Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Predstavenie v putách

2.máj 2017
Predstavenie v putách

Starší pán pri vchodových dverách nám priateľsky zamáva, oplatím mu úsmev a bez slova pokračujem do zatemnenej haly. Na gaučoch vidím niekoľko známych tvárí, všetci odetí v koži a latexe. Pripravujú sa na večernú show.

„Pane?“ Ladne sa otočím s pohľadom upreným kdesi na jeho hruď. Nesmiem sa mu dívať do očí. Stojí celkom blízko pri mne, atmosféra tohto miesta nás oboch núti vžiť sa rolí už od úplného začiatku. To sa nám obom veľmi páči. Dlaňou mi pohladí tvár, na krku jemne zatlačí. Do líc mi vystúpi teplo. „Môžeš sa ísť pripraviť.“ Neochotne ma pustí, letmo sa ukloním na znak vďaky a pokračujem do dámskej kúpeľne.

Pri veľkom osvietenom zrkadle stojí niekoľko barových stoličiek. Cez jednu z nich sa ohýba dievča, tvárou je natlačená tesne na zrkadle a upravuje sa. Sadnem si na kraj zrkadla a zopnem dlhé tmavé vlasy do vysokého copu. Prepudrujem sa, plné pery oblečiem do tmavého rúžu a na krk nasadím hrubý kožený obojok. Bráni mi poriadne hýbať hlavou.

V zrkadle vidím dievča prichádzať zozadu ku mne. Neotáčam sa, pozorne však sledujeme svoje odrazy. Má mačacie ušká a nos, vyzerá akoby sa tak narodila. Jej chudé prsty ma objímu zozadu, pootvorí ústa a rozopína mi bielu blúzku. Každému gombíku venuje dobrú chvíľu, dáva si prestávky, hladí ma po krku a hrudi. Cítim jej dych na tvári a nechávam ju dokončiť čo začala. Sleduje ma v zrkadle, nahé prsia reagujú na zimu, bradavky vystupujú von. Hrá sa s nimi a bozkáva mi krk. Vzápätí ma otočí k sebe a moje ruky skončia na jej bokoch. Vedie ich, zachádza nimi pod nariasenú sukňu a ukazuje mi každý záhyb jej tela. Vojde mojou ľavou rukou medzi svoje nohy a zatlačí ich k sebe. Cítim ako sťahuje svoju kundičku a robí si mnou dobre.

Ruku vytiahnem z pevného zovretia jej stehien a siahnem po taške s oblečením. Dievčaťu podám korzet, s úsmevom sleduje ako si vyzliekam aj nohavice. Zostali na mne už iba tenučké tangá. Navlečiem sa do zvodného korzetu a opäť sa jej otočím chrbtom, pomaly ho začne uťahovať. Robí to tak silno až sa musím predkloniť, sotva dýcham a plné prsia sa mi tlačia až pod krk. Medzierka medzi nimi je úzka a dlhá. Šikovne ma zaviaže, počká, kým sa obujem a spoločne odchádzame do haly.

Môj pán ma už čaká. Na jeho odhalenej hrudi sa odráža tlmené svetlo a pozorne ma sleduje. Len čo prídem k nemu začne ma surovo bozkávať a škrtiť. Precízne nenesený rúž sa rozmazal po celej mojej tvári, už teraz cítim ako začínam tiecť, každý jeho dotyk mi spôsobuje zimomriavky. Znovu tie pohľady ľudí okolo nás... Kto vie, koľkí sem dnes prišli iba na naše predstavenie.

Pán mi na obojok pripne dlhú reťaz, s privretými očami si vychutnávam chlad železa na mojej koži. Vezme pripravené kožené putá, nasadí mi ich na zápästia a ťahá do našej izby. Od vzrušenia sa celá trasiem. Žiadna z izieb nemá dvere – vchodmi do nich sú široké oblúky, ktoré dovoľujú divákom vidieť celý obsah predstavenia. Nikto však nemôže vstúpiť dnu. Dnes sme prišli o niečo skôr než obvykle, už teraz sa však za nami ťahal zástup piatich či šiestich divákov. Medzi nimi aj mačička ktorá mi pomohla s korzetom.

Poslušne kráčam so zviazanými rukami, nechávam sa ťahať studenou reťazou a kopírujem presné kroky môjho pána. Naša izba je zaliata zeleným neónovým svetlom, na stenách visia najrôznejšie hračkypomôcky. Všetky ich dobre poznáme. V strede izby stojí čierna kožená koza – je dosť dlhá aj široká, presne viem, ako dnes skončím. Pán ma pritiahne za reťaz k nej, rozviaže mi korzet a odkopne ho do rohu izby. Spútané ruky mi prehodí na druhú stranu a tvár mi zatlačí do umelej kože. Zavriem oči a nechávam sa unášať pocitmi bezmocnosti.

Reťaz ťahá medzi moje prsia, prestrčí ju medzi moje doširoka rozkročené nohy. Vedie presne cez moju pičku a pán ňou silno zatiahne. Bolí to a chladí, neskutočne ma to vzrušuje. Pretiahne ju medzi moje polky a omotá zozadu okolo môjho krku. Aby sa mu to podarilo, musel mi zodvihnúť hlavu potiahnutím za vlasy. Zakňučím od bolesti keď začne všetko silno uťahovať. Koniec reťaze symbolicky priviaže o kovové oko na boku kozy a odíde k stene s bičíkmi.

Chvíľu váha, napokon niečo vyberie a vráti sa na svoje miesto. Počujem viaceré hlasy ľudí, iste sa k pôvodnej skupine divákov pridali ďalší. To ma vzruší ešte viac, odrazu potrebujem skutočne vyvádzať. „Prosím pane, potrestajte ma. Prosím, ublížte mi.“ Precedím medzi zuby a čakám na poriadnu bitku. Miesto bičíka mi na zadočku pristane rana širokej plácačky. Nebola tak bolestivá ako hlučná – plesknutie vydesí dokonca aj mňa. Zavzdychám, som si istá že môj pán si to užíva.

Dostanem ešte niekoľko rán, ku koncu cítim, že to bolo iba na rozohriatie. Opäť odstúpi ku stene a prinesie ďalšiu pomôcku. Skôr než pokračuje v nakladačke príde k mojej tvári. Odlepí ju od kozy a ja mám čo robiť, aby som sa nedívala do jeho očí. Sledujem jeho pery z ktorých na mňa vyletí poriadna dávka slín. Opľuje mi líce a nos, cítim, ako to steká okolo úst a cítim sa tak strašne ponížene... Sotva to niekto videl, urobil to iba pre to, že chcel. Urobil to iba pre to, aby dokázal že si so mnou môže robiť čo chce.

Začne odmotávať reťaz z môjho tela a nechá ju padnúť na zem, mokré tangá stiahne až k mojim členkom a začne mi prechádzať po chrbtici s novou hračkou. Je to úzky bičík, viem, že bude naozaj bolieť. Zastaví na zadočku a chvíľu ním krúži po mojej koži. Vzápätí mi ním poriadne šľahne, nemôžem si pomôcť a vykríknem od bolesti. V očiach cítim slzy a medzi nohami ešte väčšie vlhko.

Miesto ďalšej rany cítim ako bičík putuje medzi moje nohy, zozadu dráždi moju kundičku, prechádza po vystúpenom klitorise a dovedie ma tesne pred brány silného orgazmu. Prestane v tom najlepšom, mučí ma to viac ako všetka bolesť sveta. Nemôže však nič povedať – on rozhoduje o tom, kedy sa urobím a či vôbec. Prekrvené vejáriky dostanú bičíkom silnú ranu, opäť vykríknem a zvraštím zaslinenú tvár do nepríjemnej grimasy.

Prišiel k mojim rukám a rozdeľuje putá, takže ich viac nemám spojené. Otočí ma na chrbát a každú ruku priviaže o jeden koniec kozy. Visím som na nej ako na kríži, roztiahnuté ruky zabezpečujú publiku priami pohľad na moje prsia. Zosuniem sa na kolená, nohy však stále držím roztiahnuté najviac ako sa dá. Mala som pravdu, divákov za ten čas pribudlo.

Môj pán ma znovu začal dráždiť bičíkom medzi nohami, tento krát ho do mňa zasúva. Možno iba centimeter či dva. Ako inak, viac mi nedopraje. Potiahne ho z mojej pičky nahor, plesne ním o moje prsia ktoré mám teraz celkom mokré od vlastnej šťavičky. Bije ma po nich silno a rýchlo. Strieda pozornosť z pŕs na rozkrok, tá bolesť je šialená. Začína ma unavovať.

Konečne prestal, nevládzem už mať otvorené oči. Čakám, čo bude nasledovať. Po chvíli na bradavkách ucítim svorky. Zatiahol ich pevnejšie ako obvykle, tá bolesť začínala byť neznesiteľná. Predsa sa mi to tak páči... Počujem jeho vzďaľujúce sa kroky, keď sa vrátil, priniesol so sebou trochu sálavého tepla. Boli to dve sviečky, cítim ako mi ich plamienkami jemne opaľuje ruky a prsia. Dáva si pozor, hreje to príjemne v krátkych intervaloch. Natiahnem krk do výšky a dovolím mu rozliať mi horúci vosk na hruď. Páli to, kvapká z mojich bradaviek na stehná a podlahu. Cítim nové vrstvy, každá pokryje zabudnuté miesta. Vosk tvrdne, praská a zlupuje sa z mojej kože. Je mi veľmi, veľmi horúco.

Pán mi dáva čas vydýchať sa, nakoniec cítim ako zaviazané ruky povolili. Nevládzem sa postaviť, celé telo ma bolí a páli. Kľačím na kolenách, pán ku mne prichádza z boku a dlaňou mi tlačí na hlavu. Núti ma pokloniť sa, hlboko, nie je spokojný kým sa moje prsia nedotknú podlahy. Diváci začnú tlieskať. Páčilo sa im to.

Vyskúšajte veci na ktoré ste doteraz nenašli odvahu, napríklad s niekým z erotickej zoznamky.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.