Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Potrestanie nevernej manželky

10.november 2022
Potrestanie nevernej manželky

Asi som sa zbláznil... Doma nám to klape, len sexu v poslednej dobe veľmi nebolo. Myslel som si, že to je nejaký dočasný výkyv, ale jeden neodhlásený mail všetko uviedol na pravú mieru. Manželka sa neodhlásila, neviem, čo blbla, ale keď som videl predmety posledných mailov, tak som skoprnel hrôzou...

Písal jej milenec. Hneď som vedel, že ide o kolegu z práce. Začal som maily prechádzať pekne od začiatku. Asi pred pol rokom ju začal uháňať. Zrejme spolu dosť flirtovali aj naživo, pretože už od začiatku do toho obaja šli pomerne zhurta. Ani sa nesnažila robiť drahoty. Dosť skoro mu začala posielať veľmi odvážne fotky, detaily, v bielizni aj nahé, ale ešte zakryté. On jej posielal prapodivné selfíčka, až nakoniec fotku s perom v ruke. Odpovedala mu niečo v tom zmysle, ako sa teší, keď ho ochutná a vypije do poslednej kvapky.

Myslel som, že zlosťou rozmlátim byt, ešte než sa vráti domov. Pokračovalo to v podobnom duchu, než začala posielať seba v pornopózach. Detaily mokrej kundy, masturbácii aj celú postavu s kundou vystrčenou do foťáka a komentáre na tému „až zase budu spolu“. Šalel som hnevom, než som narazil na spoločné fotky. Úplne som zamrzol a nestačil sa diviť. Posielali si navzájom, čo nafotili. Veľa detailov, kde bolo vidieť, ako ju preťahuje piču, roztrasené zábery, ako mu drží ako čubka, jej krásnu tvár v mnohých variáciách, s hrubou vrstvou mrdky, s perom až po koreň v ústach, cmúľajúce gule a dokonca aj pár fotiek proti zrkadlu, kedy ju drží za vlasy a zozadu ju mrdá.

Písali si tam o firemnej akcii v pivnici, kde tancovala na stole a podľa fotiek polonahá. Dokonca tam bolo aj zopár krátkych videí. Väčšinou dosť nekvalitných, až na jedno. Bolo tam celé ich mrdanie v hoteli. Dokonale som tam videl, ako mu rozťahuje nohy a aká je mokrá, keď ju prechádza, ako jej mrdá kozy, líže obe diery a pchá vtáka do krku. Skákala mu na peru, bol to vlastne pekný záber... Kozy hopsali, vynikli jej pekné krivky, hltala jeho mrdku ako keby to bolo to najlepšie pitie na svete. Video vyzeralo ako točené zo statívu, ale na konci ho niekto zdvihol a premiestnil, aby bolo lepšie vidieť, ako jej strieka do úst. To ma odrovnalo...

Erotická poviedka Potrestanie nevernej manželky

Nechápal som, nikde som sa nedočítal, že by si písala s iným a ani on sa nezmieňoval o parťákovi, ale potom som si všimol, že v jednom maile je viac fotiek, ako saje klacek. Dokonca som si všimol, že keď na tých posledných fotkách nastavuje pusu na vystriekanie, tak už na nej sú vidieť fľaky staršej mrdky. Nemrdá jedného, ​​ale rovno dvoch!!! Premýšľal som, čo ďalej, ako sa zachovať... Ale nemohol som premýšľať. Strašne mi stál čúrak. Musel som sa niekoľkokrát vyhoniť. Bol som strašne nasraný, ale zároveň vzrušený. Keď som sa trochu upokojil, tak som sa pokúsil dostať na jej facebook a podarilo sa. Zistil som, že nemrdá len kolegu, ale aj svojho šéfa. Navyše za celkom slušné bonusy.

Opäť som sa naštval ako blbec, pretože som vyčítal, aké klamstvá mi zase nakecala, a navyše, že akurát, čo to čítam, má asi v piči šéfov penis. Mozog mi šrotoval ako o život. Zistil som, že ma strašne rajcuje, keď je moja krásna žena obyčajná kurva. Keď neriešila, ako by im fajčila, tak o mne hovorila strašne pekne... Je to veľmi prejdené, ale potešilo ma to. Povedal som si, že počkám, až dorazí, a uvidím. Prišla veľmi neskoro, privítala sa so mnou celkom milo, ale chcela hneď do sprchy. Vrhol som sa na ňu, zatiahol ju do obývačky a ošukal ako tú kurvu. Zašiel som do nej ako po masle, bola pekne mokrá a navyše vystriekaná.

Chytol som ju pod krkom a mrdal. Bola vyguľatá, tiekla z nej mrdka a hlavne smrdela. Upokojila sa rýchlo, akonáhle som do nej nastriekal aj ja. Neviem, či si myslela, že som to nespoznal (musela by si myslieť, že som idiot), ale nedala na sebe nič poznať a nechala sa ošukať ešte raz, pretože péro mi vôbec po prvom striekaní nekleslo. Strčil som jej nakoniec vtáka do pusy so zmesou šéfovej a moje mrdky a začal striekať. Prehĺtala to bez hlesnutia a ja som šiel spať. Snažím sa ju teraz sledovať aj telefón a vždy, keď sa zdrží alebo sa niečo dočítam, tak ju zmrdám, čo sa do nej zmestí. Strašne ma to rajcuje a navyše som zistil, že ju to už núti obmedzovať schôdzky s kolegom, pretože musí mať silu na šéfa, ktorý jej aj v telefóne a mailoch oslovuje ako kurvu. Len sa s ňou skoro nefotí. Chcel by som to vidieť...

Nevera kvitne v každom meste - BratislavaNitra aj Prešov.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.