Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prekvapenie v saune

18.marec 2021
Prekvapenie v saune

Piatok, deti sú na víkend u babičky a my si konečne oddýchneme sami. Teším sa ako pubertiak. Keď prídem manželku vyzdvihnúť z práce, všetká radosť rýchlo mizne. Už z auta vidím, že jej nie je dobre.

Seknutý chrbát, migréna. Boli sme dohodnutí na saunu v Podolí, je fakt krásna, s výhľadom na Vltavu. Dneska žiadny výhľad, žiaden relax. No čo, možno zajtra. Lenže doma ma žena presvedčila, že keď som sa tak tešil, mám ísť sám. Že rovnako bude spať, keď si vzala prášky. A aspoň bude mať pokoj. Pravda, veľa práce jej to prehovárania nedalo. A tým to celé začalo.

Vonku bolo okolo nuly, sem tam popadával sneh, počasie na saunu ako stvorené. Aj napriek tomu tam rozhodne nebolo nijako plno. Zmrznutý z vonku som rovno vplával do tepla a užíval si to. Po prvom saunovaní a ľadovom bazéne som vyšiel hore do miestnosti pre odpočinok a tam som ju prvýkrát uvidel. Postava tak akurát, niečo cez štyridsať, ležala na krajnom lehátku, oči zatvorené. Okolo bola kopa ďalších miest, ale ja som mal chuť ju trochu podpichnúť, tak som si ľahol hneď vedľa nej. Chvíľku som sa pozeral von, stromy boli bez lístia, tak bolo krásne vidieť na Vltavu. Potom som oči zavrel a len tak premýšľal, ako asi vyzerá to jej telo.

Keď som oči znovu otvoril, dokonale ma vykoľajila. Ležala na boku, hlavu podopretú, pozerala na mňa a usmievala sa. Pod plachtou sa jasne črtala bradavka, skoro vykukovala von. Nemala nijako zvlášť veľké prsia, aj tak som sa nedokázal od toho miesta pohľadom odtrhnúť. Chvíľku sme sa tak na seba pozerali. Potom mi došlo, že by som mal niečo povedať, ale nič ma nenapadalo. Vstal som.

"Dáš si niečo na pitie?"
"Možno, čo si dáš ty?"
"Ja idem na Birrela."
"Tak vezmi dva."

V okamihu som bol späť. Sadli sme si, popíjali a mlčali. Je pravda, že k tomu úžasnému výhľadu sa nemuselo nič hovoriť. A tiež som nejako nevedel, ako začať. Ešte som nemal dopité, keď sa zdvihla. Plachta z nej trochu skĺzla, takže odhalila bradavky. Zrovna som pil a takmer sa utopil.

Erotická poviedka Prekvapenie v saune

"Idem dole, ideš tiež?"

Nečakala na odpoveď a vyrazila. Než som sa vyhrabal a došiel dole do sprchy, už vchádzala do sauny. Rýchlo som sa opláchol a odhodlane vstúpil. Bola vnútri jediná. Sedela na prostrednej lavici priamo oproti dverám, prestieradlo pod sebou, pokrčené nohy mierne od seba, hlavu zaklonenú a zatvorené oči. Nemohla vedieť, či som to ja, alebo nie. Sadol som si hneď vedľa nej a položil jej ruku na koleno. Dala tú nohu úplne ku mne, až mi koleno položila do lona. Musela jasne cítiť moje vzrušenie. Usmievala sa. Obaja sme sa už slušne potili, keď som rukou prešiel od kolena tak do polovice stehna. Ďalej ma nenechala, chytila ​​mi ruku a položila na prsník. Začal som sa potiť ešte viac. Potom sa otvorili dvere a prišiel nejaký chlap. Ruku som vrátil späť na jej koleno, ona ma tým kolenom, ešte viac tlačila do lona. Z ničoho nič sa ten chlap zasa zdvihol a odišiel. Asi videl, čo sa tam deje a nechcel rušiť. Bez toho aby čokoľvek povedala, chytila ​​ma pevne rukou za vtáka a párkrát pohonila. Vzrušene pri tom riekla, ale zrazu sa zdvihla a odchádzala.

"Ideš sa trochu schladiť? Mám pocit, že to potrebuješ," smiala sa.

Zauvažoval som, či ešte chvíľu zostať, než erekcia trochu opadne, alebo vyraziť za ňou. Našťastie mi premýšľanie dlho nevydržalo a zakrytý plachtou som vyrazil sa opláchnuť a do bazéna. Tam sme sa minuli. Nenápadne mi na neho siahla.

,,Príď potom hore," mrkla na mňa.

Voda bola fakt ľadová, takže už som nemal na plachte hrboľ, vyšiel som po schodoch do odpočivárne a zarazil sa. Na jej krajnom mieste ležal ten chlap, čo za nami prišiel do sauny a hneď zase zmizol. Na vedľajšom ležala ona, bradavky jej zas trčali z prestieradlá. A vedľa nej bolo voľný miesto. Tie tri lehátka boli posunuté úplne k sebe. Keď videla moje rozpaky, poklopala rukou na to voľné ležadlo vedľa seba. Ľahol som si, celý nesvoj, čo to má všetko znamenať. Zašla mi rukou pod prestieradlo a pohladila v rozkroku. Musel som pokrčiť nohy, aby to nebolo tak vidieť. Okamžite som bol zase vzrušený. Ten chlap sa na nás pozeral, ale mne to bolo jedno. Zrazu zdvihla moje prestieradlo tak, že on videl, ako mi stojí. Rýchlo som sa to snažil zakryť.

Začala sa smiať nahlas a hovorí: "Tak dobre, vidím, že nevieš, čo sa deje. Práve som ťa predstavila svojmu manželovi" a otočila sa na neho. Usmial sa a kývol na pozdrav. Tiež som kývol a konečne mi začalo dochádzať, na čo si ma vybrala.
Nadvihla prestieradlo manželovi a ja som jasne videl, ako je vzrušený. Toto vyzerá na zajímavej víkend...

Po skončení koronavírusových opatrení si aj vy môžete dohodnúť stretnutie s niekým zo sex zoznamky v saune.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.