si skvelá, fakt nechceš zaplatiť? Bola si ďaleko lepšia ako tie šľapky odtiaľto!" Stačila som sa len usmiať, natiahnuť si blúzku a sukňu, topánky som si vzala do ruky a nechala sa odvliecť k svojmu autu, kde som sa schúlila na zadné sedadlo a pri premietaní toho, čo som pred chvíľou prežila, zaspala ako batoľa.

Zobudila som sa niekedy v noci a pokračovala v ceste domov. Aj keď sa mi táto príhoda stala pred 10 rokmi, na svoj najkvalitnejší sex, ktorý som prežila, nezabudnem nikdy!

Chcete aj najlepší sex v životeZaregistrujte sa na online erotickú zoznamku a možno nájdete niekoho, kto vám to splní!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.