Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Povoľná susedka v rokoch

9.máj 2019
Povoľná susedka v rokoch

Jedného dňa si tak sedím za PC, pozerám Playboy - The Mansion. A čo sa nestane - zvonček. Idem otvoriť a vo dverách je naša susedka, má asi 40, ale pred piatimi rokmi by som si ani nevšimol! Nechápte ma zle, ale vyzerala hrozne a urobila za tie roky obrovský pokrok dopredu.

Na sebe mala džíny a bolo vidieť 4 gombíky, ktorými ich mala zapnuté. A potom tričko, ktoré malo hore rozopnuté 2 gombíky, ale nič moc vidno nebolo. Hovorí mi, či by som ju nemohol na pár minút pustiť u nás na internet, ale že jej s tým musím pomôcť, že s tým veľmi nevie zachádzať. Hovorím, že to nebude problém, idem k počítači a vypínam ten Playboy. Samozrejme si to susedka asi všimla, stala predsa len pri počítači, ale myslím, že tí dotyční nahí neboli, takže pokiaľ nevidela názov, tak sa nič nestalo.   

Vypínam hru a púšťam ju sadnúť. Hovorím, že tu má internet explorer a cez ten môže všetko riešiť! A odchádzam, ale za pár minút počujem jej volanie, že s tým skutočne veľmi nevie a bude veľmi rada, keď jej s tým pomôžem. Postavím sa vedľa nej a hovorím, čo má robiť, teraz je už vidieť do jej výstrihu skutočne veľa. Jej pevné dvojky ma rajcujú a napína sa mi penis, nanešťastie som nikdy nemal nejak zvláštny penis, aby si to žena všimla, navyše vďaka tričku cez nohavice nie je nič vidieť. Susedka sa vždy na niečo pýta ja len odpovedám a pozerám pri tom stále na tie jej kozičky, ako rád by som si siahol. Som z tých jej pŕs úplne hotový, a tak jej hovorím, že si nachvíľu odskočím, idem na hajzel, aby som sa urobil.

Krásne si to robím, keď ma začne volať. Mám sto chutí ju niekam poslať, keďže mi je skutočne príjemne, a tak hovorím, nech trocha vydrží, že za chvíľku už idem. Samozrejme som myslel, že až keď dokončím potrebu. Neviem, ako si to susedka vyložila, ale zavolala na mňa, že by to bola škoda! A ďalej hovorí, že si s tým nevie rady, že ma tam veľmi veľmi potrebuje, takže neurobený padám z hajzlu a idem si umyť ruky a hovorím: "Tak čo potrebujete?" "Vieš, neviem, prečo mi to tam vždy strkajú?" Mal som ju 100 chutí ošukať, odpovedám: "No pýtajú sa vás, či aplikáciu chcete skutočne ukončiť, takže kliknete, že NIE. Viete čo, ja zo za vás urobím, čo keby ste nám uvarila čaj."

Erotická povídka Povolná sousedka v letech

Susedka teda ide variť čaj a ja tu robím tie hlúposti, nedá mi to a jedným okom pozorujem tú jej prdelku, je veľmi pekná, hneď by som jej ho tam strčil, za chvíľu to mám. A hovorím že je to hotové. Príde za mnou a pobozká ma na tvár a obíjme ma, že veľmi pekne ďakuje, že bezomňa by to neurobila. Že keby som niekedy s niečim potreboval pomôcť, tak nebude dvakrát váhať. Hovorím len tak zo srandy: "Naozaj s čímkoľvek?" "Áno, pochybuješ snáď o mne?" Len sa tak zasmejem a hovorím, že pochybujem. "Tak ma vyskúšaj!" "Viete, chcel by som od vás radu, ako sa správať k žene, aby som si ju získal." "Ako to myslíš?" hovorí. "No, napríklad keď s ňou budem na večeri, tak ako jej mám dať najavo, že ju veľmi chcem?" Susedka sa chvíľu zamyslí, a potom začína hovoriť, ako na to, skončí a hovorí, že takto na to mám ísť.

Hovorím: "Ale viete, to je na nič, potreboval by som nanečisto vyskúšať." "Tak to skúsime my dvaja, pokiaľ budeš chcieť za ten internet. Som veľmi rada, že si ma dnes pozval na večeru." Hovorím: "To nič, zlatíčko, veľmi som ti chcel urobiť radosť." Odpovedá: "To sa ti veľmi podarilo." "Nezaslúžim si zato nejakú odmenu?" "A čo by si chcel?" "Chcem teba, pusa, teba." To už sedím blízko susedky a do oči jej hovorím: "Chcem s tebou súložiť tak dlho, do kým nebudeš stonať a kričať rozkošou." Susedka sa trochu zarazila, prehltla a hvorí: "No, to si bol veľmi presvedčivý, ale ja už budem musieť ísť," zdvíha sa a odchádza, zatváram za ňou dvere.

A idem k PC, pozerám že si zabudla okuliare. A zvonček, otváram a hovorím: "Tu sú!" Ide ale prekvapujúco dovnútra a zoblieka si tričko a hovorí: "Chceš ma?" "Noooo jáááá..." "Tak chceš ma? Tretíkrát sa už pýtať nebudem." Idem k nej a vášnivo ju začnem bozkávať, hladkám jej krk a potom hryziem bradavky a držím ju za zadok. Hovorí, nech sa vyzlečiem. Urobím to, do ruky berie moj penis a honí ho, rýchlo, aby bol pripravený, ale do pusinky ho aj cez moje túžobné prosenie neberie. Namiesto toho si rozopne dva gombíky na nohaviciach a hovorí: "Šukaj ma! Som naostro." Zájdem jej tam rukou a hladím jej klitoris, krásne vzdychá. Sadám na posteľ a roztiahnem nohy, prichádza a dáva si môj penis do tej svojej mokrej mrdky, poskakuje mi na ňom a jemne vzdychá. Potom si ľahá na chrbát, idem k nej a vrážam jej svoj úd do kundičky, šukáme a pekne to v nás začína čvachtať. Susedka pri tom kričí: "Urob ma Pavlíček, urob ma!" Vidím jej na očiach, že už takmer je a nakoniec z nej vytečie šťavička a mne do nej vystriekne sperma! "Asi som ti trochu zašpinil džínsy." "To nevadí. Nabudúce si to užijeme dlhšie, ale teraz už musím ísť." Ešte si buchnem po zadku a potom odchádza. Čo sa stane nabudúce, to netuším, pretože sa to odohralo prvýkrát pred pár dňami a od tej doby sme sa nevideli... Ale dúfam, že si ešte užijeme.

Nemáte to šťastie, pretože nemáte žiadnu takú susedku? Nemusíte zúfať, na sex zoznamke sa určite zoznámite s mnohými ženami, ktoré by dali čokoľvek, aby mohli byť vašimi susedkami...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.