Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Poviedka od nášho užívateľa

28.jún 2018
Poviedka od nášho užívateľa

Poznáme sa 16 mesiacov, niekoľko rozchodov... Chémia funguje neskutočne.

Je mi dlžná láskavosť, vyberám si odmenu. Oblečenie podľa jej výberu. Aby bola zároveň kurva a zároveň dáma. Trvá to dva týždne , kým si dokúpi doplnky.
Konečne nastáva ten večer. Odchádza do kúpeľne obliecť sa. Čakám ju asi desať minút, som plný nedočkavosti, celý sa chvejem. Čakám ju v obývačke, nahý sedím na posteli.
Konečne prichádza. Má oblečenú košieľku s podprsenkovým vrškom, zakrýva jej stehná, neviem či má nohavičky. Na sebe má krásne sexi pančuchy siahajú jej až po rozkrok a sú zakončené čipkou. Na nohách má kožené čižmy na vysokých opätkoch. No proste krása.

Vidím, že sa celá chveje od vzrušenia a hanby. Vstanem pristúpim k nej, dávam jej jemnú pusu, naše jazyky sa prepletajú, siaham jej rukou na zadoček, nemá nohavičky, ani tie najsexi by teraz neboli vhodné. Hovorí mi, že jej prišli zbytočné, má pravdu.
Kľaknem si na koleno, jemne jej prechádzam jazykom po klitorise, prst mi vkĺzne do jej mušličky, je celá mokrá. Užívam si jej rozpaky a pokračujem. Viem, že lízanie nemá rada.
Odstrčí ma, sadnem si na posteľ, kľakne si predo mňa, berie môj úd do svojich úst. Je tvrdý ako skala a vie, že to zbožňujem. Jazdí po ňom svojim jazykom. Myslím, že prasknem.
Jemne ju postavím, zoberiem jej mušličku do svojich úst, behám jej jazykom po klitorise a môj prst sa kĺže v jej mušličke, viem že ho tam zbožňuje. Posadím ju na posteľ, dávam jej dole čižmy, chcem jej pobozkať nohy, zakáže mi to, nemá to rada tak nepokračujem, pančuchy aj košieľka ostávajú na nej.

Ľahnem si na chrbát, berie môj tvrdý úd ako skala znovu do úst, slastne vzdychám. Prikážem jej otočiť sa, mám jej mušličku pred očami, viem že to nemá rada. Vnikám svojím jazykom do nej, ona jazdí po mojom úde ústami a ja jazykom po jej klitorise a s jedným prstom v nej. Je neskutočne mokrá a ja som neskutočne vzrušený. Jej pančuchy ma jemne škriabu po tvári, je to neskutočné, túto polohu zbožňujem, ale ona nie.
Viem čo má rada, poznáme svoje chute, no hranice sme ešte neobjavili. Ležím na chrbte, prikážem jej, aby si sadla na môj úd. Viem, že to zbožňuje a chcem sa o ňu postarať ako nikdy. Naše stehná v jej pančucháčoch sa trú o seba, som konečne v nej.

Máte aj vy radi pančuchy?
Jazdí po mojom úde, urobí sa prvý krát. Moje ruky sa snažia dostať jej prsia von z košieľkovej podprsenky, nejde to, vykuknú iba bradavky. Jemne ich triem a pridávam na tlaku, urobí sa druhý krát. Jednu ruku presuniem na jej tvár, hladím ju, môj prst vniká do jej úst a ona ho krásne olizuje, urobí sa zasa. Moje ruky behajú po jej zadočku, pokračujem... urobí sa znovu.... viem že by chcela prestať, no neprestávam, zrýchlim prirážanie a urobí sa znovu. Viem, že päť je maximum a preto toho nechávam.

Je úplne vyčerpaná, ľahne si vedľa mňa na chrbát. Som neskutočne vzrušený, idem na ňu. Znovu do nej vnikám. Je strašne poriadne mokrá, vyčerpaná... ja vládzem a zbožňujem ju, pokračujem... zrýchľujem a spomaľujem. Kvapká mi z hlavy pot, nejde to, je strašne ale strašne mokrá...
Nechám toho, chvíľu pri sebe ležíme úplne vyčerpaný, viem, že som nemal šancu sa urobiť, poznáme sa. Prikážem jej ostať tak, ako je. Nevyzliekať sa, viem, že potrebuje preschnúť a vychladnúť. To mi obaja. Idem fajčiť, nechám ju desať minút odpočinúť si.

Vraciam sa ľahnem si k nej, leží na chrbte a ja sa k nej pritočím bokom. Začnem ju bozkávať, obaja to zbožňujeme. Ruka mi skĺzne na jej mušličku, slastne vzdychá. Vkĺznem jedným prstom do jej mušličky už je preschnutá, tak akurát. Teraz to bude ono. Neskutočne ma to vzrušuje. Triem sa o jej stehná v pančuchách. Neskutočne ma to rajcuje a viem, že aj ju. Chytí môj úd a začne ho masírovať, vie čo mám rád. Po chvíli ho mám znovu tvrdý ako skala.

Prikážem jej, aby sa dala na kolená. Vniknem do nej od zadu. Viem, že túto polohu zbožňuje tak ako ja. Moje prirážanie sa zrýchľuje, blížim sa k vrcholu. Mám dojem, že mi praskne mozog, tak je prekrvený a na poslednú chvíľu ho vytiahnem a vystriekam sa na jej zadoček a jej chrbát. Klesá pod mojou váhou, obidvaja ledva dýchame. Kvapká zo mňa pot. Ležíme úplne vyčerpaní.
Ľahnem si na chrbát, ona na moju chlpatú hruď, priviniem si ju k sebe. Rozprávame sa, hodnotíme to ako neskutočné milovanie, je to jeden z našich najkrajších zážitkov, jej počiatočné rozpaky a hanba z jej oblečenia opadli, keď som jej vyšiel naproti.

O tri týždne sa s ňou rozchádzam, chápem, že naše spoločné zážitky a rozkoš nie sú pre ňu prednejšie, ako jej kamarátky. Má strašne dobré srdce, ale jej podriadenie sa voči okoliu a kámoškám, partii, posedeniu, zábave je väčšia, ako ku mne. Nevie povedať NIE, alebo nechce, doterajší život jej vyhovuje.
Otvorila mi moje uzavreté srdce, skamenelé, zatvrdnuté po rozvode, dala mi nový zmysel. Zjemnila, zľudštila ma. Dokázal som znovu si užívať rozkoš zo života. Krásne spomienky zostávajú, uchovávam si ich. Píšem o nich aby som na ne nezabudol.

Hľadám znovu, som večný romantik s diablom v tele...


Srdcemoje

Ak chcete tiež niečo podobné zažiť, tak neváhajte a zaregistrujte sa na našej sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.