Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Potreba

18.máj 2020
Potreba

Pozrela na seba naposledy do zrkadla a uhladila si krátku sukňu, pristalo jej to a priliehavé tričko zvýrazňovalo jej postavu. Zaváhala, nemá si predsa len ešte dôjsť na záchod.

Cítila isté signály. Nie! Rýchlo túto myšlienku potlačila, je submisívna a na niečom sa dohovorili! Páčil sa jej pissing a tento scenár čo jej muž ponúkal, ju zaujal, takto to ešte nikdy neskúsila! A lákalo ju to. Aké to bude? Zoznámili sa cez internet a bola zvedavá. Muž ju očakával pred nočným podnikom. Bol sympatický a ona pocítila mierne vzrušenie. Večer bol bezchybný, ukázalo sa, že muž vie zaujímavo rozprávať a mal z ciest veľa zážitkov. Ovšem začala byť čím ďalej viac nervózna, pitia bolo dosť, nie nebola pod vplyvom alkoholu, pila aj nealko, ale cítila, že sa jej chce už značne čúrať. Už dlho sa to snažila poctivo ignorovať a tlačila nohy k sebe, ale teraz už sedela pokrútená ako paragraf, že by si toho musel všimnúť aj slepý. Ešte šťastie, že tu bolo diskrétne osvetlenie. Nemohla sa už sústrediť na hovor a v hlave sa jej preháňalo jediné.

Čúrať... čúrať. Blyslo jej hlavou, bude to stáť vôbec za to? Močový mechúr jej praskal vo švíkoch a cítila ho pri najmenšom pohybe. Poposadla a vsunula si ruku medzi nohy. Cítila, ako jej z toho všetkého vlhnú nohavičky. Začala mať strach. Čo keď to vážne nevydrží. Ta hanba. Zúfalo vrhla pohľad na muža. Zachytil jej pohľad a spýtal sa, či je to moc vážne. Trochu sa začervenala a prikývla. Než prišiel vrchný a muž zaplatil, mala značné problémy. Zdvihli sa a ona zamierila drobnými krôčikmi opatrne k dverám. Zvládla to, ale na ulici sa musela predkloniť a vsunúť si obe ruky medzi nohy.

Potreba

Ešte že bývala za rohom. Konečne stáli pred dverami. Krútila sa a lovila kľúče z kabelky. "Otvor prosím ťa", sykla a takmer to pustila do nohavičiek. Nedalo sa to už vážne vydržať. Sotva muž otvoril vletela dovnútra a chcela rýchlo do kúpeľne. Snažila sa zo seba rýchlo dostať oblečenie. Bola nielen dosť vzrušená z toho, čo malo nasledovať, ale aj z toho, že cítila, že za okamih už bude neskoro.

Muž ju jemne uchopil do náručia a začal ju hladkať po vztýčených bradavkách. Chcela si dať dole sukňu, ale bála sa vytiahnuť ruku z rozkroku, podarilo sa jej aspoň spustiť nohavičky. Muž ju položil na koberec a snažil sa jej pomôcť so sukňou. Cítila jeho tvrdé péro, ale zároveň cítila, ako si cvrkla a vedela, že v budúcom okamihu sa zlatý dážď spustí naplno. Snažila sa to oddialiť, ale akonáhle jej muž začal masírovať klitoris, jazdiť okolo G-bodu, v okolí močovej trubice a dlaňou pritlačil na zúfalo plný mechúr, podľahla. Dostavila sa ale nádherná úľava a rozkoš. Teplá moč jej začala naplno prúdiť z uvoľneného mechúra a ona sa zadúšala rozkošou. To bolo ako desať orgazmov, tešila sa síce, že jej muž bude jemne preťahovať pomalými ťahmi okolo napnutej steny mechúra ako sľuboval, ale to by sa jej asi muselo chcieť čúrať o niečo menej, rovnako bola rada, že to vôbec zvládla takto. Zvierač jej povolil sám, nemala na tom žiadnu zásluhu, a keby sa to stalo o chvíľu skôr, mala by z toho len mokré nohavičky a sukňu. Takto si mohla vychutnať rozkoš spoločne s mužom. Dočúrala a slastne pozrela na muža. Vycítil jej priania a znovu do nej vnikol. Pomilovali sa klasicky a dosiahli orgazmu spoločne. Tešila sa, že si to skúsi ešte raz, pretože cítila, že sa jej bude chcieť zase dosť čúrať.

Rôzne praktiky môžete vyskúšať vďaka sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.