Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Presťahovanie malo zmysel

14.august 2020
Presťahovanie malo zmysel

Stalo sa to pred piatimi rokmi. Prisťahoval som sa do nového lepšieho bytu na hypotéku a pri sťahovaní som stretol jednu zo svojich susediek. Bola to pekná malá blondínka okolo dvadsať, podľa handier pekne zazobaná a najskôr sa narodila so striebornou lyžičkou v zadku, pretože nechodila do práce, aspoň som ju nikdy nevidel pravidelne niekam dochádzať.

Áno, to sa niekto má. Bola to ale štíhla sexy mačička, takže som namiesto nenávisti a závisti nad jej finančným stavom riešil trochu iné veci...

Zabýval som sa postupne, vybavil som si byt so všetkým potrebným a preskúmaval okolia. Bolo zrovna sparné leto a ona susedka ležala na deke - opaľovala sa v maličkých ružových plavkách, podprsenku bez výstuže a pekne tenká látka, takže sa jej luxusne rysovali bradavky aj cez podprsenku.

„Zdravíčko.“ Nadhodil som z okna s cigaretou v kútiku úst.

„Dobrý deň,“ usmiala sa a zamerala na mňa svoj pohľad. „Už ste sa zabýval?“ Spýtala sa.

„Je to tak, akurát ešte nikoho nepoznám. Ja som Dan, len tak mimochodom.“

„Sabina“ odvetila.

Otočila sa na brucho, bolo na čase opáliť zadok. Mala krásnu riťku, tangá sa jej zarezávali medzi pevné polovičky.

„Môžeme si tykať, ak nemáte nič proti tomu, že ako chlap ponúkam prvý.“

„Pokojne, ja pravidlá bontónu moc neriešim.“ Odvetila, usmiala sa a vyceril na mňa rad perfektných bielych zubov.

„Máš fakt pekné oči, Sabina.“ Pokúsil som sa zalichotiť. Ale bola to pravda. Nezábudkovo modré mám rád.

„Dík... Bývaš tú sám?“ Spýtala sa a zažmurkala na mňa.

„Tak trochu. Pripadám si dosť osamelo.“ Zahral som chudáčika. Vyzliekol som si tepláky a navliekol som si plavky, zhodil som tričko a schmatol som osušku. Bez slov som vyšiel von na záhradu a hodil osušku vedľa Sabiny. Asi ju to drzé gesto neurazilo, skôr naopak. Otočila sa ku mne zadočkom a niečo hľadala vo svojej taštičke.

„Cvičíš?“ Nadhodil som opatrne a poukázal na to, že si uvedomujem krásy jej tela.

„Trochu,“ priznala.

Přestěhování mělo smysl

„Samozrejme, na to sa ťa asi musí pýtať každý, čo?“ Spýtal som sa.

„Každý nie, len otravní susedia,“ zachichotala sa. Nemyslela to našťastie vážne. Potom sa ale zrazu s vážnou tvárou otočila priamo na mňa a spýtala sa:

Hanbíš sa predo mnou? Chlapi sa predo mnou totiž často hanbia a chodia okolo ako po špičkách,“ povedala pobavene.

„Nie, prečo? Mal by som?“ Prekvapene som odvetil. Uchopila moju ruku a položila si ju na riťku. Pohladil som ju smelo po polkách a zachádzal medzi ne. Pevnejší zadoček som pod dlaňou ešte nepocítil.

„Myslel si na toto, keď si ma pozoroval z okna?“ Spýtala sa. Otočil som ju k sebe, pritiahol si ju bližšie a začal som ju bozkávať. Naše jazyky sa preplietali a obaja sme si vychutnávali to vlhké spojenie. Bolo to krásne.

„Toto nebolo zle,“ pošepla udýchane a hladkala ma po hrudi a bruchu a prekladala to drobnými bozkami. Zaklonil som hlavu a užíval si tú slasť. Môj úd o sebe dal čoskoro poznať, Sabina si to všimla. Jemne mi masírovala hrču na plavkách.

„Sem vidí z ulice skoro každý, nechceš sa presunúť... napríklad k tebe?“ Spracovával som Sabinu a tešil sa z toho, ako mi ide na ruku bez väčšej snahy o balenie. Ale odpoveď ma prekvapila.

„Neboj sa, sme skoro neviditeľní,“ povedala a lačne vytiahla moje péro z plaviek. Ako som ležal na chrbte, sledoval som, ako mi ho drobnou rúčkou honila, pomaly prechádzala predkožkou cez žaluď a prezerala si ho tak fascinovane, akoby videla tak veľký žilnatý penis prvýkrát v živote. Jemne oblizla môj žaluď a mne v ňom myklo. Krásne mi fajčila péro, bol som tvrdý ako šuter, navyše som ju za lemom plaviek lustroval škáru a tá bola pekne vlhká a pripravená na prieniky, ktorými som sa ju chystal zahltiť. Smeroval som svoj kolík pomaly ale isto k jej kundičke. Sabina spokojne riekla a roztiahla nôžky. Usmial som sa a pomaly som jej zasunul penis do pičky. Išlo to samo, bola krásne vlhká a pritom tak tesná!

Ktokoľvek sa mohol pokochať z okna, ako spolu mrdáme a to nás ešte viac vzrušovalo. Slasť bola proste silnejšia ako morálka a hanbenie. Vychutnával som si hlboký zásun a Sabine sa to viditeľne páčilo, mala tvár v slastnom kŕči a medzi obočím stiahnutú linku, ako sa sťahovala a uvezňovala v sebe sústredene môjho macka. Náhle som sa zaklonil v chrbte a všetky svoje telesné šťavy vystriekli do tej nadržané kundičky. Potom som sa zvalil vedľa Sabiny na deku. Ležali sme vedľa seba len tak a pozerali na nebo. Sabina sa ku mne otočila a povedala mi:

„Nechceš u mňa dnes prespať?“

Pohladil som ju po tvári a nadšene prikývol. Vyzerá to, že sa mi tu vďaka tej mačičke bude ešte veľmi páčiť...

Nemusíte sa nikam sťahovať, aby ste si takú slečnu tiež našli. Vyskúšajte erotickú zoznamku na internete a určite narazíte na nejakú, ktorá vám bude sympatická.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.