Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Poslušná

24.február 2022
Poslušná

Vošla do izby a trochu hanblivo pozrela na chlapca na posteli. Čakal na ňu. Vedela to, predsa jej napísal ten list. Prišiel o hodine, ako vždy. „O siedmej u mňa, príď v čas.“ Nič viac, nič menej. Ale vedela, čo to znamená.

Ležal rozvalený na posteli a trochu znudene ju pozoroval. Bolo v ňom niečo impozantné, charizmatické... Skazené. A to na ňom milovala. Prešiel ju očami a zastavil sa na obline pŕs, sotva viditeľných pod bielou voľnou košeľou, ktorú nosila ako časť školskej uniformy. „Počúvala si mi? Ukáž!“ prikázal chladne a ona si končekmi prstov zišla po nohe, zastavila sa na okraji skladanej sukne a potom ju vytiahla trasúcou sa rukou hore, vysoko nad bokmi. Na tvári sa jej rozlialo horúco. Zase sa červenala. „Poslušné dievča..“ pochválil ju skoro výsmešne, keď skontroloval, že naozaj nemá nohavičky, ako jej nakázal.

Spustila sukňu dole. Jemná látka jej prešla cez stehná a zahalila jej nahotu. Zrazu sa cítila lepšie. Musel sa pousmiať jej výrazu. Áno, nespala s ním dobrovoľne, ale keď už ju načal, milovala sex. Dokázala sa s ním milovať všetkými spôsobmi, čo len naznačil, a užiť si to, ale ako sa urobila, zase sa vrátila tá zatvrdnutá, hanblivá intelektuálka. Chtíč je vážne neuveriteľná droga. „Vyzleč si košeľu!“ Odhodila dlhé vlasy z ramena a začala si rozopínať gombíky košele a viazanku. „Ale najprv si daj dole tie nemožné okuliare. Bez nich vyzeráš lepšie!“ Počula. Odložila okuliare na kraj stola, vedľa ktorého stála.

Pozorne ju pozoroval, ako rozopína bielu bavlnenú košeľu, odhaľuje ďalší a ďalší kúsok svojej bielej kože, svetlo ružovú čipku podprsenky, prívesok, ktorý sa jej hojdal medzi prsiami. Odložila košeľu na stoličku a pozrela naň s tázavosťou sebe vlastnou. Vypočula by ho na slovo, aj keby jej povedal, nech sa poreže. Pretože mal jej fotky, ako sa bozkávala s kamarátkou. Vlastne to bolo jeho šťastie, chcel sa jej dostať pod sukňu už dlho. Prišla mu zaujímavá. A toto bola ideálna príležitosť. „Podprsenku.“ Skrútila si ruky za chrbát a odopla háčiky od seba. Čipková spodná bielizeň skĺzla z jej tela a chladný vzduch v izbe ju ovanul. Ihneď jej stuhli bradavky. Pousmial sa a trochu sa olízal. „A teraz sukňu...“

Rozopla si zips na boku a nechala sukňu skĺznuť na podlahu. Zradná červeň jej pokrývala celú tvár. „Vyzeráš roztomilo, keď sa hanbíš...“ usmial sa a poklepal dlaňou na posteľ, aby si k nemu sadla. Pozoroval jej vyholený lon. Aj toto urobila kvôli nemu, pretože to tak chcel. Bola jeho celá. Úplne ho počúvala. A jemu sa to sakra páčilo. Posadila sa vedľa neho a privrela čierne oči. Nečakane rýchlo ju chytil za bradu a začal ju bozkávať. Zavrela oči a nechala ho. Páčilo sa jej to. Mal dobyvačný spôsob bozkávania. Surovo sa jazykom vnútil do jej úst a úplne jej dával najavo, kto je tu pánom. Položil ju na posteľ a končekmi prstov ju držal za bradu. Potom sa zdvihol a posunul jej nohy, takže ich mala pokrčené a trochu od seba.

Položil sa medzi jej stehná, ale mimo jej tela. A uprene hľadel medzi jej stehná. Pohladil pohľadom drobné jazvičky na stehnách, ktoré si urobila sama, to už vedel. Nerezala si zápästie, to by sa ľahko spoznalo, rezala sa na stehnách. Potom preletel cez jej klitoris až k ústiu jej tela. Bola krásna. Presne ako si predstavoval. Podoprel si bradu rukou a trochu naklonil hlavu. „Urob sa. Rukou...“ Ani neotvorila oči a jej ruka pokradmu kĺzala po jej tele. Naslinila si prsty a dotkla sa výbežku medzi svojimi nohami. Začala ho krúživými pohybmi trieť a vzrušovať sa. Sledoval to uprene a trochu skúmavo. Akoby ju skúšal. Cítila jeho horúci dych na svojich stehnách, na prstoch, na vlhkej koži. Bolo to príjemné. „Takto nie, chcem, aby si si to urobila prstami. Aspoň tri..“ prikázal panovačne.

Erotická poviedka Poslušná

Zaborila hlavu do mäkkého vankúša a presunula sa aj druhou rukou do svojho lona. Vnikla do seba dlhým prostredníkom a neubránila sa slastnému povzdychnutiu. Krivý úsmev mu pristal. Naklonil sa ešte trochu bližšie a jazykom nahradil prsty na klitorise. Páčila sa mu aj jej chuť. Bola neopísateľná, ani sa nesnažil nájsť správne prirovnanie, ale hodilo sa to k nej. Pousmial sa tomu. „Chutíš mi...“ zašepkal do jej kože a ona zaklonila hlavu, aby nekričala rozkošou. Pomaly kmital jazykom a ona teraz už vzdychala nahlas, nedokázala tomu zabrániť, ako vždy. Cítila drobné záchvevy v stehnách. Rozopol si zips nohavíc a rukou sa vzrušoval. Áno, bol už pripravený, ale chcel sa ešte trochu vydráždiť. Dnes ju chce dostať na kolená. Aby prosila o viac.

Už v sebe mala tri prsty a rýchlosť jej pohybov bola na pokraji zbesilosti. Ešte kúsok. Už iba kúsok. Zarazil ju a vytiahol jej ruku. Nežne jej olízal prsty a položil dlaň bokom. Svojimi rukami sa oprel o jej biele stehná a donútil ju viac roztiahnuť nohy. Prešiel jazykom po vlhkom vchode a potom dovnútra. Roztriasla sa. Bolo to tak blízko, blizučko, už len krok a mohla sa prepadať do milosrdnej tmy orgazmu. Ale on ju nenechal. Vždy, keď už bola len kúsok od toho, sa urobiť, na chvíľku prestal. Predlžoval to, čo najdlhšie to šlo. A potom sa nadvihol na ruky, dlaň položil do jej lona a dlhými prstami vnikol do jej tela. Tam ich roztiahol od seba a hladiace končeky prstov jej vnútornej steny ich zase vytiahol. Stačilo to urobiť len dvakrát a bodavý kŕč ju zachvátil. Zovrela stehná k sebe a stočila sa trochu do klbka.

Pozoroval výraz v jej tvári. A potom jej vypáčil nohy od seba a bez najmenšieho varovania do nej prenikol svojim mužstvom. Vytreštila oči. Nebolelo to, ale malo to bolieť. Vedela to. Mal rád jej bolesť. A teraz už nezáležalo na jej pocitoch. Zúrivo prirážal proti jej bokom, oči zatvorené, na perách zamyslený úsmev. Nevyzliekol sa. On nemusel. Načo tiež? Ona tu bola pre jeho potešenie, nie on pre jej. Cítil, ako je aj napriek predchádzajúcej predohre úzka, ako sa okolo neho zviera. Neustále zvyšoval tempo, pretože to už potreboval aj on. Uvoľniť sa. Napokon. Zarazil sa v pohybe a vyvrcholil vo vnútri nej. Zvierala ho stehnami okolo bokov, tvár natočenú na stranu, zuby zahryznuté do spodnej pery, až jej tiekla krv. Páčilo sa jej to, bola len kúsok k tomu sa zase urobiť.

Ale on už skončil. Zdvihol sa do sedu a hľadel na ňu. Ležala tam s rozhodenými nohami a nepravidelne dýchala. Sledoval jej ruku, ako smeruje k jej lonu, aby dokončila to, čo on začal. Chytil ju za obe zápästia. „Nie, ešte nie..“ odmietol. Nahnevane sa naňho pozrela, pohľad zahmlený. Sklonil sa k nej, ruky jej pritisnul k bokom a tvár si oprel o jedno stehno. Cítil vôňu svojej spermie, jej tela, sexu, videl ako biela tekutina steká po jej zadočku na posteľ. Fúkol jej do lona a ona sa otriasla. Bola na toto citlivá. „Chceš to, však?“ šepkal jej do kože a pobozkal ju na stehno, jazykom prešiel po jednej jazve. „Chceš to znova, že áno?“ vyzvedal a čakal odpoveď. Len prikývla. „Povedz to!“ „Chcem to..“ „Poriadne.“ „Chcem, aby si ma urobil...“ „A ako?“ trápil ju ďalej. „Prstami...“ vzmohla sa a on sa spokojne usmial. „Urob si to sama...“ pustil ju a zdvihol sa. Zamieril do sprchy. Jej hodil bielu vreckovku. „Potom ti niekedy napíšem ďalší čas...“ oznámil jej suverénne od dverí a pohybom ruky ju prepustil. Očakával, že keď sa vráti, už tu nebude.

A mal pravdu... Ale zajtra bude sedieť v škole, v lavici tesne pred ním, ľahostajná, trochu neprítomná, zamyslená. Bude pozerať z okna a čakať, kedy jej podá malý kúsok papiera s časom. A bude sa na to tešiť...

Zoznámte sa s mužom či so ženou na našej sex zoznamke a užívajte si rovnako dynamický sex.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.